Make Up Factory, Camouflage Cream (Krem do kamuflażu)

Make Up Factory, Camouflage Cream (Krem do kamuflażu)

Profesjonalny produkt, który pomoże uzyskać nieskazitelny wygląd cery! Doskonale kryje wszelkie niedoskonałości, dzięki bardzo wysokiej zawartości pigmentów, a zawartość wosków roślinnych sprawia, że jest odporny na wysokie temperatury. Odpowiedni dla każdego typu skóry.

Aplikacja: za pomocą szpatułki nałóż odpowiednią ilość kremu na dłoń, aby rozgrzać i zmiękczyć krem (pod wpływem ciepła staje się on bardziej kremowy). Nakładaj na wybrane partie skóry i delikatnie rozetrzyj (np. gąbką lub pędzelkiem), aby krem połączył się ze skórą. Aby kamuflaż stał się wodoodporny nałóż ultra sypki puder utrwalający.

kryjące
do twarzy, pod oczy
w kremie

Polecam, warto.

Jestem (a raczej bywam) zwolenniczką kosmetyków mineralnych, ale chyba z racji "zmęczenia" proszkowymi korektorami zapragnęłam czegoś nowego. \\\\nZakup zbiegł się z ważnym dniem, gdzie chciałam wyglądać "doskonale". Mam do ukrycia - sińce pod oczami, ślad po trądziku, popękane naczynka na nosie. \\\\nPrzeurocza Pani w Marrionaud poleciła mi z marszu tylko Make Up factory.. i jakkolwiek byłam sceptyczna, tak tuż po aplikacji zauważyłam efekt photoshopa :D\\\\nkorektor nie wchodzi w zmarszczki, trudniej ściera się z nosa (a ja miałam katar). Kryje idealnie. Moj makijaz przeżył 7h bez poprawek!!\\\\nCere mam kapryśną, tłusta w strefie T, ale suchą pod oczami.. \\\\n

Bardzo dobry!

Polecam!

Zacznę od tego, że mam cerę tłustą z niedoskonałościami, skłonną do trądziku. Próbowałam już wielu korektorów, które potrafiłyby zdziałać cokolwiek z moją kapryśną cerą... I przyznam, że żadnemu innemu do tej pory się nie udało.
Wiadomo, że przy tak problematycznej cerze nie jesteśmy w stanie ukryć wszystkich niedoskonałości... Ale znaczną część można dobrze zamaskować. I dlatego szczerze polecam ten specyfik.

+ Bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość
+ Cena w stosunku do wydajności jest niska
+ Dobre krycie zarówno wyprysków i przebarwień jak i cieni pod oczami
+ Przyjemna konsystencja, pod wpływem delikatnego roztarcia palcami przed nałożeniem staje się bardziej kremowy, co ułatwia aplikację
+ Dobrze nakłada się zarówno palcami, jak i pędzlem
+ Idealnie wtapia się w skórę, delikatnie rozświetla i sprawia, że skóra wygląda promienniej i zdrowiej
+ Małe, poręczne opakowanie
+ Długo utrzymuje się na skórze

Myślę, że będę próbowała jeszcze innych korektorów ale ten zdecydowanie jest moim aktualnym numerem jeden! ;-)
Zastanawia mnie tylko... dlaczego nie ma jeszcze żadnych recenzji tego kosmetyku.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego