Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lash Queen Feline Extravaganza (Mascara wydłużająca i pogrubiająca)

Lash Queen Feline Extravaganza (Mascara wydłużająca i pogrubiająca)

Ta maskara to nowe wcielenie Lash Queen. Wzbogacona o glicerynę i olejek jojoba oraz specjalne ultra-czarne pigmenty. Dzięki Extravaganzie można uzyskać bardzo intensywny, wręcz przerysowany makijaż. Rzęsy są pogrubione i maksymalnie wydłużone.

Aksamitny

Zacznę od tego, że zdążyłam się nauczyć, że cena nie zawsze idzie w parze z jakością. Próbowałam wielu maskar, tych za 20 zł i tych za 200 i nie zawsze te droższe robiły na mnie wrażenie, jeden tusz od Clinique po prostu oddałam, bo dla mnie był niewypałem, szkoda żeby się coś marnowało, skoro poszło tyle kasy ;)

Moim zdanie tusz HR jest świetny, ale nie idealny i nie wiem czy go kupię wiedząc. że na rynku jest tyle do przetestowania ;)

Helenka bardzo pogrubia moje rzęsy, nie ma efektu sztywnych rzęs, wyglądają jakby pokrywał je aksamit, rzęsy są matowe i mięsiste. Dodatkowo wydłuża rzęsy, więc generalnie jestem zadowolona.

Problem się zaczyna przy zmywaniu makijażu. Fatalnie się go usuwa, próbowałam różnymi płynami, oliwkami i mleczkami. Za każdym razem demakijaż trwa bardo długo, a moje oczy są tak wymęczone, że odechciewa mi się na drugi dzień tego tuszu. Używam go okazyjnie, kiedy mi zależy na mega efekcie. Na co dzień go zdradzam z tuszami, które nie są tak kłopotliwe w zmywaniu.

Ogólnie polecam jeśli ktoś ma ochotę wydać trochę kasy i mieć coś na specjalne okazje.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992964].usefull || 0 }}% pomocna.

TROCHĘ ZA DROGI

Bardzo dobry tusz, jednak zdecydowanie za drogi! Za to odejmuję pół gwiazdki. Spełnia swoją rolę - rzęsy są efektowne, długie gęste i mega czarne. Używałam go przez ponad dwa lata, jednak znalazłam dużo tańszy odpowiednik Panoramic Lashes Wibo... Lash Queen nie wysycha, a opakowanie jest bardzo solidne. Starcza na długo! Niestety po kilku godzinach osypuje się.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: sześć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962815].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjna Helena, jak zawsze !

Jakis czas temu mialam ta maskare, mimo przerwy jaka mialam kupujac ja pare dni temu i tak mnie zachwyciuła jak za pierwszym razem. Rewelacyjna maskara, doskonała czerń, mozna uzyskać super wyrazny efekt pogrubienia rzes ale rowniez i delikatny w zaleznosci od potrzeb. Wygode, ładne opakowanie, dobrze rozdzielajaca rzesy szczoteczka, dobra konsystencja maskary. Sadze, ze mimo wysokiej ceny (Sephora- 169zł) wart jest jej, naprawde, warto miec taka maskare w swojej kosmetyczce. Polecam wszystkim Pania lubiacym mocny i wyrazny makijaz oka.

Używam tego produktu od: Kilka dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[916746].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać kolor pomadki

Rewelacyjny tusz do rzęs!

Helenki użwam odkąd pamiętam.. Spróbowałam jej pierwszy raz za namową przyjaciółki parę lat temu i pozostałam jej wierna do dzisiaj.
Jak dla mnie nie ma lepszego tuszu do rzęs, choć w międzyczasie próbowałam również innych, z tej samej półki cenowej i żaden nie sprawdził się w 100 % tak, jak Helenka.
Co prawda moje rzęsy same w sobie są długie i gęste, ale jednak podkreślenie ich tym właśnie tuszem daje po prostu efekt rewelacyjny!
Nie używam właściwie żadnych innych "upiększaczy" typu podkłady, pudry, szminki itp., jedynie tusz i błyszczyk to kosmetyki, których używam codziennie, dlatego dobry tusz to podstawa mojego makijażu.
Z ceną nie dyskutuję.. nie jest to tani kosmetyk, ale według mnie za pewnego rodzaju luksus trzeba zapłacić odpowiednią cenę i jestem zdania, że w przypadku tego tuszu naprawdę warto!
Wspaniale pogrubia i wydłuża rzęsy i do tego bardzo ładnie pachnie. Jest wydajny i starcza na bardzo długo. Ja w ciągu roku zużywam 2 sztuki, czasem 2,5 w zależności od dni wolnych od pracy, kiedy nie maluję się w ogóle.
Polecam wszystkim, poniewaz dla mnie ten tusz ma żadnych wad!

Używam tego produktu od: 2008

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[916304].usefull || 0 }}% pomocna.

wart swojej ceny

bardzo, bardzo dobry tusz. kupilam po przeczytaniu recenzji na wizazu, gdy w marionnaud mialam 20% znizke. cena jest kosmiczna, jednak tusz jest naprawde swietny.
- pieknie pogrubia i wydluza nawet krotkie rzesy
- bardzo wygodna w uzyciu szczoteczka
-nie osypuje sie
- czern jest naprawde czarna
-mam juz go czwarty miesiac, a nadal dziala jak w tydzien po otwarciu

jedynym minusem jest zbyt wysoka cena, 40 euro za tusz to przegięcie...

jeśli znów będę miała zniżkę, to może się skuszę,jednak w pełnej cenie nie kupię

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[867352].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę świetna

Hmmmm
powiem szczerze, że "odziedziczyłam" ten tusz po mamie, kiedy dostała nowy izostawiła Helenę mnie.
Tusz jak tusz, prawda?
Do momentu jak użyłam po raz pierwszy...
jeszcze nigdy u siebie nie widziałam tak długich, czarnych, podkręconych rzęs!!!
wyglądają jak sztuczne
spojrzenie jest super zalotne
nawet mój narzeczony zauważył, że "coś mam na rzęsach"...a wierzcie mi..on nie ma pojecia o podkładach, tuszach..a nie daj Boże zapytam go o eyelinera..
Z czystym sercem polecam tusz innym.
jedyna wada to oczywiście cena, bo 145 zł to przegięcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[850953].usefull || 0 }}% pomocna.

Po marce HR spodziewałam się zdecydowanie więcej

Na tusz marki HR skusiłam się po raz pierwszy - wcześniej używałam kilku tuszy z "wyższej półki", tym razem postanowiłam skusić się na tak polecaną Helenkę.

Tusz faktycznie pogrubia i wydłuża, ale niestety wiąże się to z koszmarnym sklejeniem rzęs. Bez porządnego rozczesania czystą szczoteczką wygląda to katastrofalnie. Przez 3 miesiące dzielnie próbowałam nakładać go na kilka sposobów, za każdym razem efekt był daleki od oczekiwanego. Jedyną w miarę skuteczną metodą, dającą efekt wydłużenia, pogrubienia i ROZDZIELENIA okazało się nakładanie go na warstwę MF False Lash.

Po 3 miesiącach użytkowania tusz zaczął dodatkowo tworzyć grudki na rzęsach. Mimo, że nie całkiem skończony, wylądował w koszu na śmieci, a ja zakupiłam sporo tańszy, ale dla mnie o niebo lepszy MF Masterpiece Max.

Używam tego produktu od: 3 miesięsy
Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[843129].usefull || 0 }}% pomocna.

Za taką cenę spodziewałabym się duuużo więcej

Sama nigdy bym nie przeznaczyła takiej kwoty na tusz, dostałam go w prezencie.

Samemu tuszowi nie mogę nic zarzucić - głęboka czerń, faktycznie wydłuża i pogrubia. Da się go używać znacznie dłużej niż 3 miesiące. Nie wysycha, jest wydajny.

Jednak największą wadą (poza ceną...) jest szczoteczka. Nieziemsko skleja rzęsy, wyjście z domu bez porządnego przeczesania inną szczoteczką było po prostu niemożliwe. I nie była to tylko moja obserwacja, ale także Mamy i Siostry.

Używam tego produktu od: 1 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[818620].usefull || 0 }}% pomocna.

Absolutnie polecam

W moim przypadku produkt absolutnie się sprawdził, rzęsy są wydłużone, pogrubione, idealnie rozczesane. Poszukiwania idealnego tuszu uważam za zakończone.
Porównywałam z wieloma innymi i żadnym nie udało mi się osiągnąć aż tak spektakularnego efektu.
Nie osypuje się, z wiekiem staje się bardziej przyjazny, pierwszy miesiąc użytkowania nie był super komfortowy - maskara była odrobinę za rzadka jak na mój gust, nie zmienia to jednak faktu, że nie miałam z nią problemu. Mało który kosmetyk potrafi mnie tak zachwycić jak ten.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[798049].usefull || 0 }}% pomocna.

cudowny!

najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam w ręce i w kosmetyczce (i na rzęsach!)

piękna głęboka czerń, która wydłuża i pogrubia rzęsy bez grudek, obsypywania się i kruszenia, bez efektu pandy, efekt, który utrzymuje się cały dzień na rzęsach, bez żadnego problemu ze zmywaniem.

tak, tak, tak! uwielbiam moje rzęsy skąpane w helence, są teatralnie długie i jakby wręcz sztuczne :) (często pada pytanie,czy to moje naturalne)

kupowałabym co miesiąc (pożeram tusze w ekspresowym tempie) gdyby nie ta wysoka cena.. (i za to odejmuję pół gwiazdki) dlatego cieszę się nim tylko gdy mam jakieś ważne eleganckie wyjście, idę na potańcówkę, albo po prostu gdy chcę się poczuć fantastycznie :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[759160].usefull || 0 }}% pomocna.