Basis Kräftigung, Bier Shampoo (Szampon piwny do włosów cienkich)

Basis Kräftigung, Bier Shampoo

Szampon z ekstraktem piwnym przeznaczony do pielęgnacji włosów cienkich, widocznie je wzmacnia, dodaje witalności i objętości. Włosy wyglądają zdrowo, są odżywione, wzmocnione, nie wypadają.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Sodium Laureth sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Cocamide MEA, Beer, Polyquaternium-10, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Benzophenone-4, Malic Acid, Benzyl Alcohol, Disodium EDTA, Sodium Chloride, PPG-9, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, CI 47005, CI 61585, CI 16035

Napisanych recenzji: 37

Piwo w butelce

+ Szampon pachnie piwem.
+ Niewielka ilość wystarcza na umycie moich długich włosów.
+ Szampon bardzo się pieni.
+ Po umyciu włosy są delikatne.
+ Dzięki niemu włosy są świeże i znacznie wolniej się przetłuszczają
+ Jedna butelka wystarcza mi na około 2 miesiące użytkowania *myję włosy co dwa dni*
+ Cena korzystna, około 3 euro.

Same plusy, nic tylko kupować:)

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018524].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

bardzo dobry

Nie jestem na etapie szukania dobrych szamponów. Szukam szamponów idealnych, mam jeden taki, ale moje włosy dość szybko się przyzwyczajają i szukam zastępstwa. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii kupiłam ww szampon (jako, że mam taką możliwość pod nosem).

Szampon pachnie jak chmiel, dobrze się pieni, dobrze oczyszcza, nie podrażnia. Ogólnie dobrze, ale co spowodowało, że wzniósł się na ponadprzeciętną pozycję?
Przedłuża świeżość włosów do 4 dni! Zazwyczaj myłam włosy co 2-3 dni, a teraz 3ciego dnia nadal nie są przetłuszczone ani brudne. Do tego wzmacnia włosy, które przestają wypadać. Radzi sobie z tym dużo lepiej niż niejeden specjalistyczny szampon.

Na pewno kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe = 200 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901025].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 13

Naprawde dobry!

Witam,

zadaniem tego szamponu jest wzmacnianie wlosow cienkich. Kupilam go, gdy szukalam czegos, co pomogloby mi walczyc z nadmiernym wypadaniem wlosow, a mialoby przystepna cene i nie byloby Dercosem. Szampon sprawdzil sie znakomicie. Nie mam dowodu na to, ze dzieki niemu wypadanie sie zmniejszylo, ale wlosy na pewno staly sie pelne blasku i witalnosci. Po umyciu i wysuszeniu sa gladkie i wydaja sie byc bardziej geste. Chyba znalazlam moj ulubiony szampon.

Używam tego produktu od: 10
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[844208].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 853

Jeden z fajniejszych jakie miałam :)

Zacznę od tego że używałam tego szamponu podczas mojego dłuższego pobytu w Niemczech i bardzo ubolewam nad tym że dostęp do tego szamponu jest tak bardzo ograniczony.Chciałam kupić coś naprawdę niemieckiego,a że to szampon piwny i do tego ta niewymawialna niemiecka nazwa,stwierdziłam że nic lepiej nie odda charakteru miejsca w którym byłam niż ten kosmetyk:) Szampon bardzo tani,kupiłam go w zwykłym hipermarkecie za kilka euro,zapach przyjemny,zwykłym piwem to on nie pachnie.Bardzo dobrze myje włosy i oczyszcza z wszelkich zanieczyszczeń.Wystarczy kilka kropel do uzyskania przyjemnej piany na włosach:) Nie obciąża ani nie przetłuszcza czupryny:) Używałam go codziennie i moje włosy spalone słońcem były w naprawdę dobrej kondycji-nawilżone,miękkie i pełne objętości,do tego wspaniale zdrowo lśniły w słońcu.Polecam!!!

Używam tego produktu od: mialam jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań: mialam jedno,choć chciałabym używać go cały czas:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[834664].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 101

Godny uwagi

Po problemach ze skórą głowy i włosami jakich się nabawiłam po szamponie Garniera zmuszona byłam na szybki zakup innego. Padło na Guhl, tym bardziej, że promocja była nie do odrzucenia- 2 w cenie 1. Trochę się obawiałam, bo mam dość kapryśne włosy ale moje obawy okazały się bezpodstawne. Ten szampon okazał się moim faworytem.

Plusy:
+gęsta konsystencja w kolorze ciemnego piwa,
+bardzo wydajny, jest skoncentrowany i na prawdę niewiele potrzeba by umyć włosy,
+nie podrażnia skóry głowy,
+włosy są miękkie, lśniące, łatwo się rozczesują i układają,
+nie wysusza, przez co nie ma konieczności stosowania każdorazowo odżywki,
+doskonale oczyszcza włosy,
+przyjemnie pachnie (nie jest to typowy zapach piwa),
+estetyczne i praktyczne opakowanie,
+nie wzmaga przetłuszczania i wypadania włosów.

Minusy:
-cena dość wysoka, ale promocje bywają kuszące,
-nie jest dostępny w Polsce,
-trochę za dużo chemii w składzie (ale krzywdy nie robi).

Szampon godny uwagi. Na pewno wypróbuję inne wersje kosmetyków tej firmy.
Polecam!

Używam tego produktu od: od miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[808554].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 152

Ideał!

Kocham ten szampon, dla mnie jego dzialanie jest idealne!

+super się pieni, wystarcza mała kropla, żeby wytworzyć masę piany,
+świetnie radzi sobie ze zmyciem olei, a nawet nafty!
+włosy są odświeżone, miękkie w dotyku
+nie wysza mimo obecności w składzie SLeS, nie ma po nim uczucia szorstkości,
+nie podrażnia skalpu,
+ma świetną żelową konsysencję

+/- nie zauważyłam, żeby jakos szczególnie działał na przetłuszczanie, ale z drugiej strony nie wierzę, żeby jakikolwiek szampon mógł sobie z tym poradzić

-nie jest dostępny w PL
-pół gwiazdki odejmuję za obecność w składzie DMDM

Druga buteleczka juz czeka :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[709706].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 459

Rewelacja! Mój HIT!

Nie wiem, czy jest w Polsce, bo kupuję go w Niemczech. Dla mnie to najlepszy szampon. Może i jest dość drogi, ale warto za niego zaplacić. Tak jak obiecuje producent- szampon wzmacnia włosy. Dodatkowo ładnie się błyszczą, są puszyste, przyjemnie pachnią. Są lekkie i nie przetłuszczają się.
Najlepszy!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[706136].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

Bardzo dobry

Kupiłam go po pozytywnych recenzjach na KWC :) i powiem szczerze,że jestem z niego bardzo zadowolona.Faktycznie jest wydajny,wystarczy odrobina a pieeeni się :) Zapach-bardzo przyjemny. Obawiałam się jakiegoś "piwnego" a jest naprawde delikatny. Jedyny minus to taki,że owszem..Po inych szamponach włosy były szorstkie i nie było opcji rozczesania włosów,tak po tym włosy są bardziej miękkie,ale nadal muszę używać odżywki żeby je rozczesać.Nie zauważyłam żadnej poprawy w objętości włosów. Zobaczymy jak dłużej będę go stosować. Kupiłam go w promocji za 3,99euro także aż tak bardzo nie przepłaciłam.
Żałuję jedynie,że nie ma do niego odżywki i musiałam kupić GUHL do włosów blond.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[692747].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Sama przyjemość :)

Szampon kupiłam będąc w Niemczech. Zachęcił mnie zapach i fakt, że u nas kosmetyków Guhl nie ma, a ja lubię nowości. Bardzo przyjemna konsystencja dzięki czemu szampon jest bardzo wydajny. Nie podrażnia skóry głowy, nie obciąża włosów, nie powoduje przetłuszczania się. Nie zauważyłam jakiegoś mega efektu zwiększania objętości, ale przyznaję, że moje włosy wreszcie nie \'oklapuja\' po godzinie od wysuszenia a to dodatkowy plus. Na pewno jeszcze do niego wrócę. Na razie planuję przetestowanie innych szamponów Guhl. :)

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[570328].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Uwielbiam szampony Guhl! I like it!

Po wypróbowaniu szampony Ghul Volumen (niebieskiego) postanowiłam wypróbować kolejny, tym razem z piwem do włosów cienkich.
Po raz kolejny zostałam mile zaskoczona efektem jaki daje szampon.
Włosy są miłe w dotyku, zostaje zwiększona ich objętość, co widać i czuć! Jednocześnie szampon włosów nie obciąża !

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[541184].usefull || 0 }}% pomocna.