[A-4] Krem na dzień z systemem Day Active - bariera dla zanieczyszczonego środowiska.

Krem nowej generacji. Mechanizm działania kremu zasadniczo różni się od dotychczas znanych preparatów kosmetycznych. Unikatowe połączenie Aquaftemu, aktywnego białka z serwatki i peptydowielocukrów chroni skórę przed efektami starzenia. Wzmacnia mechanizmy odpornościowe skóry. Pobudza i utrzymuje procesy przemian komórkowych nawet w warunkach ekstremalnych. Chroni skórę przed niekorzystnymi wpływami środowiska. Szczególnie polecany osobom narażonym na promieniowanie z monitorów komputerowych, telefonów komórkowych i poddanych działaniom klimatyzacji. Lekka konsystencja sprawia, że krem może być używany jako podkład pod makijaż.

• Ca rbomer,
  • Glycerin,
  • Propylene Glycol (and) Diazolidynyl Urea (and) Methylparaben (and) Propylparaben,
  • Propylene Glycol,
  • Sorbitol,
  • Triethanolamine,
  • Phenoxyethanol & parabens and imidazilidynyl urea Semi-product,
  • Propylene glycol and water and glucoproteins and mixed mucopolysaccharides and ribonucleotide complex and sodium chondroitin sulfate and thymus extract and sodium chondroitin sulfate and thymus extract and sodium hyaluronate,
  • Perfluorodecalin

bardzo dobry

Pierwszy raz zetknęłam się z nim, gdy był jeszcze w starym opakowaniu (prod. Franc.). Był rewelacyjny, mój KWC! Nawilżał jak nic innego, nie zapychał, miał cudowny, brzoskwiniowy zapach, przyjemną konsystencję, szybko się wchłaniał. Uratował moją odwodnioną skórę - to dzięki niemu rozprasowały się dwie głębokie zmarszczki na czole. Gdy skończyło mi się opakowanie, kupiłam oczywiście następne - tym razem już wersję w nowym opakowaniu, produkowaną w Rosji. I muszę stwierdzić, że udoskonalenie mocno mu zaszkodziło - zapach już nie ten, konsystencja bardziej gęsta, gorzej się wchłania no i przede wszystkim - nie nawilża już tak dobrze. Mimo wszystko jeszcze go kupię, nawet w nowej wersji jest to bardzo przyzwoity, lekki krem nawilżający.

Używam tego produktu od:półtora roku

rozczarowanie

Aż poszłam do łazienki upewnić się, czy to aby ten sam kosmetyk, który tutaj jest tak chwalony...
Niestety - ten sam.
Mam cerę mieszaną z tendencją do suchej. Na ogół zwykły krem nawilzający daje radę. Ten, który niby tak świetnie miał nawilżać, ma postać beztłuszczowego żelu. Nałożyłam raz - wchłonął się błyskawicznie, a skóra była ściągnięta, jakby nigdy nie tknął jej żaden krem. Nałożyłam drugą warstwę - to samo. Dopiero po wklepaniu dostłownie POKŁADU tego czegoś skóra przestała chcieć pić, zaczęła za to się lepić. Fuj.
Na pewno nie kupię go więcej. Moim zdaniem to - wbrew temu, co pisze producent - kosmetyk dla cer tłustych, a nie normalnych i suchych.

Używam tego kosmetyku od kilku tygodni, ale nieregularnie, bo mnie denerwuje.
Ilość zużytych opakowań: ...w trakcie pierwszego, więcej nie będzie

jest dobry :)

Jestem zadowolona :)Dobrze nawilża moją skłonną do przesuszania skórę twarzy, choć samo nakładanie kremu nie dostarcza mi jakichś kosmicznych doznań. Faktycznie dobrze się wchłania,jak na mój gust może i za dobrze, bo po chwili po nałożeniu znika z twarzy i skóra jest jakby "tępa"w dotyku. Dlatego jednorazowo zuzywam go dość dużo by uniknąć tego wrażenia. Daje wysoką ocenę ponieważ nadzwyczaj dobrze sobie radzi
z moją wymagającą skórą :)

Bordowe usta H&M

lekki i przyjemny

Bardzo lekka konsystencja, delikatny zapach. Szybko i całkowicie się wchłania, skóra wręcz go pije (nie wiem skąd pomysł producenta aby nadmiar zetrzeć chusteczką), pozostawia buzię matową!
Nawilża dobrze - aż dziw bierze, bo tu taki mat... Świetny pod makijaż. Mam wrażenie lepszego nawodnienia skóry niż nawilżenia co bardzo mi odpowiada.
Gwiazdkę odejmuje, bo coś mi tu jednak do końca nie gra, to znaczy wolałabym aby aż tak dobrze się nie wchłaniał, lubię delikatne aksamitne warstewki, a tutaj skóra jest wręcz tępa, przez co po kilku godzinach odnoszę wrażenie, że powinnam się dosmarować, choć w rzeczywistośi nie ma takiej potrzeby.
Tekst: "polecany jest osobom narażonym na promieniowanie monitora komputera" sprawia, że czuję sie lepiej pisząc tu teraz recenzję. ;)

na prawdę super!

Zakupiłam ten kremik w promocji niecały miesiąc temu i cóż, po codziennym stosowaniu mogę śmiało go polecić:)
Ma konsystencję żelu, delikatny zapach, świetnie się wchłania, nie pozostawiając żadnych śladów - moja skóra (mam cerę mieszaną z tednencją do przesuszania) się nie świeci! Genialnie, choć nie jest to krem matujący, co odczuwam po ok. 4 godzinkach od wykonania makijażu muszę już przypudrować nos, to jednak efekty są najważniejsze.
Moja skóra odzyskała blask, nie jest już szara, matowa i pomarszcona (nie chodzi tu o zmarszczki, ale ogólne widoczne zmęczenie na twarzy). Bardzo mi się wygładziła, jest mięciuchna, super:)
Kremik jest bardzo wydajny, jeszcze na długo mi starczy, ale już się będę rozglądać za kolejną tubką.
Polecam, choćby wypróbować, warto!
A i cena bardzo przystępna!

świetny nawilżacz

Kremik ten od razu przypadł mi do gustu mimo, że nie mam ani suchej ani normalnej cery, a mieszaną (skłonną jednak do przesuszania). I jako nawilżacz mojej buźki sprawuje się super. Nie zatyka porów, nie podrażnia, nie pozostawia tłustej warstwy (nawet mogę powiedzieć, że lekko matuje), nie klei się, nadaje się pod makijaż. A co do właściwości samego kremu to jest to raczej bardzo lekki kremo-żel o niezwykle przyjemnym, acz delikatnym zapachu. Niestety przez swą formę kremik ten nie nadaje się zbytnio na chłodne dni, ale za to na lato albo jako nawilżacz pod inny krem jest jak znalazł. Tuż po nałożeniu na twarz pozostawia wilgotną, przyjemnie chłodzącą warstewkę, a zaraz potem dosłownie znika z powierzchni... Moją skóra po prostu go spija w ekspresowym tempie :)