Faberlic, [A-3] Tonik z wyciągiem z płatków róży.

Faberlic, [A-3] Tonik z wyciągiem z płatków róży.

Tonizuje i koi cerę. Aminokwasy z jedwabiu zapewniają odpowiednie nawilżanie skóry i redukują łuszczenie naskórka. Wyciąg z płatków róży pobudza proces regeneracji komórek. Oczar wirginijski wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych.

Cena: 15,00 zł / 125 ml

zwykła woda

Wyciąg z płatków róży - można by się spodziewać jakiś super efeków!
Nic z tych rzeczy! Słabo nawilża i odświeża.
Zwykła woda, szczypiąca w oczy.

całkiem przyjemny

nie jestem nim jakoś specjalnie zachwycona, ale zadowolona jestem. odświeża i uspokaja skórę, nawilża,ale nie zostawia tłustej warstwy, nie lepi się. przyzowity.zapach, chociaż wbrew nazwie na szczęście nie różany, to jednak jakiś taki mydlano- tandentny i męczacy.za to tonik jest naprawdę wydajny.

niezły

Całkiem dobry tonik. Nie wysuszał, ładnie tonizował cerę (bo nie wiem, jak to inaczej określić). Trochę czasami piekło mnie w okolicach oczu, jak podjechałam zbyt blisko wacikiem, ale tylko chwilkę. Pewnie ma jakieś aktywne składniki.
Opakowanie rzeczywiście nie najpiękniejsze, ale co mnie to obchodzi...

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

bardzo przyjemny

To mój ulubiony - razem z Johnson&Johnson - tonik.Nie ma mocnego zapachu (jak wszystkie kosmetyki Faberlic), nie podrażnia, jest delikatny, dobrze nawilża, relaksuje, koi ściągniętą cerę.Ma wygodne otwieranie, jest wydajny.Opakowanie dość proste, zwyczajne, znacznie gorszej jakości od większości kosmetyków dostępnych na rynku. Ale jak dla mnie - nie ma to znaczenia.Ilość zużytych opakowań: 1,5