Avon, Temperówka podwójna do kredek

pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo dobrze ostrzy

Temperówkę posiadam od kilku lat i jej jedynym minusem jest materiał z jakiego została wykonana - plastyk, który mi się częściowo połamał. Temperówka jest bardzo wygodna, podwójna - do grubszych i cieńszych kredek, dobrze ostrzy, a przy tym niewiele kosztuje.

Dobry produkt

Niedrogi, uniwersalny produkt, który jest niezbędny w każdej kosmetyczce. Umożliwia precyzyjne naostrzenie kredek o standardowej, jak i nieco grubszej średnicy.

Pomimo tego, że obudowa została wykonana z plastiku, temperówka jest mocna i trwała. Ostrza są dobrze naostrzone, nie tępią i nie niszczą kredek.

Temperówkę bardzo łatwo umyć i osuszyć. Posiada niską cenę. Polecam!

Trwała i niedroga

Trudno mi wypowiadać się o temperówkach, bo zazwyczaj nie zwracałam na nie uwagi - ani jakiej była firmy, ani jak wyglądała. Miała tylko ostrzyć kredki. Ta jednak była ze mną wyjątkowo długo i dopiero kiedy ją zgubiłam.zdalam sobie sprawę, że przez.caly ten czas nie stępiła się ani trochę i przez cały czas świetnie dawała radę. Może to przez to, że jest podwójna, a może przez jakość ostrzy.

Przydatna

Bardzo przydatna rzecz w mojej kosmetyczce, bardzo dobrze wyostrzona, nie pęka podczas mocnego temperowania. Odporna na upadki dobrze temperuje cienkie jak i grube kredki jest moc:)

dobrze zaostrzona ale plastykowa

temperowka swietnie ostrzy kredki i szybko udaje sie uzyskac ksztalt stozka, nie lamie kredek. Natomiast przeszkadza mi troche te plastyk, ktory czesciowo sie odlamal i teraz kupilam nowa metalowa temperowke z diora. o wiele elpiej jest ostrzyc, bo kredka jest bardziej stabilna w otworze. Proponuje firmie zmienic plastyk na metal.

Sprawdza się!

Temperówka nadaje się do strugania kredek do oczu, jak i do ust. Dzięki solidnemu wykonaniu nie tępi i nie niszczy. Jest ostra, co pozwala na szybkie struganie grubych i cienkich kredek. Z łatwością możemy ją wyczyścić . Cena jest adekwatna do jakości.

Dobra temperówka

Nad temperówką nie ma się co rozpisywać, jest po postu świetna.
Bardzo dobrze temperuje wszystkie kredki, zarówno do oczu, jak i do ust. Grube i chudsze. Bardzo łatwo się ją myje. Jestem zadowolona.

Świetna!

Temperówka jest bardzo dobra. Używam ją do cienkich jak i grubych kredek, każde ostrzy tak jak trzeba. Nie łamie kredek. Jakościowo jest bardzo solidna, nic sie z nia nie dzieje ;) Cena też przystępna, więc polecma :)

Warta uwagi!

Fajna ostra i bardzo poręczna temperówka. Nadaję się do kredek cienkich i grubych. Nie psuje kredek, nie tępi się i jest dość solidna. Łatwo się ją czyści. Cena zachęcająca.

Bez niej ani rusz

Bardzo polubiłam tę temperówkę. Ostrzy zarówno cienkie, jak i grube kredki. Jest porządnie wykonana, wygodnie trzyma się ją w dłoni. Jest ostra i nie tępi się przy częstym używaniu przez naprawdę długo. Pewnie nadal miałabym swoją pierwszą, ale niestety została zdeptana przez mojego partnera - nie przeżyła tego doświadczenia i zakupiłam nową. Jeśli tej też coś się stanie to na pewno kupię kolejną. Naprawdę polecam :)

Idealna!

W swoim makijażowym życiu używałam wielu, wielu temperówek do kredek. Niektóre były niezłe, inne do bani.
Owa temperówka okazała się ideałem!
- jest ostra
- nie tempi się
- jest poręczna
- można podstrugać grube i cienkie kredki
- nie niszczy kredek

Must have w kosmetyczce

Tytuł mówi sam za siebie... Na co dzień korzystam z wielu kredek, więc porządna temperówka jest u mnie niezbędnikiem. Dobrze się sprawdza w przypadku cienkich i grubych kredek, jest bardzo ostra, a choć korzystam z niej od kilku miesięcy nadal się świetnie trzyma.