Biosilk, Silver Lights Shampoo (Szampon do włosów blond)

Biosilk, Silver Lights Shampoo (Szampon do włosów blond)

Szampon przeznaczony do rozświetlania naturalnych blond włosów, rozjaśnianych oraz siwych. Szampon neutralizuje żółty pigment i zmywa zabrudzenia. Zalecamy dwukrotne mycie. Pierwsze usuwa zabrudzenia, drugie neutralizuje niechciane odcienie żółci oraz `chłodzi` kolor włosów. Dzięki zawartości naturalnego jedwabiu, szampon ma właściwości nawilżające. Już po pierwszym zastosowaniu włosy są miękkie, lśniące oraz nie elektryzują się.

do włosów normalnych, do włosów farbowanych
podtrzymujące kolor, oczyszczające, wygładzające, nawilżające
zapachowa
Skóra głowy
normalna
Odcienie
jasne
Włosy
rozjaśniane

Nie wart swojej ceny

Mam go od ponad pół roku i nie jestem zachwycona.
W Rossmanie kosztuje jakieś 35 zl i naprawde nie jest wart tej ceny, już chyba lepiej zainwestować w płukankę.

+ starcza na bardzo długo (używając raz w tyg)
+ zapach
+ łatwo się pieni

- cena
- bardzo przesusza włosy !
- mocno "kołduni" włosy, cięzko je potem rozczesać, nawet jeżeli użyje się po myciu odżywki
- jakoś nie widać spektakularnych efektów, nawet po dłuższym, regularnym stosowaniu
- brudzi pół łazienki (co prawda łatwo to zmyć)
- przy użyciu w ciągu tygodnia od farbowania z moich włosów zrobił siano i delikatnie fioletowe/niebieskie pasma włosów :(

Odradzam, moim zdaniem są o wiele lepsze fioletowe szampony czy odżywki w tej cenie, a nawet w dużo niższej.

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Szampon jak każdy

Plusy:
-pienienie się
- wydajność
-zapach
-dokładnie myje
minusy:
- CENA!
-nie wart swojej ceny
-są lepsze, a tańsze szampony od niego
-nic wyjątkowego

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

sianokosy

Jedyna zaleta tego szamponu to niesamowita wydajność. No, zapach też nie najgorszy.

Jest to szampon dedykowany włosom rozjaśnianym, czyli poddanym działaniu mocnej chemii, z definicji zniszczonym czy przynajmniej zmaltretowanym. Czyli powinien chronić włos, powinien odżywiać i wygładzać. No i jeszcze schładzać kolor, niwelować ciepłe, żółte refleksy.

A tu figa.

To znaczy - minimalny wpływ na kolor odnotowałam. Minimalny, wolę zdecydowanie Johna Friedę albo taniutkie polskie saszetki Celii (szampon z bambusem do włosów blond, saszetki po 1 zł).

...no ale to puszenie się włosów! wywijające się końcówki, ogólnie nieład i siano! Pomimo dodatkowych odżywek czy olejków, dramat.

Podcinałam włosy, decydując się na odrobinę cieniowania, efekt mnie nie rozczarował... myślałam, że to wina cięcia, ale okazało się, że wystarczyło odstawić ten szampon i wybrać inny, a problem sam się rozwiązał, ta sama fryzura nagle nie wymaga prostowania, układania, nie puszy się itd.

Używałam go sporadycznie, w ostatnim czasie często i właśnie po tym ostatnim okresie zdecydowanie go odrzuciałam.

Nie polecam, chyba że doraźnie, ale na to lepsze saszetki Celii.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Działa !!!

Jeżeli szukasz szamponu, który nie pozwoli włosom zżółknąć i nada im srebrzystą poświatę- to ten!

+Na efekty trzeba nieco poczekać. Spodziewałam się ich po 3-4 myciach zgodnie z zaleceniami producenta, ale ich nie zauważyłam.
Spisałam już ten szampon na straty, ale wydałam na niego 30zł i szkoda mi było go wyrzucić. Zaczęłam go używać jako szamponu do codziennego mycia włosów, bez trzymania go dwa razy po kilka minut na włosach. Po prostu- mycie i spłukiwanie.
Po jakimś czasie ze zdziwieniem spojrzałam w lustro i uświadomiłam sobie, że od ostatniego farbowania minął długi czas, a ja nie widzę ohydnej zółci! Co więcej- zobaczyłam piękne srebrne refleksy! Refleksy są delikatne, ale mi bardzo odpowiada taki subtelny efekt.
Podejrzewam, że stosując go zgodnie z instrukcją, efekty pojawiłyby się szybciej.

-Niestety, mam wrażenie, że ten kosmetyk nie domywa włosów :( szybciutko się przetłuszczają, nie układają się ładnie. Stąd minus 1 gwiazdka.

+Ładny, świeży zapach.

+Nie barwi niczego

+Malutki otwór, przez który przedostaje się szampon jest nieco za malutki, ale i tak zaliczam ten pomysł na plus, gdyż mam tendencję do wylewania od razu pół butli, a tutaj jest to skutecznie uniemożliwione ;)

+dzięki powyższej cesze jest wydajny, dzięki czemu cena aż tak nie boli

- nie nabłyszcza

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Dobry lepszy niż Wella

Jakiś czas temu kupilam ten szampon. Byłam z niego zadowolona, dobrze się pienił i mył włosy, może nie tak dobrze jak zwykłe szampony ale było ok.
Bardziej mi odpowiadał w każdym bądź razie niż szampon "fioletowy" Welli.
Na korzyść w porównaniu z Wellą wypada pod względem nadawania chłodniejszego odcienia włosom blond, ten szampon delikatniej koloryzował włosy, z Wellą jak się przesadziło to włosy były za bardzo fioletowe.
Całkiem ok, może jeszcze go kupię kto wie.

Używam tego produktu od: 2010 rok

Pierwszy raz zakupiłam go w sumie przypadkowo.Tak od niechcenia.Akurat był w promocji,to się skusiłam. Dopiero w domu zobaczyłam jego kolor i z lekka się przeraziłam.Kiedyś w hurtowni fryzjerskiej kupiłam taki "silver" szampon i uwierzcie,zostawił niebieską poświatę.A wcale go długo nie trzymałam. I zastanawiałam się na jakiego grzyba kupiłam Biosilk w dodatku za taką kasę.Dlatego przy pierwszym użyciu podeszłam do niego jak pies do jeża..NIEPOTRZEBNIE! Nie "barwi", włosy po jego użyciu i modelowaniu na szczotce są fajnie "ciężkie".Świetny zapach.Natomiast z minusów jakie mi przeszkadzają,to że plącze włosy.Ale to tylko jeden minus.
Plusem też jest WYDAJNOŚĆ. Obecne opakowanie mam już z dobre pół roku,co prawda początkowo myłam nim codziennie przez jakieś 4m-ce teraz raz na tydzień i mam ponad połowę szamponu.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

może być, ale bez rewelacji

Szampon poleciła mi Mama, kiedy wróciłam załamana po koloryzacji u fryzjera. Zamiast beżowego blondu na odrostach, miałam lekką platynę :/ Potrzebowałam jak najszybciej pozbyć się tego wstrętnego koloru. I faktycznie, szampon nieco dopomógł. Po 3-4 myciach, moje włosy już tak nie świeciły się na czubku głowy, lekko przygasły. Za to plus. Ale na minus oceniam konsystencję, brak uczucia domycia włosów, zero wygładzenia. Generalnie dobry w "nagłych wypadkach".

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 duże w trakcie

świetny!

bardzo lubię ten szampon i często do niego wracam. spełnia wszystkie moje oczekiwania :)

* rozświetla włosy, nadaje im ładny srebrny połysk i podtrzymuje popielaty odcień blondu po koloryzacji.
* po przetrzymaniu go około 6-7 minut delikatnie rozjaśnia odrosty, przy czym na długościach nie pozostawia fioletowej poświaty.
* nie przesusza włosów jak inne fioletowe szampony, pozostawia je miękkie, sypkie i przyjemne w dotyku.
* nieco ułatwia rozczesywanie.
* ma gęstą konsystencję i do codziennego mycia spokojnie można go rozcięczać. nie jest najtańszy, ale za to bardzo wydajny.

podsumowując: ulubiony z fioletowych :) zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: 2 lata

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego 350 ml

Średnio na jeża

Powiem szczerze,że spodziewałam się lepszego efektu i odrazu kupiłam duże opakowanie. Miał neutralizować żółte tony i wydobyć popiel włosów, tymczasem zupełnie się z tego zadania nie wywiązal - tam gdzie były żółte (nieudane eksperymenty ze sprawem do pasemek Joanny), a raczje ,,ryże" tam dalej są.Chociaż postępuję zgodnie z instrukcją i trzymam go na włosach za drugim razem ponad 3 minuty. Ponadto mój naturalny kolor (średni popieltaty blond) jest taki sam jak był. Po myciu włosy są lśniące...ale tylko jeden dzień.Faktycznie nie plącze,ale mogę tu nie być obiektywna bo zawsze po nim nakładam odżywkę.Tak,że ogónie - szału nie ma.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Niezły, ale...

Rzeczywiscie nieco rosjaśnia włosy, nie wysusza ich, wyglądają po nim naprawdę zdrowo, są błyszczące i dobrze się rozczesują ale... No właśnie jest "ale": żeby zadziałał muszę używać go codziennie i pozostawiać pianę na 15-20 minut. I za to właśnie odejmuję 1,5 gwiazdki.

Używam tego produktu od: około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno i początek drugiego (350ml)

nie widze efektow

Uzywam tego szamponu od jakiegos czasu codziennie i niestety nie widze efektow. Wlosy sa po nim przyjemne w dotyku, ale to nie o to chodzilo. producent obiecal zlagodzenic zolte refleksy. nie udalo sie.

Używam tego produktu od: miesiaca

Gwiazdka za wymycie wlosow.

Mam wlosy z pasemkami, zniszczone wielorazowym rozjasnianiem.
Szampon kupilam w wersji 50ml.
Poza tym ze myje wlosy to nie robi nic. Nie nadaje zadnej tonacji wlosom i nadomiar zlego okropnie je placze. Po nalozeniu go i rozmasowaniu na wlosach fiolet znika i kolor piany jest bialy.
Nie wiem, byc moze jest to jakis blad, bo tez sie nasluchalam pozytywnych opinii o nim albo moze te male pojemnosci sa po prostu oszukane. W kazdym razie "jestem na nie"
Moge polecic ARTEGO silvera, bylam z niego bardzo zadowolona, mimo iz tez troche platal wlosy.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 0,5