Oriflame, Colour by Oriflame, Curl Activating Mascara (tusz podkręcający)

Oriflame, Colour by Oriflame, Curl Activating Mascara (tusz podkręcający)

Podkręcone rzęsy dodają spojrzeniu zalotnego uroku. Szczoteczka podnosi i oddziela każdą rzęsę. Ekstrakt mchu morskiego tworzy ochronną warstwę, która utrwala podkręcone końcówki. Dostępny w trzech kolorach.

średniak

Podkręcający??! Moich rzęs nie podkręca (może to dlatego, że z natury mam je już podkręcone) także duży minus na dzień dobry - tusz podkręcający nie podkręca :O

Za szybko się kruszy, także nie wytrzumuje całego dnia na rzesach, a poprawek nie znoszę...
Szczoteczka - okropna, musiałam używać innej...

Jedyny plus to chyba taki,że przy użyciu z inną szczoteczką nie sklejał rzęs..

Więc polecam jedynie dla cierpliwych

Używałam go kiedyś...przez przypadek
Ilość zużytych opakowań: pół i już nigdy więcej

koszmar

Tragiczna, nie da się nią w ogóle pomalować rzęs ,nałożyć ani nic. Chyba można to nazwać sklejaniem ,ale nie wiem bo mascara od nowości ma konsystencje zaschniętej, rzęsy wyglądają jak przypalone.okropność

Używam tego produktu od:kilka razy i śmietnik
Ilość zużytych opakowań:część 1

bleh

Cała ta seria w tych opakowaniach to porazka, pamiętam jak te włoski na szczoteczce się sklejały.. a co dopiero na rzęsach, konsystencja okropna ogólnie okropny tusz, bez efektów.

Używam tego produktu od: kiedys

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Jestem na Tak

Naprawdę bardzo dobry tuszyk, ładnie wydłuża i podkręca rzęsy,trzyma się cały dzień bez poprawek i nie rozmazuje się, łatwo się zmywa i jest wydajny.Polecam.

ładnie,ładnie..

Oprócz tego, ze ma dziwaczną szczoteczkę, którą jakoś trudno mi jest się malować, to nie mogę tej mascarze nic zarzucić. Ładnie wydłuuuża i delikatnie podkreśla rzęsy( efekt podkręcenia jest co prawda AŻ ZA bardzo subtelny, ale można się dopatrzyć). Nie kruszy się i nie rozmazuje, po całym dniu wciąz jest na rzęsach. Nie zlepia, nie tworzy "pajęczych nóżek".
Ogólnie zupełnie nieżle, szczególnie, że nie zapłaciłam za ten tusz ani grosza, hihi

polecam

bardzo dobra mascara, nie skleja rzęs, łatwo ją nałożyć. Jest wydajna, nie gęstnieje zbyt szybko. Można ja swobodnie zmyć, nie ma z tym problemu. Nie mam przekonania do kupowania kosmetyków z katalogów, ale tym razem nie zawiodłam się. Jednym słowem: dobry produkt za niewysoka cenę.

podkręca

Ślicznie podkręca rzęsy ,do tego starannie rozdziela.Pamiętam,że gdy się kiedyś pomalowałam,koleżanka zaraz chciała taki sam.Dosyć długo go miałam,po jakimś czasie zaczął śmierdzieć ,ale to już chyba ozanaczało,że się zepsuł :(

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2
Recenzja: ...

Naturalny

Jestem z niego bardzo zadowolona, kolor czarny jest głęboki i intensywny, wygodna, wygięta szczoteczka ułatwia nakładanie tuszu, lekko tylko podkręca rzęsy, raczej je wydłuża. Rzęsy są miękkie, nieposklejane, wydłużone. Łatwo go zmyć, tusz nie kruszy się i nie wysycha w opakowaniu. Raczej do delikatnego, codziennego makijażu. W promocji cena przystepna.

dziwny

Mam wrażenie, że jest humorzasty. Jednego dnia maluje ładnie, inego kiepsko. Wiem, że to brzmi nielogicznie, ale ja zawsze używam go tak samo. Raczej nie skleja, dość ładnie wydłuża, nie podręca. Drugi raz nie kupię, ale koszmarek to nie był. Polubiłam szczoteczkę.

nie nie nie

Ma wygodny aplikator i czytelne opakowanie. Maskara wyraźnie wydłuża rzęsy, ale nie zauważyłam obiecywanego efektu pogrubienia. Nadaje rzęsom wyraźny, czarny kolor, skleja włoski. Szybko się kruszy i rozmazuje. Po użyciu kosmetyku rzęsy wyglądają nienaturalnie. Nie odżywia rzęs i brzydko pachnie. Ciężko nanieść odpowiednią jej ilość na włoski.Ilość zużytych opakowań: zużyłam niecałe jedno opakowanie

Dla mnie- dno

Well. Reklama piękna, cudowna i śliczniasta szczoteczka... W środku gumowato- kleista maź o dziwnym zapachu. Dla mnie zły, może dlatego, że mam proste rzęsy. Zero podkręcenia, nawet przy bardzo dużych wysiłkach. Nawet po podkręceniu rzęs zalotką nie utrzymał ich w ryzach.. całkiem się wyprostowały. OKROPNIE się kruszy, na pewno nie nadaje się na cały dzień.Zmarnowane pieniądze.

b. dobry

Podkręca rzęsy tylko trzeba umiejętnie operować szczoteczką, nie skleja rzęs, nie kruszy się, nie odbija się na powiece, wydłuża rzęsy, b. łatwo go zmyć zwykłym mydłem w płynie (bo kostek już dawno nie używam).