Lip Cream, Nawilżająca pomadka ochronna

Lip Cream, Nawilżająca pomadka ochronna

Zawarte w pomadce naturalne składniki - olej z owoców awokado i witaminy C i E, doskonale nawilżają usta, wygładzają i uelastyczniają. Pomadka tworzy na ustach warstwę chroniącą przed szkodliwym działaniem zimna, wiatru i innych czynników zewnętrznych. Filtr UV przeciwdziała starzeniu się skóry. Dostępna w 3 wersjach: wiśniowej, poziomkowej i mandarynkowej.

Fajny owocek

Bardzo ładnie pachnie.Ma nielepką konsystencje.Nie skleja.Dobrze się rozprowadza.Usta są później dobrze nawilżone,ochronione przed spierzchnięciem i mięciutkie.Opakowanie poręczne,dobre do używanie przede wszystkim poza domem.Kolor przezroczysty.Cena przystępna.Polecam.

Używam tego produktu od:Używałam kilka lat temu

od biedy...

Miałam tą pomadkę o smaku/zapachu poziomki(tzn. tak twierdzi producent bo według mnie z poziomką ten zapach ma niewiele wspólnego-pachnie chemicznno-owocowo,męcząco).Konsystencją przypomina bardzo zbity krem do ust,jest twarda,dość ciężko ją rozsmarować.Sztyft ma kolor biały,nie widać tego wprawdzie na ustach ale w połączeniu z moim naturalnym kolorem ust usta wyglądają sino :( .Co do głownej funkcji czyli ochrony,pielęgnacji czy nawilżenia ujdzie może wiosną bo na zimę na pewno się nie nadaje,zwłaszcza że szybko znika z ust.Daję dwie gwiazdki za solidne opakowanie które nie pęka,za to że są i gorsze pomadki i za cenę(5 zł z kawałkiem).Używam tego produktu od:zużywałam przez pół roku jedno opakowanie

przyzwoita

sztyft twardy, podobny do klasycznej Nivei, choć pozostawia na ustach mniej tłustą warstwę, bez jakiegokolwiek połysku, praktycznie nie widać, że usta są czymkolwiek pokryte. myślę, że w mroźne dni ta pomadka by się nie sprawdziła, ale na aktualnie panującą pogodę jest w sam raz.

mam wersję z aromatem mango, ładnie pachnie, bez smaku. cena zachęcająca (5,50zł)

Używam tego produktu od: kilku dni

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Bez zarzutu

Niepozorna, zakupiona z ciekawości pamadka, okazała się zupełnie pożądnym kosmetykiem pielęgnacyjnym.
Jest treściwa i twarda (pod tym względem, przypomina Bebe lub ChapStick), a jednocześnie bardzo ładnie nakłada się na usta, wystarczy delikatne muśnięcie.
Nawilża naskórek, uelastycznia i delikatnie wygładza.
Natłuszcza, ale wyłącznie na tyle, ile jest to konieczne dla skutecznej ochrony przed chłodem.
Zapobiega pękaniu i przesuszeniu, a to najlepsze świadectwo jej dobroczynnego wpływu na usta.
Posiada przyjemny zapach- zakupiona prze mnie wersja to <b>malina</b> (nie została wymieniona w zgłoszeniu, być może jest nowa)- aromat typowo landrynkowy, trwały, utrzymuje się na ustach tak długo, jak pomadka.
Kosmetyk jest bezsmakowy.

Godna uwagi :)

ps. cena niebywale zachęcająca- 4,80

średnia

M owocowy zapach, przyjemny. Nawilża usteczka chwilowo, słabo chroni przed wiatrem. Badrzo szybko i łatwo znika z ust. Nie polecam. Ilość zużytych opakowań: 1

dobra

Nawilża i pielęgnuje usta, chroni przed szkodliwym działaniem słońca/wiatru... Ślicznie, smakowicie pachnie :) Nie sprawdziłam tylko na spierzchniętych ustach czy ma właściwości lecznicze.Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego