AA Body, Balsam do ciała ujędrniająco-odżywczy

AA Body, Balsam do ciała ujędrniająco-odżywczy

Balsam bardzo dobrze nawilża, przyjemny w stosowaniu, działa kojąco i lekko chłodzi - idealny po kąpieli słonecznej :)

Letnia przyjemność

Pamiętam, że używalam tego balsamu po 2 tygodniowym maratonie w Tatrach, kiedy bolały mnie wszystkie części ciała i miałam zdrowo popalona od słońca skórę. Sliczny zapach, w sam raz na lato, lejąca sie konsystencja , delikatne nawilżenie, bez natłuszczania, bez czekania na wchłonięcie, zdaje sie, że lekko chłodzi. Nie wierzę, żeby jakikolwiek balsam mógł cokolwiek ujędrnić, bo ujędrnia gimnastyka:P, więc tego nie oceniam:) Ogólnie bardzo polecam na lato:)

nie powtórzę

Nie nawilża, o efekcie ujędrniajacym nie ma mowy. Nieprzyjemnie lepi się i jakos dziwnie wchłania. Ma wodnistą konsystencję i w użyciu jest raczej niekomfortowy.
Ładnie pachnie i daje lekki efekt gładkiej skóry (ale zaraz po nałożeniu), po krótkim czasie wszelkie ślady jego działania znikają.

NIE wart uwagi.

Ujędrniający!- śmiechu warte. Jestem zła, gdyż producent ewidentnie wprowadza konsumentów w błąd- kupiłam go właśnie dlatego, że miał być UJĘDRNIAJĄCY- a takim NA PEWNO nie jest!Co mi z tego, że przyjemnie, niedrażniąco, delikatnie pachnie, lekko nawilża skórę, relatywnie szybko się wchłania(pozostawiając jednakowoż lekką, tłustawą warstewkę potrzebującą tych paru konkretnych minut na dokładne wchłonięcie w skórę), skoro PRAWIE KAŻDY balsam takimi cechami z reguły się charakteryzuje( no chyba, że jestem niepoprawną optymistką :D ).Nie zauważyłam ani szczególnego odżywienia, ani tym bardziej ujędrnienia skóry, a w związku z powyższym uważam za właściwe i uzasadnione :D przyznanie 2 * , jak i stanowcze, w pełni świadome :D twierdzenie, iż spokojnie można NIE ZAWRACAĆ SOBIE NIM GŁOWY!

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

nic specjalnego

nie ujedrnia zdecydowanie. Takie sobie mazidelko. jak dla mnie troszke za lepkie i pare minut trzeba czekac az sie wchlonie. Nie lubie lepiacych mazidel dlatego u mnie sie nie sprawdza. taki sobie balsamik-mozna sobie powklepywac, ale poza lekkim nawilzeniem chyba nic sie nie osiagnie.

Oceniam na 3.00

Ma bardzo przyjemny zapach. Po jego użyciu ma się uczucie świeżości i czystości. Troszkę ciężko się wchłania, ale dobrze nawilża. Niestety nie ujędrnia ani trochę.

Oceniam na 3.00

Bardzo miły zapach, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania ( ale trzeba 2-3 min. odczekać), nie jest najgorszym balsamem ale zupełnie dobrym jak na swoją cenę.

Oceniam na 3.00

Dobrze się rozprowadza, jest bardzo delikatny, ma subtelny zapach. Nie zauważyłam efektu ujędrniającego.

Oceniam na 4.00

świetnie nawilża, bardzo ladnie pachnie tylko za szybko sie konczy :-)