[A-5] Delikatny peeling

[A-5] Delikatny peeling

Przeznaczony do bardzo delikatnego, ale jednocześnie głębokiego oczyszczania skóry. Nie powoduje podrażnień. Zmiękcza zrogowaciałą warstwę naskórka, usuwa martwe komórki głęboko oczyszczając pory. Nawilża i pozostawia skórę wygładzoną. Przywraca jej naturalny kolor. Jako składnik złuszczający i polepszający krążenie zastosowano granulki wosku z jojoby, której skład jest zbliżony do struktury lipidów skóry.

POLECAM

peeling jest ak zapewnia producent bardzo delikatny,mozna go uzywac jako peelinf enzymatyczny i mechaniczny,jako ze mam cere mieszana mechaniecznie peelinguje policzki a enzymatycznie czolo i brode ,zmywa sie latwo wiec nie trzeba szorowac jak niektorych specyfików i skora po uzyciu tegoż kosmetyku pozostaje gladziutka i bardzo delikatna,co jeszcze bardzo wazne to to ze jest bardzo wydatny (zreszta chyba jak wiekszosc kosmetykow tej Faberlic)

warto spróbować

Jako posiadaczka mieszanej, ale i naczynkowej i wrażliwej cery zawsze wybierałam peelingi enzymatyczne, ale że swego czasu moja cera stała się bardziej tłusta i zanieczyszczona niż zwykle postanowiłam spróbować peelingu mechanicznego. Wybór padł na ten, ponieważ jest on przeznaczony do cer normalnych i mieszanych, producent obiecuje delikatność, a i Wizażanki na niego nie narzekają :) I ja też w sumie nie mam na co w nim narzekać. Peeling jest bezbarwny, ma przyjemny zapach i żelową konsystencję z zatopionymi niewielkimi, czerwonymi drobinkami, które podczas masowania twarzy zmieniają kolor na biały. Drobinki są na tyle delikatne, że nie rysują ani nie zdzierają twarzy, a delikatnie ją masują i złuszczają. Poza tym mam wrażenie, że peeling działa lekko enzymatycznie, gdyż tam, gdzie staram się go nie rozcierać skóra również jest gładka. Peeling nie wysusza i nie podrażnia wrażliwej cery, dobrze się spłukuje, pozostawia twarz wyraźnie wygładzoną i chyba nawet lekko nawilżoną. Niemniej jednak jako że wolę peelingi enzymatyczne raczej już go nie kupię.

delikatny

Rzeczywiście, bardzo delikatny peeling. Żelowa konsystencja, a w niej zatopione różowe drobinki.
Delikatnie wygładza, oczyszcza i nawilża skórę.
Dla bardzo zanieczyszczonej cery może być jednak za słaby.

Cellulit składniki

delikatny to prawda

rzeczywiście jest delikatny, jak na skórę mieszaną czy normalną to za delikatny, i zapach: niby powinien być też delikatny, a nie wiem czemu przypomina mi zapach pomadek do ust z lat 80... w moim przypadku- wyrzucone pieniądze....

świetny!

To jedyny peeling, który ma szansę wyprzeć u mnie niebieski peeling AVonu Clearskin. :)Jest jakby półenzymatyczny - oprócz ścierających drobinek można wyczuć delikatne złuszczanie naskórka.Nie ma mocnego zapachu (jak wszystkie kosmetyki Faberlic), jest bardzo przyjemny w użyciu, delikatny, skóra staje się bardziej napięta, dokładnie oczyszczona, wygładzona.Jak dla mnie bomba. :DIlość zużytych opakowań: 1