Bebe, Lait de toilette protecteur (Mleczko oczyszczające o właściwościach ochronnych)

Mleczko zapewnia higienę w delikatny sposób. Bogate w wyciąg z nagietka, posiada dużą zdolność oczyszczania i aksamitną konsystencję. Chroni skórę, zmniejsza ryzyko zaczerwienia i łagodzi podrażnienia. Zalecane przy przewijaniu, jak i do przemywania twarzy i ciała.

Nie dla wrazliwych na zapach

Zapamietalam to mleczko-bo takiego wysypu i podraznienia jak po nim to nigdy nie mialam.
Niestety zapach jest nie do wytrzymania-strasznie mdly i drazniacy-mleczko oczyszcza ale i podraznia-nie nadaje sie dla cer wrazliwych-szczegolnie na zapach.
Nie polecam-no chyba ze do zmywania pupci niemowlaka to tak-ale nie do twarzy.Podraznia tez oczy-probowalam go uzywac tylko do demakijazu oczu ale nie dalam rady.
Używam tego produktu od:1 miesiac
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

rewelacja

Z początku nie wiadomo czym zmywać buzię maluszka. Ja przynajmniej nie wiedziałam. Niektórzy twierdzili że wystarczy woda.. Komu nie wystarczy bo na buzi pojawiają się krostki polecam to mleczko. Jest świetne oczywiście nie tylko do buzi. Ja kąpałam dziecko wieczorem, więc rano szczególnie w lecie przecierałam całe ciałko tym mleczkiem. Żadnych podrażnień. Traktuje je również jako awaryjny zmywacz makijażu. Radzi sobie całkiem nieźle choć zostawia mgiełkę na oczach. Ogólnie - rewelacja.

rewelacja

Kosmetyk kupiony w zestawie nie był planowany.Po użyciu jestem pełna zachwytu.Piękny zapach,ładnie się rozprowadza.Stosuję go też jako balsam do ciała i u mojej 9 miesięcznej córci z AZS jako jedyny nawilża i nie zostawia suchej skóry.Podkradam dziecku czasami, bo równiez moja skóra po nim jest pięknie nawilżona