Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Krem półtłusty tradycyjny

Krem półtłusty tradycyjny

W kremie zastosowano składniki o działaniu stymulującym i `ożywiającym` naskórek oraz koenzym Q10. Woda lawendowa, olejek lawendowy, wyciąg z lawendy pobudzają miejscowe ukrwienie. Wyciąg z żeń - szenia oraz koenzym Q10 `odmładzają` komórki, zwiększając ich zapotrzebowanie na tlen. Mieszanina oleju winogronowego, z kiełków pszenicy, migdałowego oraz masło shea stanowią bogate źródło NNKT, fosfolipidów, lecytyn, witamin A, E i D. Polecany do cery zmęczonej, mieszanej, wymagającej dotlenienia i `ożywienia`.

Dobre, bo polskie

Najpierw zacznę od zapachu, gdyż kosmetyki Fitomed dosyć mocno pachną, ten krem akurat jest mocno kwiatowy. Jego konsystencja jest zaskakująco rzadka, wręcz wylewa się z opakowania. Myślałam, że będzie też lekki na skórze, ale nic bardziej mylnego. Jak nazwa mówi, krem jest tłustawy i takie wykończenie pozostawia na skórze. Początkowo jest lepki i potrzebuje dużo czasu, aby się wchłonął, w moim odczuciu kompletnie nie nadaje się pod makijaż, bo podkład up nam po nim dosłownie zjedzie. :) Krem cudnie nawilża, używam go na noc. Skóra jest ukojona, miła w dotyku, zaś rano buźka jest jak nowa. Uwielbiam, a jeszcze biorąc pod uwagę cenę zawrotnych 11zł to cud, miód i orzeszki. :D

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531001].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem półtłusty za niewielkie pieniądze od Fitomed.

Lawenda to właśnie ona sprawiła, że dość długo wzbraniałam się przed poznaniem tego kremu.
Dla mnie zbyt ostry jej zapach powoduje, że nie mam ochoty używać produktów o tym zapachu.
Na szczęście w tym kremie mimo, iż lawenda jest zapach jest bardzo przyjemny.
Krem bardzo fajnie nawilżył moją skórę, nie spowodował zatkania porów. Konsystencja dość lekka i przyjemna. Zastosowany na noc powoduje, że rano skóra jest gładka i miła w dotyku. Krem wpływa także na niedoskonałości, które znikają po jakimś czasie. Dobrze się wchłania oraz rozprowadza na skórze. Krem kosztuje śmieszne pieniądze, a naprawdę jest wart wypróbowania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447696].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie do końca dobry

Uwielbiam krem tradycyjny nawilżający fitomed. Daje dużo lepsze efekty na mojej suchej skórze niż ten półtłusty. Nie ma po nim efektu wow, nie szkodzi, ale nie mam poczucia idealnego nawilżenia. Od czasu do czasu do niego wracam, aby się przekonać, że jednak mi nie pasuje.

+ ładny zapach
+ cena
+ nie szkodzi
+ świecę się po nim

- słoiczek, z którego produkt mi się wylewa
- zbyt rzadka konsystencja
- słabo dostępny

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1378766].usefull || 0 }}% pomocna.
Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Ani tak, ani nie...

Hmmm.....jakoś z kremami Fitomed mi nie po drodze. Najpierw miałam wersję nawilżającą i byłam w miarę zadowolona, choć zapach mnie nie co wykańczał i nie zachęcał do użytkowania. Później kupiłam ten i o ile walory użytkowe są na +, lubię zapach lawendy, tak ta parafina w składzie już na -. Jakoś nie wypatrzyłam tego wcześniej, myślałam, że kosmetyki naturalne to naturalne. Tak samo w żelu Fitomed SLS w składzie :/ - też mi natura. Krem używam do rąk i tu jest ok. Na twarzy był tłusty, zatkał pory i ogólnie nie spisywał się dobrze. Naszczęście kupiłam na Doz.pl za jakieś 12 zł, więc nie będę płakać :).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373436].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem fajny, ale po co ta parafina w składzie

Produkt ten jest wolny od szkodliwych składników chemicznych, które mogą przyczyniać się do podrażnień lub uczuleń. Nie zawiera parabenów, ftalenów, SLS czy pegów.
Zawiera w składzie parafinę, która należy do olejów mineralnych stosowanych w kosmetyce. Jest substancją pozyskiwaną z ropy naftowej. Niestety przyczynia się do zapychania porów skórnych. Blokuje kanały łojowe w skórze. Przyczynia się do powstawania trądzika. Niestety nie jest dobrym składnikiem kosmetycznym.Sam produkt zamknięty został w wygodnym, plastikowym opakowaniu o pojemności 50 ml. Opakowanie posiada standardowe plastikowe wieczko bez aplikatora. Sam preparat zabezpieczony został aluminiową osłoną aby zabezpieczyć krem przed utlenianiem i dostępem powietrza. Konsystencja kremu jest bardzo przyjemna, przypomina krem Bambino lub Nivea, lecz jest dużo mniej tłusty. Jest mocno wydajny, wystarcza mała ilość aby rozprowadzić go dokładnie na skórze. Skóra staje się nawilżona, krem nie pozostawia tłustego filtru na skórze.

Jeśli chodzi o zapach to krem pachnie głównie lawendą. Zapach lawendy jest dość intensywny i utrzymuje się na skórze przez dość długi czas. Dużym plusem jest fakt, że nie zastosowano tutaj żadnych sztucznych aromatów a producent czerpie zapach wprost z olejku lawendowego. Pamiętajmy również, że nie każdy lubi zapach lawendy :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136686].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny na mroźne dni!

Kupiłam go w duecie z płynem lawendowym żeby kompleksowo zadziałać na moją skórę zimą.
Krem ma dość gęstą konsystencję, jednak dla mojej cery mieszanej nadaje się idealnie. Doskonale zabezpiecza przy minusowych temperaturach, makijaż trzyma się cały dzień, nic się nie roluje. Chociaż obawiałam się tego, bo strefa T u mnie jest kapryśna. ;)
Zapach jest naturalny, krem wydajny a opakowanie proste i czytelne.
Szczerze polecam. :)

Używam tego produktu od: Grudzień 2015
Ilość zużytych opakowań: Jedno, w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1110321].usefull || 0 }}% pomocna.

cudowny

kremu używam od 4 lat z przerwami. Muszę przyznać, że po żadnym moja skóra nie wyglądała tak dobrze- choć mam skórę mieszaną z tendencją do wyprysków to nie zapchał mnie. Skóra po nim jest napięta nawilżona i pełniejsza w połączeniu z kremem nr 7 moja skóra jest wniebowzięta.
Zawsze do niego wracam

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1109946].usefull || 0 }}% pomocna.

Ukochany krem mojej Mamy!

Kolejny hit Fitomedu.
Krem ma przyjazny skład (bez parafiny i olejów mineralnych - działają często komedogennie).
Moja Mama nie chce używać żadnego innego!

+ krótka data ważności (mniej konserwantów)
+ nie powoduje alergii i podrażnień skóry, wręcz je łagodzi
+ nie zatyka porów
+ odżywia i nawilża (skóra jest jędrna, gładka, miła w dotyku)
+ bogata konsystencja, zostawia delikatny film na skórze
+ przyjemny zapach
+ dla cer normalnych i mieszanych dobry w zimniejsze dni jako krem ochronny (nie zrobił mi krzywdy)
+ przystępna cena

- brak

Polecam i pewnie zakupię jeszcze nie raz

Ilość zużytych opakowań: 6 pełnowymiarowych

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1084526].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale

Plus:
- jest lekki
- przynosi ukojenie suchej skórze
- raczej nie zapycha porów
- niska cena

Minusem jest dostępność.
Przyjemny krem nawilżający, ale wymaga kremu tłustego (ja np. używam lekkich kremów z sylveco) na wierch, aby ta wilgoć zbyt szybko nie uciekła. To taki krem pod krem.

Używam tego produktu od: 1 m-ca

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012838].usefull || 0 }}% pomocna.

Kolejny zawód

Kolejny mój zawód kremami tej marki. Zużyłam całe opakowanie i oprócz natluszczenia zaraz po krem nie robi absolutnie nic, nie nawilża, nie poprawia napięcia, nie minimalizuje wysuszenia. Równie dobrze można się smarować wazeliną, nie chodzi tu o tłustość, ale o nawilżenie. Okropny zapach lawendy przypomina mi woreczki na mole. Nie polecam.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008320].usefull || 0 }}% pomocna.