Constance Carroll, Nail Care, Strengthener & Hardener, (Utwardzacz paznokci)

Constance Carroll, Nail Care, Strengthener & Hardener, (Utwardzacz paznokci)

Utwardzacz paznokci pomaga łączyć ze sobą warstwy paznokci. Wzmacnia i zapobiega rozwarstwianiu i łuszczeniu się paznokci.

Cena: 6zł

pff ;(

Wydawało mi sie kiedys ze kazdy utwardzacz jest ok. Taki produkt nie do zepsucia. Zmienilam zdanie gdy kupilam sobie ten. Pani w drogerii wmawiala mi ze jakos utwardzacza jest duzo lepsza niz lakierow tejze firmy.

Niestety jest taka sama. Jesli ktos chce zaoszczedzic to i tak nie zaoszczedzi bo wyda tu 6 zlotych a potem kolejne pare zlotych na inny.

Odchodzi z paznokcia platkami. Jako utwardzacz lakieru tez nie bardzo - lakier trzyma sie nawet krocej. Nablyszczacz? nieeee bo zupelnie przecietnie.

Znów sie nie zgodzę

A ja znów mam odmienne wrazenia. Ten utwardzacz bardzo mi odpowiada. Dobrze sie nakłada i trzyma paznokcia jak przysłowiowy "diabeł sołtysa" :D Paznokcie są mocne, błyszczące. Maja zdrowy wygląd. Suuuper. Uzywam go od lat.

Paskudztwo :(

Co ja tu będę owijać w bawełnę: takiego obrzydlistwa dawno już nie miałam wątpliwej przyjemności użytkować. Wcale to a wcale nie utwardza paznokci, nawet po paru godzinach od nałożenia łuszczy się tworząc na płytce paznokciowej " marmurkowy", wysoce nieestetyczny wzorek, śmierdzi okrutnie, że aż ochotę ma się przemożną nos ogromną jakowąś klamrą zatkać, jest niewydajny.Wg. mnie to nawet jako lakier bezbarwny się nie sprawdzi- z przyczyn oczywistych- powyższych.Zdecydowanie odradzam zakup paskudy.

dzienny smoky eyes

Nie polecam!!

kupiłam i żałuję nie spełnia ani troszeczkę obietnic producenta....zawiodlam się i nie kupie więcej!

słaby

Nie zapobiega rozwarstwianiu się paznokci ani ich nie utwardza, może jedynie służyć jako bezbarwny lakier.