Complete, pasta do zębów

Complete, pasta do zębów

Jest 7 oznak wskazujących, że zęby mogą nie być w pełni zdrowe. Pasta do zębów Blend-a-med Complete zawiera klinicznie przebadane składniki działające na każdą z tych oznak i pomaga zachować zdrowe zęby. Pasta ta pomaga zapobiegać:
1. próchnicy zębów
2. chorobom dziąseł
3. przebarwieniom nazębnym
4. próchnicy odsłoniętych korzeni zębów
5. nieświeżemu oddechowi
6. osadowi nazębnemu
7. kamieniowi nazębnemu
Zawartość fluoru 1450 pm. Dzieci poniżej 7 lat stosować w obecności dorosłych w objętości odpowiadającej ziarenku grochu.

Skład: aqua, hydrated silica, sorbitol, glycerin, peg-6, sodium lauryl sulfate, tetrasodium pyrophosphate, tetrapotassium prophosphate, disodium pyrophosphate, aroma, carbomer, cellulose gum, sodium fluoride, sodium saccharin, triclosan, xanthan gum, ci 74160, ci 74260, ci 77891

Opakowanie: 150 ml
Cena: 10-12zł

Świetna

Pasta jest bardzo fajna... Ma duże opakowanie, takie rodzinne i fajną stojącą tubkę. W smaku teź jest rewelacyjna. Pasty Blend a med mają to do siebie, że rzadko przypadają mi do gustu. Ta przypadła mi i to bardzo. Ma świeży smak i świetnie oczyszcza zęby. Uczucie świeżości jest długotrwałe. Poza tym dobrze sie pieni i nie podrażnia dziąseł. Polecam z czystym sumieniem.

dobra

Fajna pasta, dostępna chyba w każdym markecie, drogerii. Dobrze czyści zęby, daje świeży oddech na długo. Dość duże opakowanie, wiele past ma 100 ml, ta ma 125 ml. Starcza na całkiem długo. Wygodna, duża zakrętka. Pasta dobrze się pieni, sięgnę po nią jeszcze nie raz.

Jak inne

Ta pasta jest zupełnie taka sama jak inne Blend-a-med. Dobra w smaku. Świetnie się pieni. Oczyszcza, zapobiega próchnicy i zapewnia świeży oddech. Spełnia wszystkie obietnice producenta. Opakowanie nieźle się prezentuje. Tylko lubię takie otwieracze jak na przykład w Colgate, ale już się przyzwyczaiłam. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

Test ciążowy - pasta do zębów

Nie myslalam, ze kiedys bede oceniac paste do zebow, nie znam sie tez zbytnio, bo dentystka nie jestem, ale co zauwazylam juz w ciagu tygodnia stosowania, to to ze zeby sa bardzo dobrze oczyszczone - przez caly dzien i cala noc sa gladkie, nic sie na nich nie osadza, chociaz nie zuje zbyt czesto gumy, ani nie mam mozliwosci myc zebow w ciagu dnia. Podoba mi sie, mysle ze 4 to niezla ocena, moglaby jeszcze mocniej odswiezac, ale ogolnie ok.

Używam tego produktu od: jakis czas temu przez jakis czas :D

ta mi jakoś nie przypadła

Używam tylko past Blend-a-med i kupuję różne, jaka się napatoczy :) Ta akurat mi nie podpadła do gustu. W sumie zwykła pasta do zębów, jak inne. Dla mnie za słabo odświeża. Lubię pasty, które troszkę pieką, wtedy wiem, że działają. I to opakowanie niezbyt mi się podoba.
Nie lubię jej, ale czasem TŻ ją kupi i muszę stosować.

Używam tego produktu od: dawna

dobra

Dobra pasta, dobrze oczyszcza, ma dobry smak, nie podrażnia dziąseł, wydajna, praktyczna stojąca tubka.
Cena przystępna.
Nie jestem zbyt wymagająca jeśli chodzi o pasty, ta mi w zupełności wystarcza.

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:kilka

Świetna pasta

Używam produktów blend-a-med naprawdę dużo czasu.
Mają przyjemny smak, dobrze czyszczą zęby, pozostawiają świerzy zapach. Plus za wygodne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: wiele, wiele :-)

Ze mną od lat.

Moja podstawowa pasta, której bez wątpienia zawdzięczam zdrowe zęby bez ubytów od lat.
Szczotkuję zęby tą pastą w miarę możliwości po każdym posiłku, świetnie czyści, rewelacyjnie odświeża, znakomicie się pieni.
Wad nie dostrzegam.
Jest bardzo wydajna i niedroga. Używałam z ciekawości chyba wszystkich odmian blend-a-medu i to właśnie complete najbardziej mi odpowiada :).
Polecam.

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:niezliczona

taaak!!!!!!!!!!

muszę bronić świetnych kosmetyków!
ta pasta to rewelacja(zresztą nie tylko ją oceniłam), podobnie jak większość z tej firmy!!!!!!!!!!
-baaaaardzo wydajna(kropka wielkości grochu albo i mniej, a pieni się, że hoho!!!)
-wybiela zęby(bo usuwa te osady po herbacie itp.)
-doskonale odświeża
-zero problemów z zębami od lat!!!!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:lata płyną
Ilość zużytych opakowań:dużo i będę wirna tej firmie do końca żywotu moich zębów

Oj nie :(

Zacznę może,że zostałam wychowana na Elmexie.Ta pasta jest zupełnie inna.Owszem ubytków nie ma,ale w ogóle nie daję odświeżenia ust.Do tego jest strasznie niewydajna :( Bardziej wydajna jest Colgate z tych tańszych i lepiej od niej odświeża.Wymęczyłam aż 4 opakowania,ale tylko dlatego,że zakupiłam je na zapas :( Za te pieniądze można znaleźć coś lepszego.

Używam tego produktu od:pół roku

Moja ulubiona pasta

Bardzo lubię tą pastę, ponieważ ma świetny smak i naprawdę spełnia swoje zadanie. Odświeża oddech na długo i eliminuje osad nazębny. To dwie dość widoczne i ważne dla codziennej higieny jamy ustnej rzeczy. Pasta jest również bardzo wydajna i dobrze się pieni.

pasta jak pasta

Mam wrażenie, że wszystkie pasty Blend-a-Med są podobne. Ta jest zupełnie w porządku, działa, jak ma działać, ale jakiegoś szczególnego wybielenia nie zauważyłam. Ot taka sobie zupełnie dobra pasta.

ilość zużytych opakowań: ... chyba setki :) A serio: chyba trzy czy cztery opakowania