Thermal S Mat

Thermal S Mat

Bardzo wygodny dozownik, krem dobrze się rozprowadza, szybko wchłania, doskonale nawilżając a przede wszystkim DOSKONALE MATUJĄC przez caly dzień! Mam cerę mieszaną i zawsze miałam problem z doborem odpowiedniego matującego (spełniającego swoją rolę) kremu. Bardzo dobry pod makijaż.

Nigdy więcej

- alkoholowy "zapach"
- niesamowicie podrażnia (co mi się zdarza raz na X czasu)
- słabo się wchłania
- przesusza
- powoduje wypryski i zaskórniki
- nie matuje

Nie znalazłam żadnego plusa.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc

nigdy wiecej Vichy

Zawiodlam sie kilkakrotnie na vichy choc mam ulubione mleczko do demakijazu z tej firmy, jednak kremy juz niejednokrotnie mnie zawiodly.
Moja cera blyszczy sie(delikatnie) w strefie T jednak po tym kremie blyszczy sie jeszcze bardziej a puder spływa, cos koszmarnego. Nawilża bardzo przecietnie, buzia jest jakos dziwnie sciagnieta,jedyny plus to higieniczne opakowanie ale nic wiecej. Slabo wydajny

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego opakowania

pasuje mi

Nie rozumiem skąd ten kremik ma tyle negatywnych ocen, tym bardziej, że sama jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o kremy do twarzy, mam niesamowicie kapryśną cerę. Ten produkt kupiłam szukając lekkiego kremu matującego na lato i okazał się strzałem w dziesiątkę. Szybciutko się wchłania, nie podrażnia, nawilża (nie jest mocno nawilżający ale w końcu to krem przeznaczony do skóry mieszanej i tłustej, dla osób z cerą wymagającą silnego nawilżania firma vichy ma w ofercie inne kremy), dobrze matuje (nie na cały dzień ale tego nie potrafił żaden z używanych przezemnie kremów). Dałabym mu 5 gwiazdek gdyby był bardziej wydajny.

Make up no make up H&M

Nie nie i jeszcze raz nie!

Chciałam tylko aby krem dobrze matowił buzię, kupiłam ten krem skuszona obietnicami producenta (to przecież Vichy!) za ponad 60 zł!
I co?! Krem wcale nie matuje ale co najgorsze przez niego miałam wysyp krostek na buzi :( Czyli coś co miało leczyć - szkodzi! I to za takie pieniądze... koszmar. Faktycznie w opakowaniu zostaje go dużo (opakowanie z pompką) przez co jest niewydajny (trzeba rozcinać opakowanie). Jedyny plus to przyjemna konsystencja i to wszystko. Raz kupiłam i już nie powtórzę tego błędu. Szkoda pieniążków. Używam tego produktu od: używałam przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Taki sobie

Wprawdzie matuje powyzej przecietnej, to krem ma pewne wady:

-niedostatecznie nawilza
-malo wydajny - starcza na niecaly m-c
-okropne opakowanie, w ktorym duzo produktu sie marnuje
-nie posiada filtrow, chociaz to krem na dzien

Jedyna zaleta jest dobry efekt matujacy.
Uzywalem rowniez serum z tej serii i mam podobne odczucia.

Używam tego produktu od:ok roku temu - jeden m-c

z daleka od tego kremu

Mam mieszaną skórę, nie mam wielkich problemów z jej błyszczeniem, ale dałam się skusić pani aptekarce na kram matujący. Szukałam dobrego nawilżacza i się rozczarowałam... Krem ma żelową konsystencję, pozostawia po sobie dziwną warstwę, na dodatek mam po nim potworne uczucie ściągnięcia, tak jakbym miała jakąś maskę... Skóra po jego nałożeniu nie wygląda dobrze i na pewno nie ma uczucia nawilżenia, a na zrobienie makijażu nie ma co liczyć, bo bardzo się wałkuje... Jest średnio wydajny, plus za higieniczne opakowanie z pompką (chyba jedyna zaleta tego kosmetyku). Jednym słowem bubel! Nie dajcie się na niego naciągnąć.

Używam tego produktu od:3 tygoni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bardzo dobry

Uzywałam go latem kiedy potrzebowałam bardzo delikatnego matujacego kremu. Sprawdził sie świetnie. Delikatnie nawilża, nie jest tłusty, nie pozostawia lepkiej wartswy na skórze co sie zdarzło róznym kremom. Jest bardzo wydajny. Mały minus za to, ze krem jest jeszcze w opakowaniu a pompka nie dociera i trzeba rozciąć opakowanie. Ale sam krem jest swietny.

Używam tego produktu od:rok temu uzywalam

polecam

Jestem zaskoczona większością negatywnych opinii na temat tego kremu, u mnie bowiem sprawdza się rewelacyjnie. Śmiało mogę powiedzieć, że nigdy wcześniej nie trafiłam na tak doskonały kosmetyk, który doskonale nawilża i matuje moją mieszaną cerę (latem nawet tłustą). Buzia jest zmatowiona niemal przez cały dzień, i po kilku godzinach nie wymaga dodatkowo matowienia pudrem bo dalej wygląda świeżo, a jeśli ciut się błyszczy (szczególnie latem) to wygląda to naturalnie. Nie wałkuje się i szybko wchłania więc jest fajną bazą pod makijaż, jest też wygodny w aplikacji. Muszę też dodać, że mam cerę wymagającą (czasem jakieś krostkowe niespodzianki czy suche skórki + przetłuszczanie w strefie T) a mimo tego krem radzi sobie świetnie z taką cerą. Używam tego kremu od 2 lat, jedynym mankamentem jest wysoka cena i stosowany codziennie szybko się kończy, ale to Vichy więc nie ma się co dziwić. Niestety nie zawsze mogę pozwolić sobie na taki wydatek, więc ciągle poszukuje czegoś innego co będzie tańsze a równie dobre.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilka

przeciętny

Nie warto kupować tego kremu. Pozostawia bardzo widoczny film na twarzy, nie nawilża dostatecznie dobrze- wiele tańszych kosmetyków lepiej sobie z tym radzi. Zgadzam się z przedmówczynią- podkład nie wchodzi w gre. Właściwie trzeba mieć odwagę by nosić go w dzień, po pewnym czasie może wyglądać jak łuszcząca się skóra;0.
Ostatecznie zużyłam go na noc: wystarczył na miesiąc, nie czułam po tej "kuracji" by moja skóra była jakoś spektakularnie nawilżona:(

Używam tego produktu od:miesiąc

paskudne walkowanie

walkuje sie okropnie przy rozsmarowywaniu,podkladu to juz w ogole nie maszns nalozyc,okropnośc.
dzialanie nawilżajace ze sredniej półki,nic nadzwyczajnego.jedyna zaleta jest praktyczne opakowanie,poza tym szkoda kasy

Używam tego produktu od:kilka tygodni

lubiłam

Uzywalam go kilka lat temu i bardzo mi sie podobal (mam skore tlusta). Leciutki, blyskawicznie sie wchlanial, na dosc dlugo matowal skore, nie zapychal porow. Swietnie nadawal sie pod makijaz, nie walkowal sie. Plus za higieniczne opakowanie z pompka.

Polecam!!!

Ja byłam bardzo mile zaskoczona działaniem tego kremiku. Po pierwsze duży plus za praktyczne opakowanie! Sam krem jest bardzo przyjemny w aplikacji, powoduje że skóra jest miękka, ładnie pachnie i akurat w moim przypadku (mam cerę mieszaną z tendencją do tłustej) matuje na baaaaardzo, baaaaardzo dłuuuugo czyli właściwie przez cały dzień :). Nie wałkuje się, doskonały pod makijaż. Jeśli nie kupię drugi raz tego kremu to wyłącznie dlatego, że skuszę się na jakąś nowość :).