Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Przyjemna

+temperówka to niby nic ważnego, ale ta przeznaczona do kredek do malowania się, a nie na papierze powinna być moim zdaniem z firmy kosmetycznej, cieszy wtedy oko, ta z Avonu bardzo mi pasuje,
+mam również temperówkę z Zoevy i uważam, że są niemalże identyczne, tyle tylko, że Zoeva ma czarne wieczko, a Avon przezroczyste,
+nie rdzewieje mimo kilku lat używania,
+niedroga, a już zwłaszcza w promocji (często jest),
+ładnie, porządnie wykonana,
+nie tępi się,
+bardzo dobrze struga kredki, te duże i te małe,
+poręczna, dobrze leży w dłoni,
+dostępna w każdym katalogu,

-/+stosunkowo łatwo ją wyczyścić, ale z kremowych kredek to już średnio, jednakże to nie wina temperówki

ostra, nie tepi sie, do kazdej grubosci kredek , dobra cena, nie lamie sie pomio ze jest z plastiku, latwo sie czysci

Bardzo lubie ta temerowke mam już trzecia . Tylko dlatego ze moje corki mi powyciagaly i pogubily. Nie tepi się co jest dla mnie plusem.
Do każdego rodzaju kredek zwykle temperówki po niektórych kredkach sa już nie do uzycia tu to nie grozi. Latwo się czysci. Jest z pozadnego plastiku i nie lamie się. W promocji nie wychodzi specjalnie drogo.

Używam ją od lat

Jak w tytule recenzji :)
Mama jako fanka kosmetyków Avon zamawia je czasem (pisze w liczbie mnogiej, ponieważ i mi i jej potrafi się zgubić).
Są solidne, nie rdzewieją, dobrze i szybko ostrzą.

Avon Mark - relacja

Jedna z lepszych

Myślę, że w kosmetyczce każdej z nas znajdzie się taka temperówka. Przez długi czas bawiłam się w struganie kredek przy pomocy zwykłej, szkolnej strugaczki. Zastanawiałam się czym niby mogą się różnic. Okazało się w dość wielu aspektach

Jest wykonano z plastiku, jednak wygląda dość porządnie. Posiada dwa otworki na większe i mniejsze kredki. Osobiście zawsze bolało mnie, że większość produktów idzie do wyrzucenia podczas strugania nie wspominając o okropnym łamaniu i zapychaniu. Temperówka jest odpowiednio ,,przygotowana" by precyzyjnie zaostrzyć nasze makijażowe gadżety. Nie jest tępa, co powoduję że struganie to szybka czynność. Zminimalizowała złamania nawet tych najbardziej opornych kredek. Pozostawia ładny i ostry szpic, a nie płaską kulkę. Na kosmetyku nie pozostawia ,,śladów" w postaci zadarć albo postrzępionych brzegów. Jest mała i poręczna, więc łatwo mieści się w dłoniach.

Używam już jej jakiś czas i jak dotąd nie ma żadnych znaków ,,przepracowania". Nadal jest ostra, nie zardzewiała. Jej czarny kolor nie wyblakł,zarysowania też się na niej nie pojawiły. Brakuje mi tylko pojemniczka na strużki. Wiem, że wiążę się to ze zwiększeniem rozmiarów danego produktu, ale byłoby to świetne rozwiązanie. Nie pozostawiałaby wówczas bałaganu, po temperowaniu.

Ciężko mi było przystąpić do tej recenzji, ponieważ nie wiedziałam co można napisać o strugaczce. Jednak wydaje mi się, że jest to gadżet, który zasługuje trochę więcej niż ,,dobrze temperuje". W porównaniu do innych tego typu produktów jest jedną z lepszych temperówek jakie miałam. Po drugie jest solidnie wykonana i działa bez zarzutu. Nawet jej nie porównujcie do tandetnyhc, chińskich strugaczek !

Świetna

Temperówkę używam już od jakiegoś czasu, okazała się przydatną rzeczą. Wygodniej jest mi nią temperować kredki do oczu niż taką, która jest przy kredce. Ładnie temperuje, nie niszczy kredek. Jest wytrzymała, ma ostre nożyki, myślę że posłuży mi jeszcze bardzo długo. Polecam.

Temperówka

Bardzo dobra temperówka ,ostrzy każdą kredke,Jest podwójna i ostrzy nawet grube kredki.Ostrze nie tepi sie.Jest mała i mieści się w każdej kosmetyczce.

Bardzo wygodna

Jest dobrze wykonana, prezentuje się ładnie. Świetnie struga. Używam jej już od dłuższego czasu i nie zauważyłam żeby ostrze się stępiło. Łatwo usuwać z niej zabrudzenia po struganiu. Jest mała i mieści się w każdej kosmetyczce.

Świetne :D

Cóż mówić o temperówce? Porządnie wykonana, dobrze struga przeróżne kredki, łatwo się ją czyści z zabrudzeń, ma nieskomplikowaną budowę i sposób użycia.

moja ulubiona

Jestem jej wierna od lat i nie zanosi się bym wymieniła ją na coś innego. Świetnie ostrzy, nie zacina się z biegiem czasu. Nie zauważyłam też by popękała mimo iż używam jej średnio raz w tygodniu. Tania i dobra

Niezniszczalna

Temperówke mam już jakis dlugi czas.
Moja ma dodatkową klapkę, dzięki której nic sie z niej nie wysypuje podczas temperowania.
Używam jej przynajmniej 1-2 razy w tygodniu i nożyki nadal śmigaja jak nowe .
Niby temperówka jak temperówka, ale wiem, że ta posłuży mi jeszcze kilka lat.

nie do zdarcia

mam ją od lat - dobrze temperuje, nadal jest ostra i nie niszczy kredek. Jest lekka, poręczna, zmieści się nawet w najmniejszej kosmetyczce. Fajna, na pozór niepozorna, a jakże przydatna rzecz, której używam od lat. Polecam

Super

Ta temperówka jest super <3
- jest wytrzymała
- mega ostra
- nie tepi się tak szybko
- nie niszczy kredek
- jest lekka