Avon, Temperówka podwójna do kredek

pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

dobrze zaostrzona ale plastykowa

temperowka swietnie ostrzy kredki i szybko udaje sie uzyskac ksztalt stozka, nie lamie kredek. Natomiast przeszkadza mi troche te plastyk, ktory czesciowo sie odlamal i teraz kupilam nowa metalowa temperowke z diora. o wiele elpiej jest ostrzyc, bo kredka jest bardziej stabilna w otworze. Proponuje firmie zmienic plastyk na metal.

Sprawdza się!

Temperówka nadaje się do strugania kredek do oczu, jak i do ust. Dzięki solidnemu wykonaniu nie tępi i nie niszczy. Jest ostra, co pozwala na szybkie struganie grubych i cienkich kredek. Z łatwością możemy ją wyczyścić . Cena jest adekwatna do jakości.

Dobra temperówka

Nad temperówką nie ma się co rozpisywać, jest po postu świetna.
Bardzo dobrze temperuje wszystkie kredki, zarówno do oczu, jak i do ust. Grube i chudsze. Bardzo łatwo się ją myje. Jestem zadowolona.

Świetna!

Temperówka jest bardzo dobra. Używam ją do cienkich jak i grubych kredek, każde ostrzy tak jak trzeba. Nie łamie kredek. Jakościowo jest bardzo solidna, nic sie z nia nie dzieje ;) Cena też przystępna, więc polecma :)

Warta uwagi!

Fajna ostra i bardzo poręczna temperówka. Nadaję się do kredek cienkich i grubych. Nie psuje kredek, nie tępi się i jest dość solidna. Łatwo się ją czyści. Cena zachęcająca.

Bez niej ani rusz

Bardzo polubiłam tę temperówkę. Ostrzy zarówno cienkie, jak i grube kredki. Jest porządnie wykonana, wygodnie trzyma się ją w dłoni. Jest ostra i nie tępi się przy częstym używaniu przez naprawdę długo. Pewnie nadal miałabym swoją pierwszą, ale niestety została zdeptana przez mojego partnera - nie przeżyła tego doświadczenia i zakupiłam nową. Jeśli tej też coś się stanie to na pewno kupię kolejną. Naprawdę polecam :)

Idealna!

W swoim makijażowym życiu używałam wielu, wielu temperówek do kredek. Niektóre były niezłe, inne do bani.
Owa temperówka okazała się ideałem!
- jest ostra
- nie tempi się
- jest poręczna
- można podstrugać grube i cienkie kredki
- nie niszczy kredek

Must have w kosmetyczce

Tytuł mówi sam za siebie... Na co dzień korzystam z wielu kredek, więc porządna temperówka jest u mnie niezbędnikiem. Dobrze się sprawdza w przypadku cienkich i grubych kredek, jest bardzo ostra, a choć korzystam z niej od kilku miesięcy nadal się świetnie trzyma.

Dobry produkt

Temperówka to troszkę niedoceniana rzecz. Zdawałoby się, że to mało istotny detal, ale powinien znaleźć się kosmetyczce każdej kobiety, która używa kredek. Bez niej raczej ciężko byłoby sobie poradzić z zaostrzeniem kredek. Chyba, że mamy na myśli te wysuwane. Ta strugaczka kosztuje kilka złotych. Jest bardzo solidnie wykonana. Plastik jest dobry jakościowo. Posiada dwie komory, które pozwolą zatemperować cieńsze i grubsze kredki. Jej ostre ostrze umożliwia dokładne zastruganie każdej kredki. Używam jej już od dawna i nie zauważyłam, aby mi się stępiła czy zardzewiała. Jest taka sama jak po zakupie. Nie zniszczyła mi dotychczas żadnej kredki, a próbowałam już z różnymi produktami z różnych półek cenowych. Za każdym razem efekt był zadowalający. Kredka miała ostry szpic, dzięki któremu była gotowa do precyzyjnego malowania. Całkiem łatwo mi się czyści tą temperówkę. Jest ona bardzo poręczna i nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce. Jakościowo wypada świetnie. Ponadto jest tania. Jeśli chodzi o dostępność to chyba można ją nabyć w każdym katalogu Avon. Polecam wypróbować.

Niby banalna rzecz a jednak ważna

Każda z nas marzy o idealnej temperówce.. Wcześniej nie przywiązywałam do tego takiej uwagi ale w pewnym momencie postanowiłam zainwestować w porządną. Mój wybór padł na podwójną temperówkę z firmy Avon.
Temperówka jest wykonano z plastiku ale mimo to jest to solidne wykonanie.. Posiada dwie komory na większą i mniejszą kredkę do oczu. .
Temperówka jest idealna jeśli chodzi o temperowanie kredek ponieważ się nie tępi i szybko można naostrzyć kredkę. Po naostrzeniu kredka ma ładny i ostry szpic.
Zaczęłam jej używać kilka miesięcy temu i do tej pory ostrzy idealnie.
Ma ładny, czarny kolor który nie blaknie i nie odpryskuje.
W mojej ocenie w porównaniu do innych temperówek które miałam do wyboru ta wydawała mi się najlepsza.

Przyjemna

+temperówka to niby nic ważnego, ale ta przeznaczona do kredek do malowania się, a nie na papierze powinna być moim zdaniem z firmy kosmetycznej, cieszy wtedy oko, ta z Avonu bardzo mi pasuje,
+mam również temperówkę z Zoevy i uważam, że są niemalże identyczne, tyle tylko, że Zoeva ma czarne wieczko, a Avon przezroczyste,
+nie rdzewieje mimo kilku lat używania,
+niedroga, a już zwłaszcza w promocji (często jest),
+ładnie, porządnie wykonana,
+nie tępi się,
+bardzo dobrze struga kredki, te duże i te małe,
+poręczna, dobrze leży w dłoni,
+dostępna w każdym katalogu,

-/+stosunkowo łatwo ją wyczyścić, ale z kremowych kredek to już średnio, jednakże to nie wina temperówki

ostra, nie tepi sie, do kazdej grubosci kredek , dobra cena, nie lamie sie pomio ze jest z plastiku, latwo sie czysci

Bardzo lubie ta temerowke mam już trzecia . Tylko dlatego ze moje corki mi powyciagaly i pogubily. Nie tepi się co jest dla mnie plusem.
Do każdego rodzaju kredek zwykle temperówki po niektórych kredkach sa już nie do uzycia tu to nie grozi. Latwo się czysci. Jest z pozadnego plastiku i nie lamie się. W promocji nie wychodzi specjalnie drogo.