Gel doucer moussant chveux et corps (Łagodny żel pieniący do włosów i ciała)

Gel doucer moussant chveux et corps (Łagodny żel pieniący do włosów i ciała)

Łagodny żel bez mydła o neutralnym pH doskonale oczyszcza i nie szczypie w oczy. Bogaty w lipoproteiny roślinne, wyjątkowo łagodny. Butelka 250 ml.

Cena: 24 zł

w butelce
mydła

łagodnie myje cialo i nie plącze włosów

Szampon kupiłam z ciekawości. Firma Klorane nalezy do koncernu Pierre Fabre z którego wychodzą takie gwiazdy jak Avene, czy Galenic, a ktore zdobyły u mnie zaufanie. Lubie kosmetyki dziecięce, gdyż są bezpieczne i nie podrażniają, są łatwo dostępne.
Do szamponów dla dzieci podchodze ostrożnie, gdyż potrafią plątac włosy (Johnson\\\'s Baby).

+ lekka półgesta przeżroczysta konsystencja
+ formuła bez mydła
+ hipoalergiczny
+ neutralne pH
+ szybko się pieni
+ nie podrażnia spojówek
+ niezwykle łagodny
+ występuje w dwóch pojemnościach 200 i 400 ml
+ wydajny
+ przyjemny ziołowy (jakby sosnowy) zapach nagietka
+ ekstrakt nagietka działa łagodząco
+ bezpieczny skład
+ nie wysusza
+ szybko sie zmywa
+ nie podrażnia
+ nie drogi
+ nie plącze włosów
+ pozostawia włosy miekkie i oczyszczone

+/- zapach moze byc dla niektórych zbyt intensywny, szczegolnie dla tych przyzwyczajonych do zapachow typowo dzieciecych-pudrowych

- niestety lekko obciąza i włosy musze myć codziennie

Klorane jest tanszą corką niz Avene, ale nie mniej bezpieczną.
Szampon sprawdza sie zarówno jako zel jak i szampon, przyjemny, łagodny. Nie plącze włosów tak silnie a jego konsystencja jest bogatsza, bardziej zelowa od Johnsona, dzieki czemu bardziej wydajna.

Z minusów jedynie moze lekko obciązac włosy, co w moim przypadku skutkuje częstym myciem.

Dla wnikliwych zamieszczam skład:
Aqua,disodium cocoaphodiacetate, sodium laureth sulfate, cocamide dea, tea-cocoyl hydrolized collagen, calendula officinalis, citric acid, cocamidopropyl betaine, parfum, sodium lauroyl wheat amino acids, sodium methylparaben, sodium propylparaben, trisodium EDTA, CI 15985(yellow)

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1x250ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Łagodność!!

Kupiłm ten żel z myślą o sobie, o toalecie ciała i zarazem twarzy, spisał sie w tej funkci bardzo przyzwoicie. Mył dokładnie, o dziwo radził sobie z makijazem, nie powodował przesuszenia skóry, nie uczulil mnie a mam kapryśną skóre! Jeśli ktoś szuka porządnego a jednocześnie delikatnego mazidła to jest to produkt dla niego. Zapach jest bardzo przyjemny, mi kojazy sie z lasem sosnowym, działa odpręzjąco, napewno do niego jeszce wróce chociaż cena mogła by być nizsza, zapłąciłam 32zł za 400ml, sa tańsze żele dziecięce a o podobnych własciwościach! Plus za pompkę bo ułatwia dozowanie :)Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 cale

Więcej nie kupie

Kosmetyku używam razem z córcia.Dla mnie fajny nie wysusza skóry a mam bardzo suchą niestety u dziecka drażni oczka.Zapach troszkę mocny jak na kosmetyk dziecięcy podobny do męskich perfum ale już się przyzwyczaiłam.Dziecko nie chce się nim myc odpycha butelkę płacze.Używam tego produktu od:miesiąca

Azja Kolorówka

bardzo dobry nagietkowy

moj 3 -letni synek ma bardzo suchą skórkę, próbowalam wiele dobrych kosmetyków, które zawsze mniej lub bardziej go podrażnialy. Ten jest inny: ma fajną żelową, gęstą konsystencję, dobrze się pieni, zapach ziołowy,wydajny. Teraz kupiłam dużą butelkę z dozownikiem 500ml. Inne kosmetyki tej firmy też już wyprobowałam, naprawdę są świetne i warte swojej ceny. Moim faworytem jest kremik do buźki na bazie cold crem. Szczerze polecam Klorane dla skórki z problemami

Używam tego produktu od:dwoch miesiecy
Ilość zużytych opakowań:drugie

świetny

Cała seria jest świetna i taki też jest ten żel. Bardzo łagodny. Odkąd go stosuję moja córcia nie ma problemów ze skórą. Choć zaznaczam że nie jest alergiczką. Pachnie bardzo delikatnie jeśli wogóle. Dla mnie w zasadzie wcale. Jest bardzo wydajny. Również jako szampon sprawdza się znakomicie. Włosy są po nim mięciutkie, gładkie i łatwo się rozczesują. I nie mówię o niemowlęcym puszku. Moja córcia ma kręcone włosy i od początku było ich dużo. Używałam sporadycznie tego żelu do mycia mojej twarzy i wrażenia były bardzo dobre. Myślę że nadawałby się do wrażliwej cery. Bez wahania 5.
Jeszcze jeden plus - błyskawicznie spłukuje się z włosów i faktycznie nie szczypie w oczy.

Nie dla wszystkich

Fatalnie uczulił moje dziecko. Z wysypką walczyłam ponad 2 tygodnie. Teraz używam go sama, jak zapomnę kupić szampon, który normalnie używam. Ma okropny zapach. Nigdy więcej go nie kupię.