Vanity, Krem do depilacji `Cukrowy` do skóry delikatnej

Vanity, Krem do depilacji `Cukrowy` do skóry delikatnej

Cena już od 5,69 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Aksamitny i delikatny krem przeznaczony do ekspresowej depilacji. Wyjątkowo łagodnie i bardzo dokładnie usuwa nawet najkrótsze włoski, czyni depilację szybką, skuteczną i bezbolesną.
Zawiera bogaty w witaminy, mikroelementy i cukry ekstrakt z miodu akacjowego, który przyspiesza regenerację naskórka, poprawia jego napięcie i elastyczność, odżywia i głęboko nawilża.
Depilowane miejsca na długo pozostają gładkie i optymalnie wypielęgnowane.
Efekt: jedwabiście gładka i miękka skóra, doskonale nawilżona i zregenerowana.
Przeznaczony do depilacji ciała, twarzy, bikini.

regenerujące, nawilżające
w tubie
krem
100 – 250ml
Skóra
wrażliwa

Nie do końca działa, ale się przydaje.

Krem otrzymałam gratis do zakupów na stoisku Bielendy. Sama nigdy bym go nie kupiła, bo nie używam tego rodzaju produktów. Kiedyś, w zamierzchłych czasach wypróbowałam może 2 kremy do depilacji różnych firm, ale nie robiły nic z moim owłosieniem, twardym i ciemnym, a do tego podrażniały skórę. Ten krem również niewiele robi, tzn. rzeczywiście rozpuszcza włoski, ale tylko na końcówkach, przy nasadzie pozostają praktycznie nietknięte. Za to fajnie się sprawdził jako krem do golenia, nakładam tak, jak zaleca producent, odczekuję kilka minut i golę maszynką, maszynka sunie gładko i dokładnie, bez podrażnień i zacięć, a efekt gładkich nóg utrzymuje się 2 dni dłużej, niż po goleniu na mydle lub piance. Lepsze to, niż nic.

Krem rzeczywiście jest mało wydajny, toporny w spłukiwaniu, a po użyciu skóra śmierdzi spalenizną. Na szczęście nie jest podrażniona. Tubka mogłaby być większa, natomiast załączona szpatułka do niczego mi się nie przydaje, może co najwyżej posłużyć do wkładania butów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195993].usefull || 0 }}% pomocna.

Ojojoj

plusy:
+ w miarę dobrze usuwa włoski

minusy:
- strasznie się klei
- brzydko pachnie
- trudno zmyć
- pozostawia dziwne uczucie
- nie opóźnia odrastania

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ niska cena
+ duża dostępność

Używam tego produktu od: 3 lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040086].usefull || 0 }}% pomocna.

Same minusy...

Krótko mówiąc: Nie, nie i jeszcze raz nie!

Minusy:
- czas depilacji dłuższy niż podaje producent, min. 10 min,
- pieczenie skóry po depilacji ( pewnie w wyniku tego dłuższego czasu trzymania produktu na skórze),
- szybko wysycha, w związku z tym źle działa, bo nie usuwa wszystkich włosków,
- ŚMIERDZI :(
- zbyt płynna konsystencja.

Plusy:
- może być odpowiedni dla osób z jasnymi włoskami i z małą ilością - jest bardzo delikatny - Ja jestem brunetką i u mnie się nie sprawdził,
- cena, ale tylko promocyjna

Podsumowując - NIE!!!!!

Używam tego produktu od: ok 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie użytkowania, zużyte 3/4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039054].usefull || 0 }}% pomocna.

fakty i mity depilacja

Brunetkom odradzam!

Na krem skusiłam się niedawno w Kauflandzie. Dałam za niego niecałe 6 zł. Nigdy nie używałam kremu do depilacji, zawsze maszynka mi wystarczyła. Ale stwierdziłam, że może na lato na jakiś wyjazd się nada.

Wąchając krem pierwszy raz, przeraziłam się. Okropny smród zgniłego jajka połączonego z siarką. O dziwo, na skórze już tak nie pachnie, ale i tak jego zapach jest taki jakiś dziwny. Skóra po nim pachnie "czikenem", czyli zwyczajnie podpalonymi włosami.
Depilacja ekspresowa to to nie jest, 5-10 minut (gdzie 10 u mnie to właśnie minimum), wolę już chyba maszynką machnąć a nie się z tym kremem pieścić.
Na początku wypróbowałam trochę na przedramieniu - włosy tam mam ciemne, ale miękkie i delikatne. Krem zadziałał, ale skóra trochę ucierpiała, bo była zaczerwieniona.
Druga próba - pachy - może 3 dniowe włoski. Trzymałam 10 minut, włoski się skróciły, ale dalej były widoczne.
Na nogach i okolicach bikini - dramat! Brunetki mnie zrozumieją - mam bardzo ciemne, czarne, grube włoski na nogach i w okolicach bikini, po 10 minutach krem ich prawie nie ruszył, od kolana w dół usunął tak co drugi włosek, wyżej prawie nic. Nie radzi sobie z wrośniętymi wloskami Włosy zrobiły się jedynie trochę bardziej miękkie. Jedynie, gdzie włoski całkowicie się usunęły, to na tyłku ;P Ale zaś porobiły mi się krostki i tyle z marzeń o fajnej pupie :P
Ale co z tego, skoro chciałam mieć piękne nogi jak z reklamy, a po użyciu dalej wyglądam jak yeti. Jestem na nie, krem jest niewydajny. Po tych eksperymentach zostało mi może 1/3 tubki. Nie widzę szans na poprawę, szanuję swój czas. A ten krem go marnuje.
Plusem jest na pewno to, że po użyciu skóra jest gładka i nawilżona, ale kłaki dalej są. Do tego krem się dziwnie zmywa, ręce i ciało pokrywają się taką dziwną powłoką, śliską, i jednocześnie suchą. Nie chcę widzieć tego więcej.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018244].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry krem do depilacji:)

Lubię ten krem, używam go do depilacji włosków na twarzy. Mam kłopot z włoskami, ponieważ są ciemne i grube, co sprawia, że są dobrze widoczne :/ A ten krem świetnie sobie z nimi radzi!:)
Nie wiem jak sprawdza się w innych miejscach. Natomiast do depilacji twarzy zdecydowanie polecam. Używając go w tym jednym celu, możemy liczyć na wydajność. Ja używam go już około półtora roku albo nawet i dłużej i jeszcze trochę zostało w tubce:)

Używam tego produktu od: ok. półtora roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015709].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubieniec

Dla mnie bomba , wcześniej sądziłam że tylko pozbycie się wszystkich włosków jest możliwe za pomoca maszynki , uważałam że kremy do depilacji nic nie dają .Kupilam kiedyś krem innej marki i bardzo się zawiodłam , bo nie zrobił nic . A ten krem Vanity poradził sobie bardzo dobrze , usunał wszystkie włoski , szpatułka jest jak najbardziej pomocna przy takiej depilacji.
Plusy :
-dobra cena
-skutecznie usuwa włoski
-wygodna aplikacja
-brak podraźpodrażnień

Minusy:
-zapach troche drażniący

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuke , duże opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983258].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak za tą cene rewelacja :)

Produkt jak za 7 zł rewelacja!
Ja co prawda uzywam go tylko do twarzy,wiec jedą tubke mam rok przy co 1-2 tygodniowym stosowaniu. Wczesniej miałam aloesowy ale zapach był odpychający.

Plusy:
*cena
*dostepność
*nie podraznia ( zawsze trzymam nie 5 a 10 minut! )
*usuwa wszystskie włoski ,
*efekt utrzymuje sie 1-2 tyg.

Minusy:
*konsystencja
*koncowy zapach jak sie juz go zmywa

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983166].usefull || 0 }}% pomocna.

słabeusz

Kupiłam ten cukrowy krem do depilacji ponieważ jest przeznaczony do skóry delikatnej. Stosowałam go do depilacji miejsc bibkini.

Plusy:
przyjemny zapach
kponsystencja w sam raz nie za gęsta i nie za rzadka
wydajność (stosowany tylko i wyłącznie w miejscach bikini)
nie podrażnia

Minusy:
- nie radzi sobie z depilacją włosów- trzymany tyle czasu jak zaleca producent - nic nie daje
- kilka razy przetrzymałam go do 10 minut jednak nadal nie radził sobie z włosami - większość została

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[935685].usefull || 0 }}% pomocna.

Kilka wad, trochę więcej zalet

Krem nie zachwycił mnie, ale też nie mogę powiedzieć, żeby mnie rozczarował. Ranki, których najbardziej się obawiałam (zwłaszcza patrząc na ostrą szpatułkę), w ogóle się nie pojawiły. Szpatułka nie zrobiła mi krzywdy, a bardzo pomogła. Moja skóra była gładka i nawilżona. Jednak musiałam wydłużyć czas zabiegu, a w niektórych miejscach powtórzyć go, gdyż nie usunął wszystkich włosków od razu. Poza tym jego zapach jest bardzo drażniący. Czułam go jeszcze następnego dnia po depilacji, mimo wielokrotnego zmywania. Produkt ma kilka wad, ale też wiele zalet. Na pewno do niego wrócę.

Plusy:
*nawilża skórę
*ma idealną konsystencję
*nie podrażnia (zero krostek!)
*radzi sobie nawet z najgrubszymi włoskami
*jest w miarę tani
*dołączona do niego szpatułka znacznie ułatwia zadanie
*po zabiegu skóra jest niezwykle gładka
*depilacja jest bezbolesna

Minusy:
*nie usuwa wszystkich włosków za pierwszym razem
*ma drażniący zapach, który utrzymuje się dość długo
*jest mało wydajny
*depilacja wymaga więcej czasu, niż obiecuje producent

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno (w trakcie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934951].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie nie.

Skusiły mnie pozytywne opinie - jednakże bardzo się zawiodłam.
Włoski na łydkach mam rzadkie i delikatne, lecz krem nie usunął nawet połowy. Przy grubszych włoskach pod pachami i w okolicach bikini - nie usunał nic (!). Zapach - okropny, utrzymujący się na skórze nawet do kilku godzin po depilacji, mimo kąpieli. Stracone pieniądze i czas.

Używam tego produktu od: Raz
Ilość zużytych opakowań: Połowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[929302].usefull || 0 }}% pomocna.