Aromatherapy, Anti-Stress (żel pod prysznic)

Aromatherapy, Anti-Stress (żel pod prysznic)

Produkty Palmolive Aromaterapy oprócz tradycyjnych składników myjących i nawilżających zostały wzbogacone o starannie dobrane kompozycje naturalnych olejków eterycznych. Pielęgnują skórę oraz pieszczą zmysły.
Anti-Stress zawiera naturalne olejki eteryczne z ylang-ylang, lawendy i paczuli, dzięki którym działa odprężajaco i uspokajająco, redukuje stres, napięcie i zmęczenie. Charakteryzuje się lekko korzennym, oreientalnym zapachem

Rewelacyjny!

Matko, jak ja lubiłam ten żel swego czasu! Nie jest drogi, a jego jakość pozwala nam na poczucie się jak w spa:) Naprawdę! Ten zapach jest tak mocno intensywny, że kiedy umyłam się nim na noc, rano jeszcze pachniał, wypełniona jest nim też cała łazienka. Czy odpręża? Nie wiem czy ma takie właściwości, ale wydaje mi się, że coś w tym może być. Nawilża, odżywia skórę, sprawia, że czujemy orientalny klimat. Dla mnie bomba! Wydajny, dobrze się pieni.
1 opakowanie wystarcza na 2 miesiące

Używam tego produktu od: kilkanaście lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

boski...

Najpiękniejszy zapach żelu pod prysznic, z jakim kiedykolwiek się zetknęłam. Cudeńko.

Zalety:
+ przecudowny, ciepły, egzotyczny kwiatowy zapach - paczula, ylang ylang... jak najlepsze perfumy
+ zapach zostaje na skórze dobre kilka godzin - zwykle jest to dla mnie wada, bo wolę pachnieć perfumami niż żelem do mycia, ale w tym przypadku to ogromna zaleta
+ wydajność i pienienie się
+ nie wysusza
+ dostępność
+ cena
+ opakowanie - bardzo ładne i wygodne, jak to u Palmolive

Wady:
- skład - typowy, ale pięć gwiazdek może ode mnie dostać tylko żel bez SLSów ;)

Używam tego produktu od: 2007? jakoś tak
Ilość zużytych opakowań: około 5

Zapach obledny

Jestem fanka kapieli z sola naturalna i mydlem Aleppo ale od czasu do czasu zdradzam je z tym zelem :D Zapach oszalamia, jest rzeczywiscie antystresowy, koi zszargane po calym dniu nerwy, wycisza, uspokaja. Zel dobrze sie pieni, nie nawilza, ale producent tego nie obiecuje, wysuszenia po nim jednak nie zauwazylam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Well 01

Swego czasu jeden z ulubionych

Ten żel byl swego czasu jednym z moich ulubionych na przemian z wersją żelu w kolorze czerwonym.
\\nPodobał mi się przede wszystkim piękny, kwiatowy, relaksujący zapach, ładne opakowanie.
\\nZapach mógłby utrzymywać się dłużej na skórze.
\\nNie kupię już tego żelu bo mam coraz bardziej wymagającą, przesuszoną skorę i staram się kupować kosmetyki bardziej nawilżające.
\\nAle dla osób które nie mają problemów ze skórą jest w porządku.

Używam tego produktu od: 2009-2010
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Kosmetyczny kop

Żelu używałam przebywając w Holandii. Podczas zakupu sugerowałam się ceną (był w promocji) i zapachem. Ten okazał się kluczowym - pobudzał mnie przy każdym prysznicu, nawet w chłodnej wodzie. Nie wysuszał, nie nawilżał - po prostu mył a swoim aromatem zapewniał dodatkowe doznania.
Wydajność tego żelu jest poniżej przeciętnej. Miałam 300 ml opakowanie, które zużyłam w 4,5 tygodnia przy codziennym użytkowaniu od poniedziałku do piątku (weekendy spędzałam u znajomych i korzystałam z ich kosmetyków).
Mimo wszystko polecam.

Używam tego produktu od: w 2010 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 x 300 ml

jeden z najulubieńszych

uwielbiam go za niepowtarzalny, utrzymujący się na skórze zapach. pachnie chyba najładniej z całej serii. skóra po nim nie jest wysuszona. dla mnie prawdziwy relaks i aromaterapia :D

Ilość zużytych opakowań: 5 małych

Uwielbiam go

Zawsze sięgam po ten żel po ciężkim dniu. Świeczki,wanna, ja i ten żel- domowy seans spa:) Jest świetny, ma przecudowny zapach. Naprawdę relaksuje. Dobrze się pieni. Jest po prostu super.

Nie stosuje go codziennie. Na co dzień uwielbiam żele bardziej energetyzujące:P Jednak do wieczornego relaksu jest idealny:)

Minusów brak

Używam tego produktu od: oj już długo:)
Ilość zużytych opakowań: około 10

bardzo dobry, zapach zostaje na dłużej

Świetny zapach, rzeczywiście relaksujący, który pozostaje na skórze również po kąpieli.

Co jakiś czas wracam do tego kosmetyku - zawsze z przyjemnością

Używam tego produktu od: od kilku lat, ale z przerwami
Ilość zużytych opakowań: z 5

ZAPACH, PIANA CZEGO CHCIEC WIECEJ?

Uwielbiam ten żel za jego przecudny lawendowy zapch, ale to nie taka lawenda z kiblowych odswiezaczy, mamy tu jeszcze cudny ylang ylang i paczulę. Wysmienita kompozycja!
Żel bardzo dobrze się pieni, jest neizwykle wydajny,
Nie zauwazylam zeby wysuszal.
Za tą cenę to napewno warto!

Używam tego produktu od: 3 lata temu nabylam piewsza butelkę
Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe opakowania

Wysusza skórę

Plusy:
+ piękny, naprawdę relaksujący zapach
+ niska cena
+ stosunkowo gęsta konsystencja
+ dobra wydajność
+ spełnia swoje podstawowe zadanie jako detergent myjący
+ dostępny nawet w Biedronce ;-)

- bardzo, bardzo wysusza skórę (bo mocno perfumowany...)
- zapach szybko się nudzi (ale trzeba przyznać, że zapada w pamięć i po zmianie tęskni się za nim)

Żel jak żel. Można spróbować, ale warto mieć pod ręką dobry balsam do ciała (i po zapachu...), bo po kąpieli skóra jest nieprzyjemnie ściągnięta.

Używam tego produktu od: kilka lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

Fajny - rzeczywiście relaksujący

Zeł po prysznic pieknie pachnie, idealny na wieczorną kąpiel. Dobrze się pieni, skóra jest po nim gładka. Ja jednak nigdy nie poprzestawałam na samym żełlu do mycia i zawsze stosowałam po kąpieli balsamy. Fakt, że jest to żel może powodować że skóra nie będzie na długo nawilżona.

Używam tego produktu od: 2 lat, wymiennie z innymi
Ilość zużytych opakowań: 3 tradycyjne opoakowania

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie.

Plusy:
* opakowanie - zgrabne, estetyczne
* cena - ok
* wydajny
* dostępny

Minusy:
* zapach zbyt natrętny
* słabo się pieni
* nie odstresowuje :P
* skóra po kąpieli jest sucha
* skóra po kąpieli swędzi,