Cienie do powiek

Cienie do powiek

Dość trwałe, wzbogacone jedwabiem naturalnym i witaminą E, bezzapachowe. Potrójen zestawy w bogatej gamie kolorystycznej.

Cena: ok. 9zł

wspomnień czar

Daję trzy gwiazdki głównie ze względu na sentyment jaki mam do tych cieni - były pierwszymi tego typu kosmetykami jakie zaczęłam używać w połowie lat 90\\\'. Jako biedna licealistka dostawałam od znajomej kosmetyki które jej z różnych powodów nie odpowiadały i tak zostałam właścicielką cienia o wdzięcznej nazwie Smoke (czy jakoś podobnie brzmiącej). Był to połyskujący brązowozłoty kolor który w połączeniu z czarną kredką i maskarą (również Constance Carroll;) wspaniale podkreślał moje zielone oczy. Pamiętam, że był dobrze napigmentowany, miękki i nie osypywał się, na prowizorycznej bazie pod cienie z podkładu i pudru trzymał się całkiem nieźle. Kupiłam później ten odcień jeszcze raz czy dwa a potem przestali go produkować :( Wkrótce odkryłam mapki Inglota (kupowane na targowisku, to były czasy, ale kto to jeszcze pamięta?), ale próbowałam odnaleźć identyczny ulubiony kolor w ofercie innych firm. Zachęcona wcześniejszym udanym nabytkiem dokupiłam jeszcze matowy fiolet - i to był kubeł zimnej wody - chyba nie miałam gorszych cieni! Twarde, bez pigmentu, nie było na nie sposobu. Przeszła mi zdecydowanie ochota na eksperymenty z tą firmą, tym bardziej, że zabrakło mojego ukochanego cienia.
Używam tego produktu od: dobre kilka lat temu ;)
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo lubiłam te cienie

Używałam ich przez długi czas. Zawsze odcień brązu. I to właśnie ze względu na te brązy tak je lubię, bo nie umiem trafić drugich takich.
Plusy
neutralny zapach
dobrze napigmentowane
cena
Minusy
niestety nie są trwałe i to jest ich największą wadą

Jednak pewnie znowu je kupię, jak dorwę ten brązowy odcień.
Była jeszcze chyba śliwka i też fajne

Używam tego produktu od: używałam przez 4 lata
Ilość zużytych opakowań: trzy

nic specjalnego.

Dopiero od niedawna mam wariacje na temat cieni do powiek, dlatego gdy zobaczyłam je w pepco za zawrotną cenę 4,99 to od razu wzięłam. Oceniam kolor 91- brązy.

Najciemniejszy jest idealny, lekko perłowy, nie ma nachalnych drobinek, ładny pigment, taka trochę kremowa konsystencja. Trzyma się przyzwoicie na powiece.

Kolor średni to porażka-okropne drobinki brokatu, konsystencja cos ala piasek, strasznie się kruszy, źle się nakłada i po godzinie ma sie brokat pod oczami.

Najjaśniejszy jest taki sobie. co prawda ładnie rozświetla ale dla mnie jest to takie tandetne rozświetlenie.

Dlatego półtora gwiazdki za sam najciemniejszy cień, który sie wybija w tym zestawie.

Używam tego produktu od: kwiecień 2011

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

warto kupić

kupiłam w pepco za 2.99!!!!!!! grosze!!!!
pamietam ze to byly moje pierwsze cienie z ktorymi zaczynalam przygode z makijazem, podkradalam je nawet siostrze :) a potem jakos o nich zapomnialam az do teraz
Są świetne, dobrze sie nakładają, wogole się nie osypuję, i są trwałe, nie roluje sie w zalamaniach, nie znikają w ciągu dnia, jestem mile zaskoczona bo naczytalam sie o nich ze sa badziewne, dlatego wzielam je z polki sklepowej, zaplacilam grosze wiec gdyby okazalo sie ze sa do bani, nie mialabym zalu je wyrzucic, a tak chce zakupic jeszcze inne odcienie
polecam z czystym sercem, dla mnie bomba :)

Ocena tylko nr 76

Mam zestaw potrójny o numerze 76. Oceniam tylko ten, dlatego, że miałam inne cienie constance carroll, ale pozostałe były bardzo średnie.
Te są świetne, kolory różowawe i jasny, długo utrzymują się na powiece i mają piękna satynową poświatę, nie perłową, tylko właśnie satynową.

Mam je kilka lat (jeden zupełnie zużyty) niestety nie widziałam ich nigdzie w drogerii.

Z resztą obawiam się, że trafiłam na jakiś wyjątkowy egzemplarz dlatego zaznaczam, kolor 76.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: jedno nie w pełni

Słaby

Mam dwa opakowania tych cieni: jedne w dwóch odcieniach brązu + biel,a drugie różowo-fioletowo-białe.

Co można o nich powiedzieć?
Nic dobrego.

Przede wszystkim są bardzo słabo napigmentowane.
Nawet na bazie Artdeco mało co je widać,a żeby był mocny efekt to musiałabym chyba zużyć pół opakowania na jeden makijaż.

Poza tym,są strasznie miękkie i bardzo się osypują,choć nakładam je pędzlem.

Na plus mogę zaliczyć fakt,że nie podrażniają i są tanie jak barszcz.
No i są bardzo wydajne,ale w moim przypadku to akurat minus.

W sumie szkoda,bo w opakowaniu kolory prezentują się całkiem nieźle.

Obie wersje kolorystyczne są kiepskie,ale z tych dwóch lepsze są brązy.
Najjaśniejszy cień jest bardzo dobry do rozświetlania kącików oczu i łuków brwiowych.

Więcej nie kupię,bo jest dużo lepszych cieni w tej cenie-choćby Miss Sporty albo My Secret.
Nie polecam.Używam tego produktu od:pół roku

Słabiutki

Cienie dramatycznie się kruszą. Trzeba bardzo uwazac, zeby sie nie polamaly, co czasem i tak nie pomaga... Kolory są słabe, mdłe, w miare trwałe ale trudności z nałożeniem ich na powieke dyskwalifikują je całkowicie.

Używam tego produktu od:1roku

Bardzo lubię te cienie.

Jak w temacie. Cienie te są jednymi z ulubionych.
Szczególnie nr 91
Są miękkie, jedwabiste, wyglądają bardzo naturalnie, subtelnie.
Nie osypują się, nie rolują i nie znikają.
Moim zdnaniem biją na głowę większość droższych cieni, a przerobiłam tego trochę.
Świetna cena jest dodatkowym atutem kosmetyku :-)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Bardzo przeciętne

Cienie na powiece dają bardzo delikatny efekt - bardziej nadają się do codziennego, dyskretnego makijażu niż na większe wyjścia. Dość duży aplikator jest wygodny w nakładaniu cieni. Same cienie są średnio trwałe, nie zbierają się w załamaniu powieki. Nie podrażniają. Miękkie - bardzo łatwo się kruszą - w ten sposób szybko straciłam 1 z 3 odcieni z zestawu :cool: Niczym mnie te cienie niestety nie zachwyciły.

ok

Posiadam odcienie brązu. Kupiłam ot tak, aby na co dzień mieć czym się "umazać" ;)
Cienie spisują się dobrze. Mają ładne, wyraziste kolory, brokatu- w sam raz :) Przy malowaniu trochę osypują się, ale w aplikacji są dobre; trochę gorzej z opakowaniem-załączonym malutkim pędzeleczkiem ciężko je wydobyć (dlatego używam innego aplikatora). Sam cień na powiece spisuje się słabo, roluje się, ale jeśli ktoś, tak jak ja zawsze używa bazy-trzymają się wystarczająco długo i dobrze.
Są oczywiście lepsze cienie, ale jak za taką cenę,uważam je za dobre.

Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

badziewie

Krótko utrzymują się na powiekach, osypują się. Opakowanie mało stabilne, bardzo szybko się niszczy a cienie kruszą się i wypadają z opakowania. Nawet za taką cenę szkoda pieniędzy. Jestem na nie.

Używam tego produktu od: używałam 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Dobre za dobrą cenę

dawno nie używałam cieni na codzień (zniechęcona jakiś czas temu cieniami z Avon..) kupiłam te w odcieniu brązów i są naprawde fajne. może na wielkie wyjście faktycznie za mało efektowne ale na codzień są ok. mają duży miękki aplikator, są kremowe i nieźle się utrzymują. mają sporo pigmentu jak na tanie cienie. nie mam problemu z osypującym się na policzki brokatem :)

Używam tego produktu od:2 tyg