[A-17] Emulsja Aquaftem superaktywna

[A-17] Emulsja Aquaftem superaktywna

Superaktywny unikatowy preparat przenika przez wszystkie warstwy skóry transportując tlen. Posiada największą zawartość Aquaftemu ze wszystkich produktów linii Faberlic. Aby uzyskać najlepsze efekty nanieść kilka kropel emulsji na podrażnione, odwodnione lub uszkodzone partie skóry. Wklepać opuszkami palców. Kiedy emulsja zostanie wchłonięta można zastosować dowolny krem Faberlic na dzień lub na noc.

Kosmetyk idealny na ugryzienia np komarow w ciagu jednego dnia wszytsko znika!!! oprocz tego moja kolezanka uzywala emulsji do walki z bliznami bardzo sobie chwili takze zasluguje na wysoką ocene

Ilość zużytych opakowań:napewno duzo

Polecam!!

Emulsja ma formę żelu i faktycznie świetnie nawilża, wygładza i uspokaja cerę. Stosuję ją samodzielnie na noc, teraz w porze letniej w zupełnosci mi to wystarcza. Rano buźka jest wypoczęta i jakby gładsza. Nie powoduje zatykania porów, faktycznie jest odrobinę klejąca ale po jakimś czasie ładnie się wchłania i zupełnie mi to nie przeszkadza!
Nie stosowałam jej pod krem ani pod makijaż - nie wiem jak zachowuje sie w takim duecie.
Zaznaczam, że mam cerę mieszaną, często podrażnioną i przesuszoną na policzkach.
Gorąco polecam bo naprawdę warto!

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

średniak

Żadna rewelacja. Żel pozostawia straszny klejący film na twarzy i dlatego nie nadaje się pod podkład. Stosuję tylko na noc, a i tak czuję dyskomfort z powodu tego kleistego czegoś na twarzy.

WŁOSY lokówka objętość

warto ją mieć

Nawilża. A może inaczej - potężnie wzmaga nawilżenie innych kremów, bo stosuję emulsję pod krem na dzień Perfecta DC, który nie nawilżał dostatecznie mojej suchej skóry.

Emulsja ma fajną konsystencję, właściwie nazwa jest do niej adekwatna. Bardzo wygładza skórę, wręcz jak po użyciu silikonowej bazy. Możnaby się obejść bez nakładania na nią kremu, ale uwielbiam tę podwójną dawkę nasycenia skóry.

Minus za to, że przez kilkanaście sekund po nałożeniu klei się.

Poza tym nie podrażnia, ma delikatny zapach, który już skądś znam, ale nie mogę skojarzyć skąd. Wydajna.

sprawdz sie

bardzo dobry kosmetyk na zime. stosuje go na noc, pod krem faberlica z nowej serii aromatycznej. zauwazylam ze nie szkodzi mi juz tak bardzo suche powietrze, zmiany temperaturowe - cieplo - zimno. Balsam, bo tak bym nazwala ten produkt pozwala skorze wrocic do rownowagi, przy okazji nie uczula.

o tak - BARDZO aktywne

Na początku byłam zachwycona, tak pięknie się wchłaniało i pozwalało na przyjęcie jeszcze większej ilości kremu niż zwykle. Skóra była jak tzw. "pupa niemowlaka", tylko (od pierwszego dnia) trochę szczypało przy nakładaniu.
Za to po ok dwóch tygodniach musiałam odstawić bo:
a/ okazało się że totalnie zapycha pory
b/ pewnego pięknego dnia nie poznałam się z rana w lustrze bo to coś mnie tak uczuliło, że musiałam spędzić dwie godziy na doprowadzeniu się do stanu wyjściowego bo wyglądałam jak potworek ;-) Dodam, że dotąd nigdy żaden kosmetyk mnie nie uczulił - uznaję to za mało chwalebny "pierwszy raz".

okropność

ilość zużytych opakowań: jedno - reszta po akcji ze mną w roli Quazimodo - oddałam mamie - może ona ma grubszą skórę ;-)

genialny

nic dodac nic ująćm ,emulsja jest poprostu genialna,mimo malego opakowania jest naprawde bardzo wydajna,po nasmarowaniu nia twarzy doslownie czuc jak skora oddycha przez co staje sie zdrowszamja stosuje ja pod maseczki dziecki czemi ich dzialania jest lepsze i to widac,a co najlepsze jest ze kosmaetykjest dla wszystkich,mlodych,starych,moja siostra ostatnio urodzila dzidziusia i smarowala mu pepek aby sie szyciej zagoił i rzeczywiscie po stostunkowo krotkim czasie pepuszek sie zagoił,ja go nosze zawsze ze soba w torebce,jest uniwerslany,jedymy minus to cena ale za takie dzialanie warto sie szarpnąć:)

na prawdę super!

Nie spodiewałam ię takich rezultatów!
Podeszład do tego specyfiku dość sceptycznie, kolejne mazidełko:)
Ale to faktycznie działa!
Wystarczy odrobinka, dwie kropelki na całą buźkę, porządnie to wklepać w skórę, po czym nałożyć krem na dzień czy też na noc.
Ja używam tego póki co tylko na noc, od tygodnia i muszę stwierdzić, że widzę znaczną poprawę!
Jest rozjaśniona, gładziutka i mięciutka, po nałożeniu emulsji, a następnie kremu widzę jak moja skóra wręcz spija go. A rano moja twarz nareszcie wygląda na wypoczętą, pełną życia, co rzadko mi się zdarza.
I co najważniejsze nie powoduje u mnie uczuleń, swędzenia, czy też łuszczenia (to zapewne też w dużej mierze zaleta kremu, który później nakładam na twarz).
Gorąco polecam kazdemu choćby spróbować ten specyfik, na prawdę wart uwagi:)

superasna

Chcialam dodac, ze emulska rowniez ma za zadanie usunac niepozadane odczyny skorne, alergie,oparzenia, podraznienia itd. Dodatkowo nawilzyc i porawic ukrwienie skory. Jesli chodzi o lagodzenie podraznien itd. jest rewelacyjna, Opryszczka, ktora nieskonczenie dlugo mi sie zawsze goila(nawet do dwoch tygodni) zniknela bez sladu po 5 dniach. Przyjemna, taka apteczna. Szybko sie wchlania. Jesli chodzi o nawilzenie, to jestem zadowolona, ale ja stosyuje najpierw ta emulsja a po chwili nakladam jeszcze odpowiedni krem na noc i na dzien, i dzial pieknie. Polecam.

świetna!

Nie wiem, na czym to polega, ale ta emulsja to mój sposób na poszarzałą po zimie cerę. :)Wszelkie preparaty odżywiające skórę (te z dużą dawką witamin) powodują u mnie wysyp krostek (tłusta cera :( ), więc ta lekka emulsja stała się moim wybawieniem.Nawilża cerę i wygładza, jest bezzapachowa.Z własnych obserwacji mogę powiedzieć, że przyspiesza gojenie się zaczerwienień po wypryskach, koi podrażnienia, dobrze współgra z innymi, nakładanymi po niej, kosmetykami.Ilość zużytych opakowań: 1,5