2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający (stara wersja))

2000 Calorie Dramatic Look

Cena już od 15,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

2000 Calorie Mascara to super pogrubiający tusz, dzięki któremu rzęsy stają się widocznie grubsze o około 300%.
2000 Calorie zawiera film wzmacniający, którego składniki (specjalnie dobrane polimery) odżywiają i wzmacniają rzęsy, zapobiegają kruszeniu się tuszu, jednocześnie czyniąc rzęsy elastycznymi.
Jednym z podstawowych składników maskary są naturalne woski, odporne na działanie wysokich temperatur, nie powodujące "topienia" i ścierania się tuszu z rzęs nawet w najgorętsze dni.
Doskonale zaprojektowana szczoteczka pozwala na zaaplikowanie zawsze odpowiedniej ilości tuszu i osiągnięcia pożądanego efektu.
2000 Calorie jest bezzapachowa, hipoalergiczna, dopuszczona do stosowania przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Dostępny jest w trzech kolorach.

Cena: 30-39zł/ 9ml

Napisanych recenzji: 4

Bez szału

Po opiniach w internecie spodziewałam się efektu WOW. Niestety, jedyne co mogę napisać, to że pupki nie urywa.

Plusy
+no jest sobie tusz, który tuszuje
+fajnie rozczesuje
+cena

Minusy
-nic nie podkręca, nie wydłuża, troche pogrubia, nic poza tym
-strasznie, ale to strasznie się kruszy..
-szybko wysechł

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1139196].usefull || 0 }}% pomocna.

nie wiem skąd zachwyty

Dobrze, ze kupiłam na promocji bo tak chyba byłabymz niego bardziej niezadowolona.

Niestety tusz jest:

taki sobie

Oczy są ladie pomalowane, podkreslone, ale po kilku uzyciach zaczal sie osypywac i kruszyc. Najgorsze byly grudki.

Po miesiacu przestalam uzywac.

Używam tego produktu od: 2 mcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1135031].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Sypie się jak babcia po 90

To dość kiepski tusz, jego zalety nie równoważą wad.

+ ładny kolor
+ dobrze rozczesuje rzęsy
+ lekko pogrubia

? podkręca tylko nieznacznie, ale nie taka jest jego rola, więc nie mogę dać za to minusa

- odbija się na powiece
- MASAKRYCZNIE się osypuje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1127021].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

Napisanych recenzji: 52

zawsze i tak wygrywa

Choćbym nie wiem jak starała się być oryginalna w kwestii tuszu on zawsze sprowadza mnie do parteru. tusz za 20 zł.

Milion razy lepszy od "innowacyjnych" nowinek borjois itp.

Nie spływa
Prosty design
Łatwo dostępny
Często w promocji
Rzęsy mają naturalny wygląd

Dla mnie to ostatnie jest na prawdę ważne.
Wychodzę z założenia, że jeśli chcemy mieć sztuczne rzęsy to najlepiej pójść na przedłużanie.

Ilość zużytych opakowań: 8 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1104536].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Najlepszy tusz, z jakim miałam doczynienia

Ten tusz w mojej kosmetyczce gości już od kilku lat :)
Za każdym razem do niego wracam, gdyż jeszcze żaden inny tusz nie pogrubiał i nie wydłużał moich rzęs tak pięknie, jak ten ;)
Może kilka razy mi się zdarzyło, ze w opakowaniu zaczęły się robić grudki, czy tusz posklejał mi rzęsy, ale zapewne była to moja wina. Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio zdarzyła mi się jakaś wpadka związana z tym tuszem ;)

Plusy:
- cena
- dostępność
- trwałość
- jakość
- idealnie pogrubia i wydłuża
- nie rozmazuje się i nie kruszy

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście, a może i kilkadziesiąt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1102571].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 34

Pierwszy i ulubiony

Był to też właściwie mój pierwszy tusz do rzęs, dostałam go na święta trzy lata temu. I odtąd należy do moich ulubieńców. Nigdy nie byłam zbyt "tuszowa", tzn. noszę soczewki kontaktowe, a ponadto gęsto i często mrugam, łzy napływają mi do oczu itp., dlatego na ogół maluję oczy tylko na specjalne okazje.

+pogrubia;
+ładnie podkręca;
+wydłuża;
+efekt jest długotrwały;
+nadaje spojrzeniu wyrazistości;
+eleganckie, ponadczasowe opakowanie.
+maskara jest na tyle dobra, że czasami używam jej do innych tuszy.
+jest zdecydowanie baaardzo czarny, dość mocno podkreśla;
+dostępność, nie spotkałam drogerii, w której by jej nie było.

-na mnie odrobinę się rozmazuje, gdy mrugam.
-szczoteczką trudno równomiernie pomalować dolne rzęsy i rzęsy w kącikach oczu.

Polecam!

Używam tego produktu od: trzy lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1100341].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubieniec

Jest to zdecydowanie mój najlepszy tusz w tej półce cenowej. Mogłabym go zamienić tylko na Chanela, ale niestety cena zbyt wysoka :D Używam od kilku lat, nigdy mnie nie zawiódł. Co najważniejsze nie skleja rzęs.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1093876].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo pozytywne zaskoczenie ♥

Uważam, że Max Factor bardzo popisał się zarówno tym tuszem ze zwykłą szczoteczką, jak i jego następcą (w czerwonym opakowaniu) z wygiętą.
Tusz jest naprawdę świetny, używam go od ok. pół roku i jest to zdecydowanie jeden z moich ulubieńców.

Zalety:
-Bardzo często jest na przecenach, ale i bez nich ma całkiem przystępną cenę
-Wydłuża rzęsy
-Starcza na długo, tusz nie wysycha
-Łatwo się go zmywa
-Wydłuża i pogrubia rzęsy

Wady:
-Po pewnym czasie tusz coraz bardziej osadza się na szczoteczce, którą trzeba wyczyścić chusteczką
-Niekiedy się obsypuje

Ilość zużytych opakowań: jeden zużyty, drugi w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1077886].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Jeden z moich hitów.

Wracam do tego tuszu raz po raz. Jest jednym z moich hitów. Uwielbiam go w odcieniu granatowym. Gwiazdkę odejmuje za to, że dość szybko wysycha. Można go używać na co dzień, można więcej go nałożyć i wtedy nadaje się również na wieczór. Lubi go moja mama, lubię go ja. Jest po prostu kultowy.

Używam tego produktu od: styczeń 2013
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1061051].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Faworyt z jednym "ale"

Idealny tusz do codziennego makijazu. Moje rzesy sa po nim bardziej wyraziste (zasluga ladnego odcienia czerni), pogrubione a to wszystko daje ladny efekt. Nie zauwazylam aby sie osypywal. Jednakze gwiazdke odejmuje za odbijanie sie tuszu na gornej powiece (mimo wszystko zawsze zostanie czarna linia).

Jest to moj faworyt na co dzien i zawsze z sentymentem bede do niego wracac. Must have nawet mimo odbicia na powiece.

Używam tego produktu od: 2014
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042812].usefull || 0 }}% pomocna.