Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Sally Hansen, Dries Instantly 30-Second Top Coat (Preparat wysuszający lakier do paznokci)

Pojemność 13,3 ml

Preparat nawierzchniowy Dries Instantly wysusza lakier do paznokci w 30 sekund, tworząc na jego powierzchni twardą, trwałą powłokę. Wysuszacz utwardza lakier na paznokciu zapobiegając jego ścieraniu, łuszczeniu i odpryskiwaniu. DChroni kolor przed blaknięciem lub żółknięciem spowodowanym wpływem czynników środowiskowych i promieniowaniem UV.

Cena: 40zł / 13,3ml
/ic/

Polecam wszystkim

Najlepszy top coat jaki do tej pory używałam. Pięknie nabłyszcza, paznokcie wyglądają jak po wyjściu od kosmetyczki i co najważniejsze naprawdę wysusza lakier bardzo szybko. Polecam osobom, które nie mają czasu czekać aż lakier sam wyschnie.
Poza tym jest wydajny - nawet przy częstym używaniu niewiele go znika.
Nie robi grudek ani pęcherzyków.

Jedyną wadę jaką ma to to że po pewnym czasie gęstnieje, ale za tą cenę i tak jest rewelacyjny.

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1073281].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt.

Świetny produkt, same plusy.
+ wysusza lakier,
+ cudownie utwardza, przedłuża trwałość lakieru "pod",
+ nie ściera się, nie odpryskuje, nie tworzy bąbelków,
+ nie zastyga, nie robi się "glutem",
+ wydajny.

Używam tego produktu od: około 4 lat
Ilość zużytych opakowań: kończę 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1053456].usefull || 0 }}% pomocna.

Beznadziejny

Czytając powyższe opinie mam wrażenie, że mówimy o dwóch całkiem innych produktach ...

Zachwycona recenzją, pobiegłam czym prędzej do drogerii i zakupiłam (za niecałe 15 zł) chwalony zewsząd utwardzacz.
Owszem - wysusza paznokcie bardzo szybko !
Ale... Po kilku godzinach zaczyna PĘKAĆ!
Na początku myślałam, ze to wina lakieru. Spróbowałam wiec z innym później z kolejnym i 5 różnymi.
Niestety, za każdym razem powtarza się ten sam schemat.
Lakier na paznokciach PĘKA!

Nie polecam nikomu tego produktu.
Kompletnie nie spełnia swojego zadania.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004647].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - marynarskie paski

Polecam :) prawie czyni cuda

Sposób użycia:
Po pokryciu dowolnym lakierem ostatniego paznokcia, czekam ok 30 sekund i zaczynam wysuszaczem pokrywać paznokcie, przy 10 paznokciu, pierwszy jest już suchy.
Przy intensywnych ciemnych kolorach, można odczekać troszkę dłużej, pędzelek wysuszacza może się barwić.
Polecam odczekać ok 10 min i można wykonywać wszelkie prace :)

Cechy:
* można pomalowac grubszeą warstwą, też da radę
* nawet na 3 warstwy kiepsko kryjących cienych lakierów
* na kiepskie rzadke lakiery które się rozlewają, super, tu młe zaskoczenie
* błyszczący
*utwardzający

I jeden minus:
* po zużyciu 2/3 opakowania, gęstnieje, mętnieje, pokrywając paznokcie trzeba pomalowac grubsza warstwą bo trudno się rozprowadza /mnie to nie przeszkadza/ właściwości sie nie zmieniają :)

Dodam, że przy mojej obecnaj pracy ścieram każdy lakier, tu wzmocniony preparatem mniej, tylko przy paznokciach najbardziej narażonych, weekend wytrzymuje bez zarzutu.

W internecie w atrakcyjnych cenach.

Czy chroni przed promieniowanie UV?
Chyba u żadnej z nas tak długo jeden kolor na paznokciach nie wytrzyma.
Dziękuję za przeczytanie :)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 13,3 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947075].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelka

Najlepszy top coat, jaki miałam:
- utwardza lakier i faktycznie przyspiesza jego wysychanie
- przedłuża trwałość lakieru - na dłoniach manicuir trzyma mi się tydzień bez odprysków
- nabłyszcza i pięknie wyglada

Absolutnie no 1 :)
Jedyne, co mogłoby być in minus to to, że paznokcie naprawdę bardzo się błyszczą, jeśli woli bardziej matowe wykończenie to faktycznie ten lakier może nie spełniać oczekiwań.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie używania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[933340].usefull || 0 }}% pomocna.

Obietnice pokryte :-)

Kupiłam w promocji przy okazji jakichś zakupów kosmetycznych, płacąc zań 13 zł :-)
to było najlepiej wydane 13 zł jeśli chodzi o wydatki na manikiur :-)

Pomalowane lakierem kolorowym paznokcie pokrywam warstwą Dries Instantly i gdy pokrywam ostatni paznokieć u rąk - pierwszy z 10 jest już wyschnięty i utwardzony. Wygląd estetyczny i trwały - utrzymuje się dość długo, współgra z drogimi i tanimi lakierami :-)

Koniec z odgniecionymi na paznokciach włosami (zazwyczaj maluję wieczorem paznokcie, kładę się do łóżka czytając i zasypiam... budząc się rano zazwyczaj miałam malownicze odgniecenia paznokci - z Instantly Dries tego nie ma :-)))

Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[902811].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastąpiony :)

Używając tego lakieru uwieżyłam, że jednak istnieje preparat, który jest w stanie wysuszyć nawet kiepskiej jakości lakier do na prawdę twardej warstwy, która wytrzyma dotknięcia, stuknięcia czy otarcia zrobionego 10 min wcześniej manicuru :)

Cenię sobie ten utwardzacz, bo rzeczywiście utwardza całylakier a nie tylko powoduje zaschnięcie wierzchniej warstwy, która tylko z pozoru jest odporna na uszkodzenia.
A manicure jest utrwalony już po ok 3 min. (np. Essie, Essence, Flormar) do 5-8 min (Wibo, no name, Inglot)
Jest wydajny. Po ok 2 miesiącach wciąż mam ponad 3/4 opakowania, chociaż powiem szczerze, że staram się kłaść cieniutką warstwę dla szybszego efektu. (A nakładam 2 warstwy lakieru kolorowego)
Nie rozmazuje położonego lakieru, co zdażało mi się w innych preapratach.
Konsystencja jest optymalna by nałożyć utwardzacz równomiernie a jednocześnie nie nałożyć grubej warstwy, która rozlewa się po paznokciach.
Pędzelek mimo kształtu, którego nie cierpię, bo przyzwyczaiłam się już do szerokich profilowanych pędzelków nie sprawia problemów i jest wygodny w użyciu.

Jednak nie mogłam nie odjąć pół gwiazdki za cenę, ponieważ jest ona bądź co bądź wyższa od podobnych produktów tego typu dostępnych w drogeriach. Jednak można go kupić za ok . 10 zł w drogeriach internetowych co jest już ceną bardzo niską jak za tę ilość (13.3 ml) tego specyfiku.
Polecam bardzo niecierpliwym lub zapracowanym paniom :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[893687].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy wysuszacz i utwardzacz

Wg mnie lepszy nastepca Insta- Dri:
+bardzo szybko wysusza, po ok 10 minutach można robić wszystko, bez obawy o odgniecenia,
+wysusza nawet kilka warstw beznadziejnie schnącego lakieru,
+ładnie nabłyszcza,
+utwarza lakier (3-4dni bez odprysków),
+konsystencja nie jest taka gęsta jak Insta- Dri,
+nie pęka jak Insta- Dri,
+po pewnym czasie nie robi pęcherzyków tak jak Insta- Dri,
+wygodny pędzelek,
+fajny design opakowania,
Minusy:
-dostępność, w mało której drogerii można go dostać, najlepeij zamówić przez internet,
-nie da się zużyć do końca, gęstnieje w buteleczce,
-cena (drogeria około 30-35 zł),
(internet około 20 zł z przesyłką)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[892136].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Na chwilę obecną mój ulubiony top coat szybkoschnący. Odpowiada mi jego wodnista konsystencja i kształt pędzelka. Szybko wysusza nawet kilka warstw lakieru i nadaje ładny połysk. Jest w działaniu bardzo podobny do Insta Dri ale lepszy o tyle, że mniej bąbelkuje oraz nie pojawiają się po kilku dniach rysy na powierzchni lakieru. Nie ściąga lakieru na końcówkach. Jeśli chodzi o minusy to kiedy zostaje ok. 1/3 buteleczki to robi się glut i nawet rozcieńczalnik nie pomaga. Poza tym różnie to bywa z dostępnością, ale zwykle da się gdzieś upolować przez internet.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[882532].usefull || 0 }}% pomocna.

KWC

Probowalam paru topcoat\'ow przyspieszajacych wysychanie lakieru i jak na razie ten jest najlepszy.Wysycha szybciej niz Good To Go z Essie i tym samym wygrywa konkurs:)Inne ,np.Seche Vite nie maja szans.Lakier pokryty topcoatem SH utrzymuje sie dosyc dlugo,nie odpryskuje i ladnie sie blyszczy.Jedynym minusem jest glutowacenie(?)lakieru tak mniej-wiecej po zuzyciu 2/3 buteleczki.Mimo to na pewno kupie ponownie,przede wszystkim ze wzgledu na szybkosc dzialania.

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[864594].usefull || 0 }}% pomocna.