Giorgio Armani, Armani Eau pour Homme EDT (Woda toaletowa)

Giorgio Armani, Armani Eau pour Homme EDT (Woda toaletowa)

Giorgio Armani Eau Pour Homme to bardzo złożony zapach, który opanuje Twoje zmysły egzotyczną kombinacją zielonej pomarańczy, cytryny i mandarynki, która doskonale łączy się z esencjami świeżej bazylii i bergamoty. Urzekające serce perfum składa się z upojnej lawendy, gałki muszkatołowej i delikatnego cynamonu. Delikatna konwalia tutaj doskonale łączy się z jedwabnym jaśminem i łagodną różą. Charyzmatyczny koniec zapachu dopełnia wetiwer, egzotyczne drzewo sandałowe, cedr, aromatyczna paczula i zmysłowe oraz uwodzicielskie piżmo. Męskie perfumy Giorgio Armani wykorzystasz w każdej sytuacji i w każdej porze roku.

Nuta głowy - tangerynka, cytryna, bazylia.
Nuta serca - lawenda, goździk.
Nuta bazowa - drzewo sandałowe, mąkla tarniowa.

nieeee

Kupiłam ten zapach w ciemno Tacie na święta. Myślałam sobie.. ooo, to pierwszy z zapachów Armaniego, więc pewnie był dopracowany, tak jak Chanel no. 5 a tu nic z tych rzeczy. Powiem szczerze, że wolę już by Tata używał nawet <b>Maklera</b> niż Armani Armani. Ma coś duszącego, chyba ta lawenda i gdy wącham samą wodę, nie wiem nawet komu by to polecić. Panom po 90 tce? Zapach postarza nosiciela.

Używam tego produktu od: Tata od świąt
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50ml

a dla mnie może być

fakt,perfumki wykreowano baaardzo dawno temu,mogą być postrzegane jako dziadkowe i staroświeckie,płytkie(ta wiecznie żywa lawenda w starych perfumach męskich-fuj!) ale ja je lubię.Dla mnie to klasyk,ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu,podobnie jak np.Cacharel pour homme czy Vetiver od Guerlain.Zapach od Armaniego jest zdecydowanie męski,mocny,ale nie uciążliwy.Pieprzny,ostry,korzenny,początkowo mocno cytrusowy.Szkoda tylko że trochę drażni przez tę antymolową lawendę:-(

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:troszkę ze 100ml

Klasyczny lekko dziadkowy

Klasyczny aż do bólu, sztywny, na moim mężu nie podoba mi się. Zapach jest płaski i odrobinę męczący przez swoją monotonie. Zdecydowanie - to nie to.Ilość zużytych opakowań: 1/2 reszta powędrowała do Taty i teraz tam grzeje półkę :).