Przeciw Zaczerwienieniom, Krem neutralizujący zaczerwienienia skóry

Przeciw Zaczerwienieniom, Krem neutralizujący zaczerwienienia skóry

Cena już od 73,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem polecany do skóry wrażliwej, skłonnej do zaczerwienień, również w przypadku trądziku różowatego. Natychmiast skutecznie neutralizuje zaczerwienienia i rozszerzone naczynka krwionośne, koi podrażnienia skóry i wyrównuje koloryt cery. Zapewnia optymalny poziom nawilżenia.
Zawiera Licochalcone - ekstrakt z korzenia lukrecji (Glycyrrhiza Inflata) - naturalny flawonoid o działaniu przeciwzapalnym, który szybko koi podrażnioną skórę i w widoczny sposób redukuje rumień. Zielone Pigmenty Kryjące, dzięki wykorzystaniu efektu nakładania się na siebie przeciwstawnych kolorów, natychmiast przeciwdziałają zaczerwienieniom i wyrównują koloryt cery.
Krem jest niekomedogenny (nie zatyka porów), beztłuszczowy, nie zawiera substancji zapachowych. Zapewnia ochronę przeciwsłoneczną SPF 15. Idealna baza pod makijaż.
Badania kliniczne, przeprowadzone na grupie 62 pacjentów, potwierdzają zauważalną poprawę stanu skóry podatnej na zaczerwienienia po 4 tygodniach stosowania.

Skład: Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Dimethicone, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Butyrospermum Parkii, CI 77891, Lauroyl Lysine, Squalane, Alcohol Denat., Titanium Dioxide, Sorbitan Stearate, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Butylene Glycol, Magnesium Aluminum Silicate, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, , Ethylparaben, Methylparaben, Trimethoxycaprylylsilane, Iodopropynyl Butylcarbamate, BHT, CI 77288, CI 77289, CI 77007

/bw/

Napisanych recenzji: 1

Rozumiem

Owy krem oceniam średnio. Jest drogi bo przeszło 60,-. Mam skórę trądzikową. Mimo, że posiada zielony pigment, nie tuszuje moich zmian skórnych. Prawie w ogóle nie nawilża, wręcz gdzieniegdzie się miejscowo zgromadzi i spowoduje przez to efekt suchego zielonego miejsca na twarzy. Co dzień nakładam na niego makijaż, bo gdyby nie, to cera naprawdę nie jest ładna. Równie dobrze można stosować zwykły krem za parę złotych. Naprawdę bardzo drogi i nieefektowny. Nie polecam

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971626].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

najlepszy korektor do zaczerwienionych cer

Zgodnie z opisem producenta szczególnie przydatny dla cer z widocznymi naczynkami, zaczerwienionych i z rumieniem (czyli mnie).

Nie wyleczy i nie zmniejszy widoczności naczynek, grudek czy czerwonych plamek, ale dobrze je zakryje i nie podrażnia!

Dobry nawilżacz, nie pozostawia filmu, łagodzi uczucie suchości i ściągnięcia, ale przede wszystkim, świetnie kryje i wyrównuje koloryt. Nigdy nie miałam lepszego kremu z zielonym pigmentem.

Dobry aplikator, plus za nieplastikowe opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963628].usefull || 0 }}% pomocna.

To jest to!

Od zawsze miałam problemy z naczynkami, a krem Eucerin w dużym stopni mi je wyleczył. Nie mogę powiedzieć, że nie mam ich w tej chwili wcale (bo czego oczekiwać od kremu?)- owszem mam naczynka nadal, ale o wiele mniejsze.

Używam kremu od lat, codziennie stosuję go pod makijaż jako bazę (może w tej roli nie sprawdza się najlepiej, ale naczynka gasi ładnie :) ) .

Krem nie jest zbyt tani, ale raz na pół roku to dobra inwestycja, bo jest bardzo wydajny i wygodny w użyciu, gdyż posiada pompkę, a kolor zielony ładnie wtapia się w skórę :)

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 na pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[925684].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Napisanych recenzji: 2

Krem dobry w sytuacjach kryzysowych

Mam straszne problemy z czerwienieniem się twarzy w sytuacjach stresowych i kiedy wiedziałam, że czeka mnie ciężki dzień ten krem był jak znalazł. Nałożony pod makijaż dosyć dobrze maskował zaczerwienieni i nie czułam też takich ogni na twarzy. Jednak do stosowania codziennego jest dla mnie za ciężki, sprawia, że czuję, że mam maskę na twarzy. No i nie leczy problemu, nawet po długotrwałym codziennym stosowaniu, tylko go tuszuje. Lubię go mimo wszystko bo nieraz mnie uratował.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[914823].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

ciekawy jako korektor ale na naczynka nie pomaga

Tuż po zakupie pomyślałam-świetny!Nieźle maskuje naczynka choć aplikacja wymaga nieco wprawy,jest naprawdę zielony.Higieniczne,szklane opakowanie,super.Jedyny problem to to,że kupiłam go żeby zmniejszył moje naczynka a tutaj nie doczekałam się żadnych efektów.Po całym opakowaniu jak były tak są.Czyli dla mnie jest to korektor,nie krem na naczynka a to obiecywał producent.Nie zapycha ale kiepsko nawilża - szczególnie policzki wymagały toniku albo dodatkowego kremu.Drogi wiec więcej nie kupię szczególnie że znalazłam inny który działa i nie potrzebuję już korektora.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[903215].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 23

Napisanych recenzji: 511

Fiona:)

Moja twarz ostatnio przeszła isne piekło.Retinol,kwasy...Twarz czerwona,podrazniona.Szukałam czegoś dla zminimalizowania wyglądu Apacza.Wybrałam Eucerin.Pierwsza aplikacja,zbyt chojna i och wyglądam jak Fiona:)Krem ma zabarwienie zielone.Po chwili starłam nadmiar i patrząc na efekt-Twarz momentalnie zyskuje na wyglądzie:)bo zielen tego kremu rozbiela się przez co rozmazuje niedoskonałości..Mozna z nim solo łazic po domu -to taki BB lub CC jak kto woli:)Działanie-uspokojenie,czerwien zanika,cera się wycisza..To bardzo fajny krem..Taki opatrunek dla rozognionych i kompres dla naczynkowców..Bardzo wydajny!!! Razem w duecie z kremem na noc-działa b.dobrze i to jeden z fajniejszych kremów jakich używałam..Polecam.Wart wypróbowania..

Używam tego produktu od: mca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[892696].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

dobry krem

To bardzo dobry krem. Natychmiast neutralizuje zaczerwienienia, cera staje się bledsza, wyciszona. To dobra baza pod podkład.
Plusy:
- natychmiastowa pomoc w zaczerwienieniu
- baaaardzo wydajny. Przy stosowaniu 1 raz dziennie (rano) wystarczył mi na 3 miesiące!!
- mimo wysokiej ceny - ekonomiczny

Minusy:
- dość słabo nawilża, dlatego na noc nie polecam, na dzień może być, ale nie dla baaardzo suchych cer
- jesli rozetrze się nie dość mocno, może zostawiać zielone, sine smugi

Mimo minusów na pewno będę do niego wracać, bo to naprawdę świetny kosmetyk!!

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[853602].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Dobry, ale...

Powiem szczerze - mam cerę problematyczną, na całej twarzy rozlany rumień, pełno porów i nieco pryszczy. KREMU UŻYWAM JAKO SŁABO KRYJĄCY PODKŁAD. Dlaczego? Krem nie spełnia obietnic producenta - nie leczy, działa natomiast jak zielony korektor, który można łatwym sposobem nałożyć na całą twarz. Nałożony trzyma się stosunkowo długo przypudrowany skrobią ziemniaczaną (mam cerę mieszaną), ALE nakładam zawsze 2-3 warstwy. Kryje średnio, ale nie oczekuję dobrego krycia od... kremu. Tak czy inaczej dobrze się sprawdza na co dzień, kiedy nie musimy wyglądać olśniewająco.

Używam tego produktu od: ok. 1 msc.
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[852231].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 5

świetny, ale nie na całą twarz

Krem doskonale koi pękające naczynka, nie tylko je kryje. Mam jednak skórę suchą i mogłam go stosować miejscowo i pod inny krem, ponieważ samodzielnie wysusza. W takiej wersji jedno opakowanie starczyło mi na 2 lata codziennego stosowania. Zaczynałam z naczyniami na wierzchu po pigułkach antykoncepcyjnych i ciepłym powietrzu z laptopa. To produkt naprawdę godny polecenia, do tej pory nie znalazłam nic lepszego.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 przy stosowaniu miejscowo, codziennie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[849258].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 173

Napisanych recenzji: 573

bardzo dobry

Od ponad dwóch lat uparcie trzymam sie swojej kuracji przeciwstarzeniowej opartej o retinoidy. I od dwóch lat uparcie czekam az efekty uboczne stosowania retinoidów miną.... niestety narazie sie na to nie zanosi.
Retinoidy uwrażliwiają moją cerę i sprawiają, że skóra reaguje zaczerwieniem kiedy np wychodzę z ogrzewanego mieszkania na mróz. Są to dolegliwości powracające co jakiś czas i własnie w takie dni podrażnienia siegałam po ten krem (nie mam cery naczynkowej).

Krem stosowałam pod makijaż, który bardzo dobrze się na nim utrzymywał.
Dodatkowo:
krem naprawdę neutralizuje zaczerwienienia
dobrze się wchłania
skóra pozostaje matowa
ale i dobrze nawilżona.

Pomimo licznych zaletkremu nie wrócę do niego ze wzgledu na brak porządnej ochrony przed uv.

Używam tego produktu od: 2 mce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[849167].usefull || 0 }}% pomocna.