Cap Soleil, Lingettes de plage anti - sel, chusteczki odświeżające na plażę

Cap Soleil, Lingettes de plage anti - sel, chusteczki odświeżające na plażę

Chusteczki do odświeżania twarzy, okolic oczu i miejsc podrażnionych pod koniec pobytu na plaży lub dla odświeżenia w czasie opalania. Lekko nawilżają. Zawierają wyciąg ze słonecznika i mangifery.
Dostępne w niebieskim, foliowym opakowaniu po 25 chusteczek.

Cena: 19,90 zł

+/-

A ja tam je lubię. Zadna to i moze rewelacja ale dla mnie sa dobre.Już sama forma jest plusem przez co sa praktyczne. Mają delikatny zapach ktory umila wypoczynek:P Dla mnie są nawilżone w sam raz, dobrze odświerzaja i oczyszczaja. Kiedy przecieram nimi twarz cały brud i pot (np.podczas opalania) schodzi i to rzeczywiście sie czuje:P Sa bardzo miłe w dotyku, super milusie! Minusem jest to iz z czasem po prostu wysychają nawet jak sie je dobrze zamknie!

ilość zużytych opakowań: 2 op....
Recenzja: ...

takie sobie

Mnie sie zapach podoba :P Al co do reszty zgodze sie z przedmowczynia- jakies te chusteczki takie do niczego.Maja w sobie cos jakby oliwke i to mi sie podoba (ladnie pachniala), ale bylo tego plynu zdecydowanie za malo. Ani zmyc kremu, ani oczyscic rak z piasku, jakos nie znalazly wiekszego zastosowania. Odswiezyc lekko buzie to wszystko.Mialam co do nich duze nadzieje na mile odswiezanie i oczyszczanie a okazaly sie malym bubelkiem.Szkoda pieniazkow.Ilość zużytych opakowań: jedna paczka

nie za bałdzo

Słabo nasączone, niezbyt ładnie pachną. Słabo odświeżają, z trudem usuwają warstwę kremu przed kolejną aplikacją filtrów. Nie podrażniają, ale i nie łagodzą. Jakoś da się je zużyć, ale ani to przyjemne, ani pożyteczne.