Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Super

Ta temperówka jest super <3
- jest wytrzymała
- mega ostra
- nie tepi się tak szybko
- nie niszczy kredek
- jest lekka
- jest poręczna
- tania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389446].usefull || 0 }}% pomocna.

Przydana rzecz.

Nie potrafię określić w czym lepsza jest ta temperówka od innych tego typu, ale posiadam akurat ją i jestem zadowolona.

+ lekka i mała
+ mimo wszystko solidna, mam ją już z kilka lat i nadal jest jak nowa
+ dobrze temperuje
+ nie rdzewieje
+ nadaje się do wąskich jak i grubszych kredek
+ dzieci ją lubią, naotrzy także i ich kredki, ołówki, itd.
+ tania

Co tu dużo pisać, mała rzecz a cieszy. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388021].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealna.

Mam dwie sztuki tej temperówki. Bardzo ją lubię, idealnie temperuje zarówno cienkie jak i grube kredki. Jest trwała. Mam je już jakieś trzy lata. Koszt pojedynczej to coś koło 9,90 zł o ile dobrze pamiętam. Polecam serdecznie!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1384711].usefull || 0 }}% pomocna.

Avon Mark - relacja

Jest ok :)

Temperówka jest produktem o którym ciężko pisać poematy, więc będzie krótko.
Zalety:
+ jest mała
+ jest tania
+ dobrze temperuje
+ nadaje się do różnego rodzaju kredek
i to chyba tyle, co mogę powiedzieć – polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276811].usefull || 0 }}% pomocna.

Zwyczajna, dobra temperówka

Długo się zastanawiałam, co ja tu właściwie mogę napisać? Zwykła temperówka... ale nie, jednak nie. Człowiek jednak wiele razy używa takich akcesoriów, a jeśli makijaż ma nam sprawiać frajdę, byłoby miło, gdyby przedmioty, którymi otaczamy się na co dzień były ładne. Niby czarna zwykła temperówka, ale sama świadomość, że to jakaś lepsza firma niż no name z drogerii poprawia humor. Nie twierdzę, że Avon to firma bardzo luksusowa, ale wolę taką małą czarną niż małą czarną ze śmierdzącego plastiku z Chin.

Temperuje jak trzeba, nie rdzewieje, nie pamiętam już dokładnie ile ją mam, ale pewnie z kilka lat, a nadal wszystko z nią w porządku, nawet się nie stępiła (chociaż przyznać trzeba, że temperuję tylko od czasu do czasu).

Cena minimalnie droższa od innych dostępnych na rynku, ale na mnie działa świadomość, że jest ciut lepsza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209883].usefull || 0 }}% pomocna.

Niby nic ,ale świetna

-bardzo ostra,żadna kredka nie złamała mi się
-najważniejsza ta druga komora na grubsze kredki
-bardzo tania ok.9 zł

mały minusik to to,że była kiedyś taka nakładka żeby resztki kredki nie wypadały od razu i komory były zamknięte,ale to mi się zniszczyło-ale pewnie to moja winna przez użytkowanie :)

Używam tego produktu od: ok.5 lat
Ilość zużytych opakowań: 2sztuki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022621].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra.

+ mała i poręczna
+ ostra, nie zacina się
+ tania

KWC zmusza mnie do rozwinięcia recenzji, ale nie wiem, o czym tu jeszcze pisać, bo ta temperówka jest po prostu bardzo dobra i tyle.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[811056].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Jest fantastyczna, idealnie naostrza nie tępiąc się przy tym. Oba oczka są bardzo praktyczne i każdą kredkę ostrzą.
Wieczko jest estetyczne, nie brudzi nas ani otoczenia :)
Niska cena - dobra jakość.

Jestem ZA ! :)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[798272].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra

Dobra strugaczka i tyle, co tu więcej pisać ;) Praktyczna, bo ma otwór na cienkie i grube kredki. Poręczna, niewielka, cena też atrakcyjna, chyba z 5zł zapłaciłam. Dobrze struga, nie mniej jednak denerwuje mnie zawsze struganie kredek miękkich, bo \'wsad\' zostaje na ostrzu i nie wiem nigdy jak go usunąć. Maże się to to, ani wysypać te przyklejone strużki, ani umyć, ani patyczkiem...
Niepełna 5 za to gumowe &quot;wieczko&quot; do strugaczki, po co to, to nie wiem...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[722967].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealna :)

Temperówka w 100% spełnia moje oczekiwania :) A ponieważ uwielbiam kredki do oczu i bardzo ważne jest dla mnie, żeby była precyzyjnie naostrzona, temperówkę uważam za bardzo ważny gadżet.

+ jest na prawdę ostra :P
+ jeszcze żadna kredka mi się w niej nie złamała
+ 2 otwory - na normalną i grubszą kredkę
+ zaślepka z zatyczką na otwory (dzięki czemu nic do niej nie wpada w kosmetyczce, ani z niej i nie wypada, więc nie brudzi)

Minusów nie znalazłam. Jak za taką cenę na prawdę warto.

Używam tego produktu od: z pół roku i nadaj jest ostra :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[684611].usefull || 0 }}% pomocna.