Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Kryolan, Fixier Spray (Utrwalacz makijażu w sprayu)

Kryolan, Fixier Spray (Utrwalacz makijażu w sprayu)

Cena już od 44,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Fixier-spray jest specjalistycznym preparatem do stosowania na wykończony makijaż. Zapewnia on niewidzialną, ochronną powłokę, która przedłuża trwałość oraz zabezpieczenie makijażu. Fixier-spray jest niezwykle efektywny przy body- paitingu, wykonanych przy pomocy wodnych farb Aquacolor. Fixier-spray należy spryskać cienką i równomierną warstwą z odległości około 30-40 cm. Tak utrwalony makijaż jest odporny na rozmazywanie i wycieranie się nawet, jeżeli jest na to szczególnie narażony. Fixier-spray zawiera alkohol i dlatego też należy uważać na oczy.

Skład: Butan, Isopropyl Alcohol, Propan, Arcylatest/t-Butylacrylamide Copolymer, Isopropyl Myristate, Diisopropyl Adipate

Cena: ok.96zł / 400ml
/bw/

naprawde działa

kupilam i uzywam okazjonalnie. zawsze po uzyciu makijaz utrzymuje sie do rana. czy zimno czy goraco itp. po aplikacji czuc efekt ściagniecia , jezeli za duzo sie popryskam to buzia świeci sie jak lustro wiec trzeba uwazac. troche smierdzi przy rozpylaniu ale to po kulku sekunach ulatnia sie. ogolnie kosmetyk/produkt nadaje sie bardziej do okzajonalniego zastosowana niz do codziennego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000019].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnia swoje zadanie

Kupiłam go trzy lata temu, a wraz z nim puder ryżowy sypki tej samej firmy. Kosmetyk jest dość drogi i wcale nie taki wydajny, jeśli często ma się jakieś wyjścia. Powiem tak: fixer na pewno przyda się wszystkim tym osobom, które mają kłopoty z utrzymaniem makijażu na twarzy ze względu na tłustość cery, pot na dyskotece czy złe warunki atmosferyczne typu upał, deszcz (choć w ulewie nie testowałam). Jest to kosmetyk niezbyt komfortowy w stosowaniu: równomierne spryskanie twarzy to niby nie problem, ale przy zamkniętych oczach pojawia się niepokój, czy na pewno kosmetyk został dobrze nałożony. Skóra jest ściągnięta przez pewien czas, czego nie lubię. Spray rozpyla nieładny zapach, na szczęście szybko przemija. Dodatkowo uczucie zlepionych rzęs. Jak pisze poprzedniczka, jeśli za dużo psiknie się w jedno miejsce, to w tym miejscu skóra błyszczy w nieestetyczny sposób. Ale makijaż trwa i trwa, to najważniejsze. Pewnie kupiłabym go ponownie, gdyby nie fakt, że sypki puder Kryolan okazał się najlepszym utrwalaczem i nie potrzebuję żadnych dodatkowych specyfików.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970209].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny fajny, ale...

Używam wielu utrwalaczy, ale potrzebowałam większego opakowani z racji tego,że jest to bardziej ekonomiczne w zawodzie wizażysty.
Myślałam,że nie będzie się zbyt dużo różnił od Kryolanu dermacolu. A jednak...
plusy:
+jest wytrzymały na pot, deszcz, ścieranie
+nie potrzeba poprawek nawet po całonocnej zabawie
minusy:
-na początku aplikacji czuć efekt ściągnięcia
-strasznie śmierdzi przy aplikacji (smród ulatnia się w kilka sekund)
-gdy za dużo pryśniemy będziemy się świecić jak tafla lustra
-A NAJGORSZYM MINUSEM jest to,że po jego użyciu wychodzą intruzi na buzi i to nie pojedynczo. Ja nie mam ogólnie problemów z cerą, jednak gdy zdarza mi się prysnąć nim skórę na drugi dzień pojawiają się pryszczole. Wrócę jednak do utrwalacz a Kryonalu lecz dermacolu.

Używam tego produktu od: 4m-cy
Ilość zużytych opakowań: męczę 400ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[939555].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż do piwnych oczu - jak się malować

Zupełna tragedia

Strasznie się zawiodłam. Nie daje żadnego efektu. Fakt, kiedy się spryskam czuję przez moment efekt ściągnięcia skóry, więc dobrze go nakładam. Jednak po 3-4 godzinach moja twarz w strefie T na nowo błyszczy jak miliony monet, czyli tak samo jak bez używania fixera. Naczytałam się opinii na wizażu i zainwestowałam, ale nie polecam.
Fakt: jest dość wydajny, bo używałam go dużo (testując go ciagle ze zdziwieniem, że nie działa) a nie zużyłam nawet 1/3 opakowania.

Puszka 400 ml kosztowała mnie 100zł, więc przeliczając na 50 ml to niedrogo, ale nawet baza dex cosmetics (w opiniach beznadziejna) działa lepiej niż ten fixer.

Będę próbować jeszcze derma color z kryolanu, podobno są to różne rodzaje. Zobaczymy.
Łudzę się, że może zależy to od typu cery?

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte i nigdy więcej go nie kupię

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[929006].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa!!!

Jak dla mnie - utrzymuje wszystko, na większe imprezy w życiu nie stosowałam jakichś baz pod makijaż, baz pod cienie, robię normalnie make up i pryskam tym cudem, z Revlonem Colorstay wytrzymują ze 20 godzin.

Śmierdzi przy aplikacji przez chwilę i ściąga przez sekundę , ale jaki efekt! :)

Napisałam, że nie wiem czy kupię ponownie, bo rzadko zdarzają mi się aż tak wielkie okazje, że mój makijaż musi tyle wytrzymać. Na imprezy wieczorne, jakieś dyskoteki przypudrowany Revlon daje radę.

Fakt, spory koszt, ja żużyłam jedno duże opakowanie i jedno małe w ciągu 3 lat, jeśli będziecie rzadko używać to proponuję małe, bo i tak jest on bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[900526].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy.

Kryolan produkuje zdecydowanie najlepszy fixer, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia - a przerobiłam sporo, w tym Artdeco... Żaden nie jest tak skuteczny, jak ten z Kryolanu.
Używam go w pracy, podczas robienia makijaży na imprezy, a zwłaszcza na śluby - mam do tego sprayu pełne zaufanie i wiem, że makijaż absolutnie nie zejdzie z twarzy przed końcem imprezy... ;) Wręcz przeciwnie - wielokrotnie słyszałam, że kobitki, które malowałam, miały problem ze zmyciem makijażu.
Spray działa bardzo dobrze - utrwala makijaż, czyni go odpornym na ścieranie i inne czynniki zewnętrzne, w tym wodę. Pot jest więc niegroźny - nigdy nie zapomnę, jak na moim weselu było bardzo gorąco, wszyscy na filmie się świecą, mokrzy, a ja mam idealnie satynowy, nienaruszony makijaż... ;) Mimo, że sama też byłam zgrzana - dzięki Kryolanowi, moja twarz pozostała świeża i piękna do samego rana.
Fixer sprawdza się przy każdej cerze - i suchej, i mieszanej, i nawet tłustej.

Spray może i nie jest najtańszy, ale jest wydajny i generalnie, moim zdaniem, warto w niego zainwestować. ;)

Używam tego produktu od: kilku lat.
Ilość zużytych opakowań: 3.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[897334].usefull || 0 }}% pomocna.

Idelany makijaż przez całą noc!

Jak dla mnie najlepszy utrwalacz do makijażu jaki kiedykolwiek miałam. Rzeczywiście w momencie spryskiwania twarzy trzeba wstrzymać oddech i przez krótką chwilę po aplikacji czuję się jakbym się spryskała lakierem do włosów, ale uczucie suchej twarzy szybko mija. Makijaż trzyma się całą noc! Nawet w wiolgotne dni. Próbowałam kilku innych utrwalaczy i nigdy nie zużyłam żadnego do końca, bo i zawsze wracam do Kryolanu.
Co ważne jest mega wydajny i starcza naprawdę na bardzo długo. Nawet gdy w weekend użyczysz swoim koleżankom :-) Polecam w 100%!

Ilość zużytych opakowań: 6 dużych opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[858502].usefull || 0 }}% pomocna.

Fuj!

Co to za masakra jakas?! Fixer wysusza skore, skora robi sie czerwona schodzi skora, uwydatnia kilka malych suchych skorek i twarz wyglada jakby miala 80lat.... sciaga skore i bardzo wysusza do tego cena i dostepnosc (allegro) nie polecam! Szkoda ze musze dac pol gwiazdki

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[851190].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny, spełnia swoje zadanie w 100%

bardzo dobry produkt na ważne wyjścia.
spryskany makijaż trzyma się bardzo długo- nawet do 15 godzin.
jedyny minus to cena i duże opakowanie- które normalna kobieta nie jest wstanie tak szybko wykorzystać. bowiem na codzień produkt kompletnie się nie nadaja- wysusza skurę ( czujemy się troszkę jak w skorupie).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego dużego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[836598].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezawodny

Świetnie sprawdza się przy każdej pogodzie. Nie ważne czy jest upał i makijaż jest narażony na pot, czy też leje deszcz. Fixer utrzyma makijaż w nienaruszonej formie przez 12-15 godzin. Po jego nałożeniu maluję jeszcze jedną wartwą tuszu rzęsy, bo połączenie tuszu i fixera świetnie je wydłyża. Dzięki niemu cienie i eyeliner zostają na miejscu, tusz się nie osypuje, róż się nie wtapia. Do ust bym go raczej nie używała, bo pozostawia klejącą warstwę na nich. Jednak sama umalowana twarz nie jest lepka. Jeżeli ktoś ma przetłuszczająca się cerę i nie lubi lekkiego rozświetlenia jakie fixer pozostawia może po jego użyciu opruszyć twarz syplim pudrem - robię tak z nosem, który ma tendencje do świecenia się. Mnie przy prawie codzinnym stosowaniu opakowania wystarcza na 2 miesiące.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 3, kolejne w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[754176].usefull || 0 }}% pomocna.