Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Fitomed, Krem nawilżający tradycyjny

Fitomed, Krem nawilżający tradycyjny

Cena już od 10,78 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

W kremie zastosowano składniki o działaniu nawilżającym. Cząsteczki soli wapnia, magnezu, sodu (mleczan, PCA, hialuronian) pokonują barierę naskórkową i kumulują wokół siebie wodę pochodzącą z głębszych warstw skóry. Naskórek robi się nawilżony i napięty. Dodatek olejku rokitnikowego lekko natłuszcza i działa łagodząco. Woda z kwiatu pomarańczy od wieków stosowana jest w nawilżaniu cery tłustej i mieszanej

Warto zwrócić uwagę!

Polubiłam się z tym kremem i już następne opakowanie czeka na swoją kolej.
Mam cerę mieszaną skłonną do zapychania porów, ciężko jest mi znaleźć krem po którym moja cera będzie wyglądała na świeżą i będzie dobrze nawilżona.
To małe cudeńko za naprawdę niską cenę, sprawiło że jest całkiem fajnie, nie ma rewelacji i fajerwerków, ale jest naprawdę dobrze.
Krem sprawdza się jako baza pod makijaż.
Dobrze nawilża i odżywia skórę.
Jest bardzo wydajny, robi wszystko to co powinien robić.
Jedyny minus jaki zauważyłam, to że po kilku godzinach skóra zaczyna się świecić, zawsze miałam ten problem , ale mam wrażenie że przez ten krem trochę się to spotęgowało.
Mimo to krem jest naprawdę dobry i szczerze go polecam.
Moja mama też go używa i jest nim zachwycona, ma cerę normalną i krem jest dla niej idealny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564951].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Doskonale się sprawdził jako krem na noc dla cery suchej. Jest gęsty, treściwy i bardzo skutecznie nawilża - nie musiałam go stosować co wieczór, żeby skóra była w dobrej formie. Nieźle się wchłania, ale raczej unikałam stosowania go na dzień. Ładnie pachnie, wydaje mi się też, że łagodzi zmiany trądzikowe, ale trudno mi to jednoznacznie ocenić.
Podobnie jak w przypadku toniku Fitomed skóra była nieco zaczerwieniona zaraz po użyciu, ale ten efekt szybko mijał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518451].usefull || 0 }}% pomocna.

może być

Do tego kremu mam mieszane uczucia. Zachęcił mnie tym obiecywanym nawilżeniem i naturalnym składem (może nie, aż tak naturalnym) oraz całkiem dobrą dostępnością w moim mieście (Krakowie). Cenę też ma całkiem przyzwoitą. Ale nie robi tego co robić miał.

Po pierwsze musiałam używać go zdecydowanie więcej niż każdego innego bo inaczej moja skóra nadal była sucha (a jego zawartość nie jest całkowicie równa rozmiarowi opakowania więc schodzi całkiem szybko), nie poradził sobie ze suchymi skórkami i nie poprawił wyglądu mojej skóry. No może lewy policzek wygląda lepiej, ale za to na prawym pojawiły się pryszcze, których tam wcześniej nie było. Skóra jest lekko nawilżona i przyjemna w dotyku, ale tak naprawdę wcale jej jakoś rewolucyjnie nie pomaga.

Czym bliżej jego końca tym lepiej działa, ale nie jest to nic specjalnego. Ja zdecydowanie potrzebuję czegoś mocniejszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438301].usefull || 0 }}% pomocna.

Serum na zmarszczki

A miało być tak pięknie.

Po dobrym wrażeniu, jaki na mnie zrobił krem nr 6 z Fitomedu postanowiłam wypróbować coś lżejszego. Kremu nr 6 używałam zimą, ogólnie cera ładnie wyglądała, ale trochę się po nim świeciłam, i stwierdziłam że wypróbuję ten. Mam cerę mieszaną, skłonną do powstawania zaskórników, wymagającą nawilżenia. I tak:
*nie poprawiał ogólnego wyglądu cery
*trochę nawilżał, ale nie dostatecznie, może to potrzeby mojej skóry się zmieniają i dobrałam nieodpowiedni krem
*powodował lekkie, ale brzydko wyglądające błyszczenie
*przyczyniał się do zwiększenia ilości zaskórników na nosie i brodzie, pewnie dzięki Isopropyl Palmitate albo Ethylhexyl Palmitate, niestety to dyskwalifikuje ten krem, nie wiem, czy przypadkiem kilka pryszczy, które pojawiły mi się na czole nie zawdzięczam również jemu :(

*na plus piękny zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435091].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy do tej pory.

Używam tego kremu w okresie wiosny, lata i jesieni. W każdej porze roku sprawdza mi się tak samo dobrze.
Nawilża, odżywia, nie pozostawia na skórze tłustej warstwy i idealnie nadaje się pod makijaż. Jest to super krem na dzień dla osób z cerą mieszaną i normalną, raczej dla skór młodszych.
Zapach jest przyjemny, pasuje do płynu z tej serii ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405916].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam sam krem, jak i całą markę

Lubię markę Fitomed.
Na krem zdecydowałam się w momencie, kiedy borykałam się z wysypem niedoskonałości. Był to czas, kiedy stosowałam produkty pielęgnacyjne z drogerii, napakowane chemią, pegami, parafiną i nie patrzyłam w ogóle na składy.
Coraz bardziej byłam zmartwiona stanem swojej cery, nie mając wówczas jakiegoś wielkiego pojęcia o składach, nie chcąc wydawać fortuny na drogie, polecane produkty, zdecydowałam się właśnie na polską markę Fitomed, która bazuje na naturalnych składnikach i nieskomplikowanych składach a przy okazji bardzo przystępnych cenach.
- za krem zapłaciłam ok. 11 zł co jest wręcz śmieszną ceną
- przyjemny, delikatny zapach
- lekko żółtawa barwa
- krem jest o konsystencji pośredniej. Fajne jest to, że w serii znajdziemy krem tłusty, półtłusty i ten tradycyjny - w zależności od tego jaką mamy cerę i jakiego nawilżenia potrzebujemy. Ten krem na pewno nie ma lekkiej konsystencji, ale nie jest też mocno tłusty. Powiedziałabym, że jest optymalny, pozostawia lekką tłustą warstewkę, sprawdzał się zarówno na dzień, jak i na noc
- miał bardzo dobre działanie na moją cerę. Nie powodował nowych wyprysków i łagodził już istniejące. Po prostu uspokoił moją cerę.
W swojej przygodzie z kremami poszłam już dalej, ale jest to taki krem, do którego mogłabym spokojnie wrócić i mogę go z czystym sumieniem polecić. Nie wszystko u wszystkich się sprawdzi ale marka bazuje na naprawdę dobrych, naturalnych składnikach i nie pakuje tony chemii do produktów a wykaz składników nie zawiera tylu pozycji, że można byłoby zrobić z nich mini książkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400501].usefull || 0 }}% pomocna.

Godny uwagi :)

Zdecydowanie niepozorny krem, który u mnie sprawdził się idealnie. Nie kosztuje dużo, jest bardzo wydajny. Sprawia wrażenie tłustego, ale bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze "maski". Ma delikatny, przyjemny zapach. Po stosowaniu tego kremu skóra jest zdecydowanie nawilżona :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400266].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę warto spróbować

Skusiłam się na ten krem, czytając o nim pozytywne recenzje, no i że sama natura, itd.
Dość trudno z jego dostępnością. Najpierw musiałam specjalnie wypatrzeć w jakich aptekach w moim mieście go oferują, a potem musiałam go dopiero tam zamówić i następnego dnia odebrać. Oczywiście przez dodatkowe trudności, byłam nim coraz bardziej podekscytowana, ale zastrzegam, że, przynajmniej te 2 lata temu jego dostępność nie była szalona.
Sam krem znajduje się w solidnym, plastikowym opakowaniu. Czas ważności: tylko 3 miesiące od momentu otwarcia.
Konsystencja jest bardzo przyjemna, pięknie pachnie, no i ten pomarańczowy kolorek.. Ale z drugiej strony pomyślałam sobie, że skoro firma celuje w naturalny skład, to po co te dodatkowe bajery w postaci koloru i zapachu? Wiadomo, że to wszystko uzyskiwane jest sztucznie... Więc pod tym względem miałam mieszane uczucia. Choć i tak nie przegięli z perfumowaniem, jak Biolaven;p
Krem pięknie nawilża, aż czuć, jak skóra go pije. Zauważyłam, że faktycznie - wygląd mojej cery się poprawił, była bardziej promienna, zdrowa, jędrna.
Ale - sporadycznie mnie zapychał (choć wtedy niemal wszystko tak działało, dziś pewnie sprawowałby się lepiej).
Choć krem ogólnie jest lekki i szybko się wchłania - i tak moim zdaniem jest ociupinkę za ciężki pod makijaż, który utrzymuje się na nim gorzej. Dlatego gdybym teraz go zakupiła, pewnie używałabym go tylko na noc i sporadycznie na dzień, kiedy nigdzie bym nie wychodziła.
Generalnie za taką cenę, jakość jest jak najbardziej wspaniała, warto spróbować, ale ze świadomością wad i zalet takiego kremu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1380171].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy krem nawilżający kiedykolwiek

Mam skórę suchą i dość wrażliwą - dłuuugo szukałam kremu, który byłby w stanie stanąć na wysokości zadania i dostatecznie ją nawilżyć, zwłaszcza w okresie zimowym. Mimo że ten z Fitomedu polecany jest dla skóry tłustej i mieszanej, u mnie sprawdził się doskonale - suche skórki i szorstkość zniknęły, a moja buzia w końcu była miękka, pięknie rozświetlona i nawilżona. Polecam wszystkim, od kilku lat mój faworyt!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354191].usefull || 0 }}% pomocna.

polecamy!

Krem nawilżający – krem przeznaczony do cery tłustej i mieszanej. Pojemność słoiczka to 50g. Kosmetyk posiada kremową i delikatną konsystencję. Szybko się wchłania i równomiernie rozprowadza na skórze. Może być stosowany pod makijaż. Można go stosować codziennie rano i wieczorem. W skład kremu wchodzą m.in.: woda z kwiatu pomarańczy, kompleks nawilżający, wosk ze skórki pomarańczy, olej rokitnikowy. Produkt oczywiście nie zawiera parabenów i barwników. Krem doskonale i długotrwale nawilża skórę. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Oprócz tego wygładza naszą skórę i zmiękcza ją. Plusem jest także to, iż krem jest uniwersalny i ekonomiczny, możemy go stosować zarówno rano, jak i na noc.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1304176].usefull || 0 }}% pomocna.