Gillette for Women, Satin Care Sensitive Skin (Żel do golenia do skóry wrażliwej, z aloesem i wit. E)

Nawilżający żel do golenia zawierający jedwabne proteiny zapewnia dokładne, delikatne golenie, zmniejszając ryzyko podrażnień i zacięć. Formuła żelu do skóry wrażliwej zawiera wyciąg z aloesu oraz witaminę E, aby zmniejszyć podrażnienia (przede wszystkim) skóry wrażliwej.

dobry, ale oczekiwałam czegoś lepszego

Tak jak w nagłówku żel ten jest w miare dobry, aczkolwiek spodziwałam się czegoś lepszego, jak na tak znaną markę i regularną dość wysoką cenę. Wystarczy niewielka ilosc żelu, aby pokryc duży obszar ciala. Piana jest dosc gęsta i zbita, nie znika szybko z nóg tak jak w przypadku innych żeli. Maszynka idzie po nim gładko, zmiękcza włoski, ale nie tak jakbym tego chciala. Czasem podczas depilacji zdazaly mi się podrażnienia. A podobno jest to żel dla skóry wrażliwej? Skóra po jego zastosowaniu jest tak jakby wysuszona.. ale wystarczy odrobina balsamu i jest okej :) ma dość intensywny zapach, który utrzymuje się dosc dlugo.. poczatkowo bardzo mi sie podobal, ale juz przy ktoryms uzyciu zwyczajnie mi sie znudził i męczył.. Opakowanie estetyczne i poręczne :) Często są na niego promocje i wtedy kosztuje okolo 12-14 zl, uwazam ze w tej cenie mozna się na niego skusic, ale cena 20 zl jest moim zdaniem zbyt wygrowana w stosunku do efektow. Aaa noo i dodam , ze ja kupiłam go w Niemczech za jedyne 2 e ! Wiec nie rozumiem dlaczego cena w Polsce jest praktycznie jeszcze raz taka? Gdzie tu sprawiedliwosc..

Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

bez sensu

Zawsze do depilacji używałam wraz z maszynką żel pod prysznic zwykły do umycia ciała a czasami i nie bardzo lubiany szampon. Ot pewnego dnia zachciało mi się zakupić żel do golenia, w mojej drogerii najciekawszy wydal się ten żel do golenia.
Dzisiaj go wykończyłam, jak dla mnie był za mało wydajny, starczył tylko na jakiś miesiąc, na pewno nie na dłużej przy stosowaniu co drugi dzień na partie nogi, pachy, bikini.
Dzisiaj starczyło mi go tylko na jedną nogę i żadnej różnicy nie widziałam goląc się żelem satin care a zwykłym szamponem do włosów.
Znowu wracam do żeli pod prysznic stosowanych do depilacji jak i umycia ciała. Szkoda przepłacać wg mnie.

Używam tego produktu od: lipca 2013-dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: 1X200ml

Bardzo polubilam

Zel kupilam , gdy zobaczylam te nowosc na polce w rossmanie . I jestem zadowolona . Zel jest tani i dostepny , nie wiem jakw innych drogeriach . Dobrze sie rozprowadza , sie pieni , fajnie zmiekcza wloski , maszynka dobrze sie ślizga na nodze , nie podraznia . Jak dla mnie jest super , wiecej od pianki nie oczekuje . Polecam

Używam tego produktu od: paru dni

Gala KWC 2017

Wspanialy

Opakowanie jakie ja mam wyglada inaczej niz te u gory ale opis zgadza sie. Wlasnie koncze pierwsze opakowanie i musze pryznac ze to ten .
Plusy;
+pachnie delikatnie i przyjemnie
+wydajny
+Kremowa delikatna konsystecja
+Zmiekcza wloski i ulatwia golenie
+wygodne opakowanie z pompka
+nawilza skore , zostawia ja delikatna i gladka
+opuznia wzrost wloskow

Minusy; zadne

Używam tego produktu od: trzech miesiecy

Póki co najlepszy

- wspaniale zmiękcza włoski
- pozostawia skórę gładką i delikatną
- nie wysusza
- po użyciu mam wrażenie że włosy odrastają wolniej

Polecam, warto

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

napewno TAK!

Polecam z calego serca, napewno jest warty uwagi!

Juz po pierwszym zastosowaniu mozemy zauwazyc, ze produkt spelnia prawie wszystkie obietnicy producenta.
Upakowanie jest poreczne, duzy plus za pompka. Zapach i konsystencja jest przyjemna, ale najwazniejsze jest to, ze rzeczywiscie zmniejsza ilosc zaciec i powoduje wspanialy poslizg oraz nie podraznia.

Nie jest mojim hitem poniewaz minimalnie wysusza skore nog, chociaz po zastosowaniu balzamu wszystko jest ok.

Napewno jeszcze wroce do tego zelu, ale na razie mam ochote przetestowac inne wersje satin care :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Rewelacja

Golenie z nim to po prostu bajka. Nie wiem jaką bym miała badziewną maszynkę to on i tak sobie świetnie radzi.
PLUSY:
-zapach, delikatny, subtelny jednak wyczuwalny
-znakomity poslizg
-brak jakich kolwiek zaczerwienień
-zero zacięć
-nie zapycha maszynki
-golenie jeste przyjemnością, ponieważ przebiega bardzo sprawnie i nie mamy obaw że pojawią się jakieś niespodzianki
-wydajność, naprawde ogromna! Starczył na dwa miesiące w zasadzie CODZIENNEGO stosowania
-dzięki niemu golenie jest mega dokładne, zaro czarnych kropeczek
MINUSY:
-cena, choć w rossmannie po promocji to tylko 12,99, więc mniej więcej taka jak inne żele np Isana(jest tragiczny, moja recenzja na jego temat już dodana)
Naprawde polecam! Jestem brunetką z bardzo twardymi włoskami, bladą skórą podatną na podrażnienia a Satin Care i tak sobie radzi. Polecam wypróbować też inne zapachy.

Używam tego produktu od: Jakieś 1,5 roku z małymi przerwami na inne żele
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam myslę że około...6 może 7

Bardzo dobry

Kupiłam zachęcona dobrymi opiniami na Wizażu. Nie zawiodłam się.
Żel bardzo dobrze spełnia swoją rolę. Jest gęsty, ma typową konsystencję żelu, w kontakcie ze skórą zmienia się w obfitą pianę. Wystarczy odrobina, aby pokryć spory obszar skóry. Daje poślizg maszynce, zmiękcza włoski i zdecydowanie ułatwia ich usuwanie. Po zabiegu skóra jest gładka i nawilżona.
Żel ma bardzo ładny świeży zapach. Praktyczne opakowanie z dozownikiem ułatwia aplikację produktu. Generalnie bardzo wygodnie się go używa.
Dla mnie jest średnio wydajny, ponieważ co drugi dzień depiluję prawie całe ciało.
Jedyną wadą jest dla mnie zbyt wysoka cena. Będę szukać czegoś tańszego. Nie mniej jednak polecam.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Rewelacja

Jak dla mnie - REWELACJA. Nie znam lepszego sposobu na golenie. Mam tu na myśli wszystkie zapachy tego żelu. Jeśli chodzi o nogi to najpierw depiluje depilatorem Brown Silk Epil co jakies 4 tygodnie a co kilka dni dopieszczam żelem Gillette i maszynką Gillette Venus. Okolice bikini i pachy tylko golę - depilator sprawia za dużo bólu.

plusy: konsystencja, zapach, zero bałaganu, wygodny w użyciu, nadaje duży poślizg maszynce, bogaty wybór zapachów.

minusy: może wydajność i cena - ale jestem gotowa to przeżyć w zamian za taki komfort golenia.

Ilość zużytych opakowań: 15?

taki sobie

Używałam go kiedyś jak zaczynałam się depilować.

+fajna konsystencja żelu
+zapach
+nie podrażnia

- dla mnie był zupełnie niewydajny, bardzo szybko mi się skończył
-cena

Używam tego produktu od: kiedyś przez pół roku
Ilość zużytych opakowań: 3 po 200 ml

Delikatny

Bardzo dobry żel do golenia. Spodobał mi się już od pierwszego użycia. Skóra była po nim gładka, miła w dotyku. Dzięki niemu pozbyłam się problemu wrastających włosków. Nie powoduje żadnych podrażnień, opakowanie jest wygodne w użyciu. Ma dobrą konsystencję, nie spływa zaraz po nałożeniu. Uważam, że to idealny produkt dla wrażliwej skóry. Jego zapach mi nie przeszkadza. Dodatkowo żel jest bardzo wydajny, wystarcza na naprawdę długi czas. Jednym słowem same plusy :) polecam!

Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo wydajny

Żele GILLETTE kupuję odkąd tylko zaczęłam się golić, wcześniej nie używałam innych dlatego nie mam porównania. Jak dla mnie wszystkie żele gillette, w tym ten również, mają same plusy:
- świetny zapach
- gęsta, kolorowa zamieniająca się w białą, piana
- poręczny kształt opakowania
- baaaardzo wydajny

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 5 lub 6 standardowych pojemników