[B-3] Krem z karnozyną

[B-3] Krem z karnozyną

Środek przeznaczony do zwalczania wyprysków, trądziku młodzieńczego oraz łojotokowego zapalenia skóry. Zawiera kompleks preparatów hamujących rozwój mikroorganizmów w gruczołach łojowych. Regularnie stosowany likwiduje procesy zapalne, zmniejsza aktywność gruczołów łojowych, przywraca funkcje ochronne skóry.

Cena: 19,00 zł / 40 ml

Świetny!!!

Ja dla mnie ten krem jest super.Nakładam go tylko na noc bo zgadzam sie ze wysusza skóre i to nawet bardzo dlatego po nocy z tym kremem(hehe jak to brzmi) nakladam rano bambino i jest ok.Krem faberlic pomaga na pryszcze,znacznie mniej ich wyskakuje,leczy te ktore juz są.Naprawde polecam tym bardziej ze na allegro kosztuje 5zł.

Ps.Przy stosowaniu kremu nalezy zrobic sobie przerwe bo skóra sie przyzwyczaja do niego,ale mysle ze tak jest z wiekszością kremów ;)

Używam tego produktu od:2 -3miesiące

Nie dla każdego

Moja cera nie jest cerą trądzikową ale mieszaną a nawet tłustą i dlatego zdecydowałam się na ten krem. Bardzo zależy mi na matowieniu cery bo nawet po umyciu od razu się błyszczę :-/ Więc tak: rzeczywiście błyszczę się mniej, żadne niespodzianki mi nie wyskakują na twarzy a kiedyś to się zdarzało. Ogólnie jestem zadowolona ale: krem zawiera jakieś minidrobinki złuszczające i po tygodniu stosowania cera zaczęła się strasznie łuszczyć, jakaś taka sucha. I musiałam zamienić krem. Wcześniej używałam go rano i wieczorem a teraz jestem na etapie testowania kremu tylko rano. Aha no i co ważne: na krem można śmiało nakładać podkład :-)

u mnie się nie sprawdził

Mam tłustą cerę na której pojawiają się wypryski, więc zdecydowałam się wypróbować ten specyfik. Na początku zauważyłam jakieś działanie: moja skóra mniej się przetłuszczała,wyprysków było minimalnie mniej, ale zaczęła się łuszczyć. Po dłuższym stosowaniu cera stała się obojętna na krem, ani mi nie pomagał, ani nie szkodził. Można wypróbować, choć ja nie polecam.