[A-15] Maseczka tonizująca

[A-15] Maseczka tonizująca

Maseczka o kremowej konsystencji ma właściwości tonizujące i łagodzące. Wygładza drobne zmarszczki, nawilża, odżywia, likwiduje nadmierne napięcie skóry. Modeluje twarz dając efekt liftingu. Usuwa toksyny, normalizuje krążenie krwi w naczynkach. Poprawia ogólną kondycję skóry.

W sam raz dla mnie!

Nie ma sie czegop przyczepic :) Wszystko w tej maseczce przemawia na jej korzysc. Ma super zapach, swietna konsystencje, dziala wspaniale - moja buzia jest wypoczeta i pieknie nawilzona po uzyciu. Jedyna jej wada jest to ze firma ponoc ma wycofac ja z produkcji... :(

maseczka swietnie rozjasnia cere,co do nawilzania to moze nie za bardzo ale glownym celem kosmetyku ma byc tonizowanie i w tym sie bardzo dobrze sprawdza,cera jest gladka i wyglada zdrowiej oraz jak juz wczesniej napisalam jest ladnie rozswietlona,maseczka jest bardzo wydajna wiec i tubka mimo ze nie jest zbyt duza starcza na dlugo,POLCEAM

szkoda czasu

Nie szkodzi, ale też za bardzo nie pomaga i jakoś nie mam chęci jej stosować, zwłaszcza, że wymaga 20-minutowego trzymania na twarzy. Poza tym jest niekłopotliwa - łatwo się ją rozprowadza (jest dość gęsta, raczej kremowa), łatwo się zmywa (nie zastyga w skorupę). Ale miała nawilżać, odżywiać, wygładzać, a w sumie nic z tego za dobrze jej nie wychodzi. Jakiś tam efekt jest, ale tak słabiutki, że szkoda tracić na nią czas. To, co w niej najlepsze, to słodki zapach i zielonkawy dający po oczach kolor ;) ale przecież nie po to stosuje się maseczki, żeby wwąchiwać się w zapach jakichś słodkich olejków i oglądać w lustrze ufoludka ;)

Max Factor 3

świetna!

Bardzo dobra maseczka!
Ślicznie pachnie, dobrze rozprowadza się i zmywa bez problemu. Nawilża, rozjaśnia, uspokaja cerę.
Po prostu działa!
Stosowanie jej to sama przyjemność.
Cena w promocji bardzo przystępna / ok.8 zł/.

no w sumie :]]

maseczka spelnia na krotko wszystkie kryteria , owszem tonizuje ale dla mnie za krotko czuje jej dzialanie.. wlasciwosci lagodzace to moze i ona ma ale nie dla mnie , mam cere ze sklonnoscia do tradziku wiec moze dlatego, jest za delikatna uwazam :) choc stosujac ja na noc moge stwierdzic ze dotlenia mi naskorek i skore wlasciwa , bo widze po stosowaniu pozniej kremow nawilzajacych , lubie jej zapach , ma fajniuchna kremowa konsystencje... dla mnie za delikatna , ale ogolnie wporzadku :))