Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Professional, Curly Hair Days, Scrunch (Fluid podkreślający skręt)

Professional, Curly Hair Days, Scrunch (Fluid podkreślający skręt)

Revlon Professional Curly Hair Days Scrunch - fluid do włosów kręconych. Podkreśla skręt, czyniąc go bardziej sprężystymi długotrwałym. Odporny na wilgoć. Antystatyczny, zapobiega puszeniu się włosów. Nadaje włosom naturalnie kręconym i po trwałej zdrowy połysk.
Produkt profesjonalny.

Jest to zdecydowanie mój HIT!

Cudowny produkt kojący moje serce.. Po bardzo nie udanej trwałej, po której włosy się puszyły i prostowały szukałam ratunku, tutaj. Znalazłam ten produkt, z obawami, ale i nadzieją zamówiłam na allegro.. Gdy tylko przyszła paczka raz dwa umyłam włosy i na mokre nałożyłam go. Jeszcze mokre włosy zaczęły się pięknie skręcać w śliczne, sprężyste loki! A ja w końcu mogłam wyjść z domu! Polecam wszystkim zrozpaczonym kobietą. Mam naturalnie lekko kręcone włosy i powiem jedno - już nigdy nie zrobię trwałej, po tym produkcie na naturalnym lekkim skręci efekt jest bardziej oszłamiający.

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934691].usefull || 0 }}% pomocna.

Znakomity

Świetny produkt!!!
\\nMoje włosy są falowano-kręcone, większość środków powodowała, że były przyklapnięte, posklejane a po paru godzinach robiła się szopa i ani sladu loków.
\\nTen fluid jest rewelacyjny! Nakładam porcję wielkości orzecha laskowego (włosy mam troszke za ramiona), suszę dyfuzorem z głową na dół a potem jeszcze taka pasta podnosząca włosy u nasady i jest ok. Cały dzień się trzyma :-)
\\nJest to zdecydowanie najlepszy środek jaki miałam.
\\nWłaśnie mi się skończył :-( nigdzie nie mogę znaleźć.
\\nCzy ktoś ma namiar gdzie mogę go kupić???????

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[695658].usefull || 0 }}% pomocna.

Do nawilżonych, wypielęgnowanych włosów

Jako że maniacko poszukuję tego jedynego, Graala, to też kupuję przeróżne produkty do włosów i rzadko kiedy wracam do poprzednich. A teraz będzie inaczej. Bo gdy używam tego produktu Revlona to moje włosy są praktycznie idealne. A już zwłaszcza, kiedy pozwolę im wyschnąć naturalnie, to pozostają w praktycznie tym samym stanie także przez dzień następny, co dotychczas, przy innych środkach stylizujących, zdarzało mi się rzadko.
Jednakże cała sprawa ma pewien mankament, o którym dziewczyny wspominały już niżej: włosy muszą być faktycznie nawilżone, wypielęgnowane, czyli potraktowane właściwą odżywką/maską. Zauwazyłam, że jak użyję go bez wcześniejszych zabiegów pielęgnacyjnych, to jego cudowność w działaniu jest trochę słabsza. Co i tak mu nie umniejsza, bo jednak generalnie nawilżam i dbam o moje loki regularnie.
Jestem ciekawa jak będzie mi się z nim współpracowało podczas sezonu zimowego, gdy suszarka będzie jednak niezbędna. Wierzę w niego :)
Cena regularna to ok 50-60zł, co absolutnie się opłaca, gdyż otrzymujemy ogromną butlę, bardzo wydajną - powinna mi starczyć na ponad roku przy używaniu 4 pompek kilka razy w tygodniu.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i nie ostatnie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[691819].usefull || 0 }}% pomocna.
Remington

Uwielbiam!

Fluid sprawdza się rewelacyjnie, jeśli chodzi o moje włosy. Ładnie definiuje loki, a to dla mnie najważniejsze. Włosy się nie puszą :). Kilka razy "zdradziłam" ten fluid dla innych kosmetyków definiujących loki i za każdym razem wracałam do niego.
Mam nadzieję, że zawsze będzie produkowany i dostępny w sprzedaży. Gorąco polecam :).

Ilość zużytych opakowań: 5 duże

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[689476].usefull || 0 }}% pomocna.

Porządny, ale nie idealny

Myślałam, że będę oczarowana tym fluidem, a tymczasem zużyłam całe opakowanie (na zmianę z innymi produktami, nie non stop) i nie mogę powiedzieć o nim w kategorii super.
Wg mnie jest za słaby do włosów takich jak moje, jak nałożyłam go za mało to nie było efektu, tak jakbym wysuszyła po myciu suszarką = sianko, jak nalożyłam więcej to włosy były obciążone i nieładne.
Ja już go raczej nie kupię.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[578340].usefull || 0 }}% pomocna.

Porządny :)

Używałam tego produktu ponad pół roku, okazał się bardzo wydajny ;) i po pierwszych miesiącach chciałam mu wystawić jak najgorszą ocenę. 2 gwiazdki max. ;P Zupełnie nie sprawdzał się na moich bardziej niż mniej ;) kręconych włosach, które przemieniał w stóg siana. Były niezdyscyplinowane, puszące się, w ogóle nie poskręcane w ładne loczki. Tragedia. Całą winę zwaliłam na ten fluid. Okazał się, że niesłusznie. Jakiś już czas temu zaczęłam inwestować w fryzjerskie produkty do pielęgnacji włosów, bo moje były okropnie suche, zniszczone rozjaśnianiem, słabe. Stan włosów na przestrzeni kilku miesięcy poprawił się o jakieś 100%- są teraz mocne, śliczne i zdrowe ;) I tutaj zaskoczenie- ten fluid zaczął po prostu działać! ;) Na takich wypielęgnowanych, zdrowych włosach okazał się prawdziwym hitem. Ładnie podkreśla skręt, zapobiega puszeniu, chociaż nie całkowicie, ujarzmia loczki. Wyglądają na prawdę ładnie ;) Dodatkowo skleja w małym stopniu. Moim zdaniem jego działanie zależy prawie całkowicie od stanu włosów. Teraz mogę go pochwalić ;) I być może do niego wrócę, chociaż kocham nowe produkty do loczków. Ładnie pachnie, jest też mega mega wydajny jak już pisałam. Do zdrowych loczków- polecam!

Używam tego produktu od: prawie rok

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[442307].usefull || 0 }}% pomocna.

jak do tej pory najlepszy!

Jestem nim kompletnie oczarowana!
Kupiłam na Allegro litrowe opakowanie za ok 75 zł, opłacało się!
Moje włosy są dość delikatne, cienkie, zniszczone farbowaniem, naturalnie podkręcają się i falują. Do tej pory stosowałam różnego rodzaju pianki i żele, które sklejały włosy nie dając przy tym żadnego efektu.
Z tym kosmetykiem jest inaczej. Mimo iż odrobinę wysusza włosy, (pianki robią to lepiej) formuuje piękny skręt i nabłyszcza. Do tego ślicznie pachnie i jest bardzo wydajny. Nie ukrywam, że odkąd go stosuję przyjmuję ciągłe komplementy na temat swojej fryzury. Wreszcie mam na głowie burzę loków! :D Używam tego produktu od: 04.2010

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[426336].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych

Nie jest to jeszcze KWC, ale jednak bardzo udany produkt do włosów kręconych, co nie zdarza się szczególnie często.

Mam włosy gęste i bardzo kręcone (nie delikatnie, nie falowane jak w przypadku poprzednich Recenzentek) i Revlon współpracuje z nimi całkiem przyzwoicie.

+ zupełnie nieklejąca konsystencja, co niemal niespotykane wśród produktów do włosów kręconych;
+ włosy miękkie, niesklejone i delikatne po zastosowaniu;
+ nadaje połysk i skutecznie układa loki;

+/- łatwa do nałożenia, właściwie płynna konsystencja ułatwia aplikację, ale sprawia, że produkt jest mało wydajny;

- koszmarne opakowanie, które właściwie uniemożliwia dozowanie i w dodatku się skleja;
- zawsze trzeba go nałożyć więcej niż wskazywałby na to zdrowy rozsądek;
- nie zawsze daje oczekiwany efekt (zależy od innych produktów pielęgnacyjnych).

Z całą pewnością jest to solidny produkt godny polecenia, ale będę nadal szukała swojego KWC :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[402511].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny produkt

Nie mam włosów kręconych a jedynie falowane, ale musze przyznać ze kosmetyk ten robi super wrażenie na moich włosach, skręca w lekkie loki, nabłyszcza, unosi włosy ....nawet wśród moich znajomych wzbudzała moja fryzura po użyciu tego kosmetyku ciekawość....włosy dodatkowo są miłe w dotyku i odziwo miękkie, niepozlepiane....

Ilość zużytych opakowań:

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[383922].usefull || 0 }}% pomocna.

mój KWC:-)

Jest to rewelacyjny fluid do włosów kręconych!!!
Mam włosy kręcone, długie ale delikatne(po umyciu są jak włosy dziecka), szukałam produktu który podkreśli skręt bez obciążania, sklejenia i efektu "mokrej włoszki". Po raz pierwszy kupiłam go w Anglii, w salonie fryzjerskim. Efekt przeszedł moje oczekiwania, skręt był śliczne utrwalony!!!

Plusy:
+ bardzo wydajny, niewielka ilość starczy, aby go rozprowadzić na całych włosach
+ nie klei się w trakcie rozprowadzania produktu
+ włosy są mięciutkie ale utrwalone
+ fryzura się nie puszy
+ bardzo ładny zapach

Minusy:
- brak

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:1 + 1 w trakcie użycia

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[382149].usefull || 0 }}% pomocna.