Avon, Temperówka podwójna do kredek

pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dobry produkt.

Ponad dwa lata używania i nadal dobrze temperuje kredki do oczu, ust, brwi. Plusem jest, że można temperować również grubsze kredki. Cena niska. Bardzo dobry produkt.

polecam

-bardzo ostra,żadna kredka nie złamała mi się
-najważniejsza ta druga komora na grubsze kredki
-bardzo tania ok.9 zł

mały minusik to to,że była kiedyś taka nakładka żeby resztki kredki nie wypadały od razu i komory były zamknięte,ale to mi się zniszczyło-ale pewnie to moja winna przez użytkowanie :)

Znakomita

Wreszcie udało mi się znaleźć temperówkę, która jest temperówka, a nie "obgryzaczem". Kredeczki struga elegancko. Posiada jeszcze sprytnie wmontowany taki patyczek do usuwania resztek kredki.

Bardzo dobra

Mój niezbędnik w kosmetyczne
Uwielbiam ją za podwójne wejścia które radzą sobie z cienka kredka oraz z tymi grubszymi. Idealnie nadaje kształt jest delikatna A za razem ostra. Dobrze temperuje

Bardzo dobrze ostrzy

Temperówkę posiadam od kilku lat i jej jedynym minusem jest materiał z jakiego została wykonana - plastyk, który mi się częściowo połamał. Temperówka jest bardzo wygodna, podwójna - do grubszych i cieńszych kredek, dobrze ostrzy, a przy tym niewiele kosztuje.

Dobry produkt

Niedrogi, uniwersalny produkt, który jest niezbędny w każdej kosmetyczce. Umożliwia precyzyjne naostrzenie kredek o standardowej, jak i nieco grubszej średnicy.

Pomimo tego, że obudowa została wykonana z plastiku, temperówka jest mocna i trwała. Ostrza są dobrze naostrzone, nie tępią i nie niszczą kredek.

Temperówkę bardzo łatwo umyć i osuszyć. Posiada niską cenę. Polecam!

Trwała i niedroga

Trudno mi wypowiadać się o temperówkach, bo zazwyczaj nie zwracałam na nie uwagi - ani jakiej była firmy, ani jak wyglądała. Miała tylko ostrzyć kredki. Ta jednak była ze mną wyjątkowo długo i dopiero kiedy ją zgubiłam.zdalam sobie sprawę, że przez.caly ten czas nie stępiła się ani trochę i przez cały czas świetnie dawała radę. Może to przez to, że jest podwójna, a może przez jakość ostrzy.

Przydatna

Bardzo przydatna rzecz w mojej kosmetyczce, bardzo dobrze wyostrzona, nie pęka podczas mocnego temperowania. Odporna na upadki dobrze temperuje cienkie jak i grube kredki jest moc:)

dobrze zaostrzona ale plastykowa

temperowka swietnie ostrzy kredki i szybko udaje sie uzyskac ksztalt stozka, nie lamie kredek. Natomiast przeszkadza mi troche te plastyk, ktory czesciowo sie odlamal i teraz kupilam nowa metalowa temperowke z diora. o wiele elpiej jest ostrzyc, bo kredka jest bardziej stabilna w otworze. Proponuje firmie zmienic plastyk na metal.

Sprawdza się!

Temperówka nadaje się do strugania kredek do oczu, jak i do ust. Dzięki solidnemu wykonaniu nie tępi i nie niszczy. Jest ostra, co pozwala na szybkie struganie grubych i cienkich kredek. Z łatwością możemy ją wyczyścić . Cena jest adekwatna do jakości.

Dobra temperówka

Nad temperówką nie ma się co rozpisywać, jest po postu świetna.
Bardzo dobrze temperuje wszystkie kredki, zarówno do oczu, jak i do ust. Grube i chudsze. Bardzo łatwo się ją myje. Jestem zadowolona.

Świetna!

Temperówka jest bardzo dobra. Używam ją do cienkich jak i grubych kredek, każde ostrzy tak jak trzeba. Nie łamie kredek. Jakościowo jest bardzo solidna, nic sie z nia nie dzieje ;) Cena też przystępna, więc polecma :)