Clarins, Bi-Serum Anti Soif [HydraQuench Intensive Serum Bi-Phase] (Dwufazowe serum nawilżające)

Odnowione serum nawilżające dla skóry suchej i/lub odwodnionej. Lekkie a zarazem odżywcze. Z ekstraktem z kory drzewa katafray, który wspomaga naturalne mechanizmy nawilżenia naskórka.

Ulubione serum.

Wypróbowałam mnóstwo wysokopółkowych serum i zdecydowanie mogę powiedzieć, że HydraQuench jest moim ulubionym. Produkt spisał się na medal i spełnił wszystkie obietnice producenta.

Jestem posiadaczką cery mieszanej. Nie mam żadnych problemów z suchością skóry, ale lubię dbać o to, by o każdej porze roku była głęboko nawilżona. Działanie tego serum jest jak najbardziej trafne z przeznaczeniem. Produkt doskonale nawilża, cera w kilka sekund po nałożeniu promienieje zdrowym blaskiem, wszelkie oznaki zmęczenia, szarość i ziemistość znikają.

Jest bardzo wydajne; dwie pompki zdecydowanie wystarczają, by nawilżyć całą twarz, większa ilość może sprawić, że skóra zaledwie godzinę po nałożeniu zacznie się bardzo nieestetycznie błyszczeć i będzie nadto przetłuszczona. Pompka niestety chlapie i ciężko dozować taką ilość produktu jaką chcemy. Poza tym opakowanie jest ładne, estetyczne, a przede wszystkim higieniczne. Zapach jest delikatny, specyficzny, trudno go opisać. W każdym razie znika zaraz po nałożeniu.

Serum stosuję rano po oczyszczeniu i stonizowaniu twarzy lub bezpośrednio przed nałożeniem podkładu jako bazę - w tym przypadku sprawdza się rewelacyjnie. Polecam ten trik, jeśli chcemy uzyskać efekt rozświetlonej, zadbanej i zdrowo wyglądającej skóry. Dodatkowo makijaż jest trwalszy i wygląda o wiele korzystniej niż zazwyczaj.

Nie zauważyłam pogorszenia stanu cery, serum nie spowodowało powstania zaskórników, ropnych zmian czy wzmożonej produkcji serum (moja cera jest w tym mistrzynią). Nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo polecam każdemu, kto pragnie odżywić, głęboko nawilżyć, ukoić bądź poprawić ogólny wygląd skóry.

Znam lepsze..

OPAKOWANIE
Serum zamknięte jest w wygodnym i estetycznym opakowaniu z pompką.

WŁAŚCIWOŚCI
Serum ma bardzo przyjemny zapach. Dość rzadką jak na serum konsystencję, takiej jakby oleistej wody. Nakładanie tego serum jest bardzo przyjemne, choć pozostawia na skórze delikatny film. Dobrze współgra także z kosmetykami kolorowymi nakładanymi na nie.

DZIAŁANIE
No właśnie.. działanie jest średnie. Trochę nawilża, ale moim zdaniem zdecydowanie za słabo. Znam lepsze nawilżacze, nawet sporo tańsze.

P.s. W trakcie stosowania tego serum pojawiło mi się także trochę drobnych niedoskonałości, skóra była zapchana. Nie wiem czy to wina tego serum, jednak po przeczytaniu wcześniejszych opinii myślę, że jest to możliwe.

STOSOWANIE
Stosowałam serum zawsze rano po lotionie, przed emulsją. Czasem też wieczorem.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

mam mieszane uczucia

Moja cera była bardzo sucha i odwodniona. Szukałam dobrego serum, które uzupełni nawilżającą i nawadniającą pielęgnacje. Po kilku wtopach padło na tę sprawdzoną przeze mnie markę. Początkowo byłam bardzo zadowolona. Trwało to jakieś 2 tygodnie. Cera była wówczas dobrze nawilżona, nawodniona, miękka i delikatna. Zero przesuszu i ściągnięcia. Nie wiem co się stało po 2 tygodniach ale serum już nie dawało sobie rady. Cera była nadal przesuszona, odwodniona jak przed stosowaniem.

Plus:
-przez 2 tygodnie dobrze nawilża i nawadnia
-nie podrażnia
-nie uczula
-dobrze współgra z kremami nawilżającymi i makijażem, nic się nie roluje
-ładne opakowanie
-raczej do cer mieszanych niż bardzo suchych i odwodnionych

Minusy:
-cera dość szybko się przyzwyczaja i po 2 tygodniach serum nie działa, nie nawilża i nie nawadnia
- może zapychać pory
-bardzo niewydajne ( starczyło na 3 tygodnie )
-cena

Moim zdaniem serum może się sprawdzić przy cerze mieszanej w kierunku suchej, przy cerze bardzo suchej, odwodnionej stosowane nawet 2 razy dziennie niestety nie sprawdziło się.

Używam tego produktu od: 3 tygodni ( tylko na tyle starczyło )
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

różnie

Używałam tego serum bardzo długo, jest naprawdę wydajne i jak się kupi po promocyjnej ceniem, to nie jest tak żal wydanych pieniędzy.

Serum przetestowałam w każdej porze roku i miałam ogólnie mieszane uczucia, gdyż nie w każdym czasie się sprawdzał. Czasem nie nawilżał wystarczająco, czasem powodował wysyp niespodzianek na twarzy. Za to opakowanie jest bardzo wygodne, z pompką, higieniczne. Pozwala do końca wykorzystać serum. Cena zniechęca mnie do ponownego zakupu tym bardziej, że nie zawsze spełniał swoją rolę. Idealny pod makijaż, absolutnie nic się nie roluje.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

NIE NIE NIE NIE!!

mam cerę problematyczną - suchą w stronę mieszanej z niedoskonałościami. moja skóra najczęściej błaga o nawilżenie!
b.żałuję kupna i wyrzucenia w błoto tylu pieniędzy! :/
żałuję również, że wyrzuciłam opakowanie i opis składu!!
a składu nigdzie w \'netach\' nie uświadczysz!
szczególnie dlatego, że zalatuje mi tu toną silikonów! po nałożeniau skóra sprawia wrażenie miłej w dotyku, mięciutkiej i niby nawilżonej.
ALE po jakimś czasie (dość krótkim najczęsciej, a po nałożeniu fluidu ekspresowym wręcz) jest SUCHA!! M E G A S U C H A!!! z tymże ciągle niby miła w dotyku. Miałam kiedyś średniopółkową bazę pod makijaż z morzem silikonów i uczucie było po niej dokładnie takie samo...
do tego jest nieekonomiczna. na polskiej "instrukcji" i oryginalnej (nazwijmy to tak)- jest różna wersja - ile razy należy to nakladać. jedna mowi ze raz dziennie, druga że dwa razy dziennie.
przy użyciu zmiennym - raz tak, raz siak - starczyło mi to na miesiąc może.
reasumując - jak ktoś ma wymagającą cerę to polecam zainwestować w dobry krem. na to szkoda pieniędzy bo nie nwilża a tylko stwarza iluzję :P

Dobra rzecz

Serum zaczęłam stosować w ubiegłym roku w maju, miałam okazję korzystać z 15ml buteleczki, której zawartość okazała się niezwykle wydajna, 2,5 miesiąca nieskrępowanego używania.
Konsystencja serum przypomina rzadki żel, o cudownym zapachu, nanoszenie tego produktu na twarz to czysta przyjemność. Efektem stosowania jest nawilżona cera pokryta cienkim filmem, dzięki któremu wilgoć tak szybko nie odparowuje.

Ogólnie jestem zadowolona, serum faktycznie nawilża, jest luksusowe w stosowaniu, ale nie daje tego kopa mojej cerze, nie ma efektu wow i owacji na stojąco. Aczkolwiek jeśli jeszcze trafię na korzystną ofertę cenową skuszę się ponownie na zakup.

P.S.
wybaczcie wycieczki nie w temacie, ale błagam, dbajmy o poprawność językową: " gdyż serum okazało się nadzwyczaj wydajne. Stosuję go ponad 3 miesiące" nie "go", a "je" - ono, to serum, więc "stosuję je ponad 3 miesiące" :) wybaczcie :)

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Daje radę

Serum dostałam jako prezent dorzucony do kremu tej samej marki. W ładnej, szklanej buteleczce aż 15 ml..."aż" gdyż serum okazało się nadzwyczaj wydajne. Stosuję go ponad 3 miesiące i zużyłam niecałą połowę buteleczki. Na początku stosowałam codziennie. Jedno psiknięcie pompki pozwala pokryć całą twarz, drugie dekold i szyję. W tej chwili używam raz lub dwa razy w tygodniu ponieważ zaczęłam kurację retinoidami. I tutaj sprawdza się dość dobrze gdyż nie podrażnia skóry (jedynie chwilowe szczypanie, które szybko przechodzi) i zastosowony z dobrym nawilżaczem świetnie nawilża przesuszoną skórę. Serum ma wodno/oleistą, dwufazową konsystencję, która trochę dłuzej się wchłania...dlatego przed użyciem należy wstrząsnąć

Plusy:
+ nawilża
+ odżywia
+ w przypadku mojej odwodnionej cery dobrze poradził sobie z tym problemem
+ nie zapycha
+ wydajne
+ przyjemny zapach ( dla mnie świeży, cytrusowy)

Jedynym minusem, który zauważyłam to straszne chlapanie przy naciskaniu pompki przez jego płynną konsystencję. Innych może odstraszać cena ale jest tak wydajne, że się opłaca.

Używam tego produktu od: prawie 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 15 ml

Rewelacja!

Podczas zakupów w perfumerii konsultantka dała mi kilka próbek tego serum, twierdząc, że jeśli nie znam tego kosmetyku to powinnam poznać, bo warto. Dodała, że raczej każdy po wypróbowaniu wraca i kupuje pełnowymiarowe opakowanie. Trochę mnie rozbawiła, bo już kilka razy dałam się nabrać na drogie buble, ale ładnie podziękowałam i wróciłam do domu. Próbki serum zaginęły na jakiś czas w przepastnych czeluściach szuflady. Kilka tygodni później zaczęłam stosować kremy z kwasami. Na początku wiadomo, zanim cera się przyzwyczai reaguje strasznym podrażnieniem i przesuszeniem. I wtedy, kiedy w akcie desperacji szukałam czegokolwiek co przyniosłoby mi ulgę, do rąk wpadło mi to serum. To był szczęśliwy dzień. Po pierwszym użyciu pod krem nawilżający, rano obudziłam się z pięknie nawilżoną i ukojoną cerą. Każdego dnia było coraz lepiej. Po wykończeniu próbek stałam się szczęśliwą właścicielką pełnowymiarowego opakowania.

Serum znajduje się w niebieskiej, szklanej, poręcznej buteleczce. Pompka działa bez zarzutów. Serum ma postać dwufazowego płynu, który należy wstrząsnąć przed użyciem. Zapach delikatny, przyjemny, dość szybko znika.
Każdy ma na pewno swoje sprawdzone metody stosowania, ale u mnie najlepiej działa kiedy twarz spryskam wodą termalną, później wklepię 1-2 pompki serum lekko roztartego w dłoniach, po chwili nakładam krem do twarzy. Najważniejsze, żeby nie przedobrzyć, gdyż w większych ilościach będzie ważyło się na twarzy i rolowało przy próbie wsmarowania kremu.
Jego działanie jest spektakularne, potęguje działanie każdego kremu. Koi, nawilża, odżywia, nie zapycha, nie podrażnia, nie powoduje świecenia cery, nie wzmaga produkcji sebum, uspokaja cerę, niweluje niedoskonałości. Geniusz!
To serum pomogło mi przebrnąć przez kurację kwasami bez podrażnień, zaczerwienień, suchych skórek, wylinki. Kto przez to przechodził, ten wie.
Kosmetyk jest dość drogi ale bardzo wydajny. Mnie wystarczył na około 12-14 miesięcy (nie pamiętam dokładnie kiedy zaczęłam go używać).

Polecam wszystkim, którzy szukają skutecznego nawilżacza. Clarins spisał się na medal!

Używam tego produktu od: kilkanaście miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe i kilka próbek

Zasługuje na wysoką ocenę!

To serum towarzyszyło mi długo, mimo ciężkiej, szklanej buteleczki zabierałam je ze sobą nawet w góry i pod namiot. Zawsze wtedy myślałam: "Aaa... to najlepszy nawilżacz, a jest już w środku malutko, więc będę go przynajmniej tylko w jedną stronę dźwigać, bo zużyję na miejscu i wyrzucę puste opakowanie". Nic bardziej mylnego! Kosmetyk jest BARDZO wydajny.

A przede wszystkim - DOSKONALE NAWILŻA!

Cerę mam trudną, wrażliwą, problematyczną, tłustą i przesuszoną jednocześnie. Często mi się łuszczy. A po to serum sięgałam w różnych momentach. Pomagało mi doraźnie i długofalowo.

Długi czas zwlekałam z wystawieniem recenzji, sądząc, że serum jest bardzo drogie, więc może poużywam go jeszcze dłużej, zanim napiszę recenzję, to na pewno znajdę jakiś defekt. ;) Ale minusy widzę tylko dwa:
- cena
- kiedy zostanie końcóweczka, ciężko go wydobyć, ale to tylko przy końcówce

Radko sięgam ponownie po kosmetyki, ale wiem, że to kupię i to jeszcze nie raz!

Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

doskonały, a jednocześnie lekki nawilżacz

Serum stosuję w duecie z Double Serum Clarins – nawilżające dwufazowe rano, a Double Serum wieczorem i duet ten sprawdza się u mnie doskonale.
Mam 31 lat, skórę normalną z tendencjami do przesuszeń. Zdarzały mi się na niej wręcz suche placki czy łuszczenie skóry (np. na nosie, który z założenia powinien wydzielać więcej sebum...). Żadnego dramatu czy Sahary, ale jednak skóra skręca mi w kierunku suchej bardziej niż mieszanej. Potrzebowałam solidnego nawilżacza i go znalazłam :-)

Serum znajduje się w ładnej, szklanej buteleczce. Bardzo łatwo się je dozuje, pomimo lejącej się konsystencji. Nie mam absolutnie żadnych problemów z jego rozlewaniem się – 2 pompki wylewam na dłoń, rozcieram i wklepuję Clarinsową metodą.
Kosmetyk wchłania się praktycznie do matu. Przy 3 pompkach robi się nieco lepki, dlatego po paru próbach doszłam do tego, że 2 pompki to dla mnie ilość idealna – świetnie się wchłania, a jednocześnie wystarczy, żeby dostatecznie nawilżyć skórę.
Stosowanie umila przyjemny zapach, typowy dla linii Hydraquench.

Odkąd używam tego serum, kompletnie nie mam problemów z przesuszeniami. Skóra jest pięknie nawilżona, odżywiona, dokładnie to, czego chciałam. Efekt jest dużo dużo lepszy niż przy używaniu samego kremu nawilżającego.

Serum jest dość lekkie, więc doskonale nadaje się na dzień, pod makijaż itd. Moje oczekiwania zostały w 100% spełnione.

Cena – adekwatna do jakości produktu.

Minusów nie stwierdziłam :-)

Ja przy tym serum zostaję.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Pomoc dorazna

Fajne, baaaardzo plynne serum, do uzywania doraznego :-/ wedlug mnie nie wplywa bowiem na trwale polepszenie skory... Wprawdzie dziala, ale tylko w czasie, kiedy znajduje sie na twarzy, po zmyciu nie odczuwam dlugotrwalej pielegnacji ani zadnego innego profitu...
Jego zapach jest dosc dominujacy a konsystencja tak wodnista, ze regularnie aplikuje go na lazienkowe kafelki, co nie bylo chyba glownym zamiarem producenta (ani tego kosmetyku,ani mojej lazienki;-)

Kupilam, wiec zuzyje, ale rozgladam sie za czyms nowym:-)

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

Najlepszy nawilżacz

Pielęgnacja Clarinsa towarzyszy mi już od jakiegoś czasu, a dwufazowe serum nawilżające z pewnością mogę uznać za jednego z największych ulubieńców tej marki.

Plusy:
+ delikatny, ładny, niedrażniąc zapach
+ bardzo wygodne opakowanie z pompką, bardzo higieniczne, solidne, estetyczne, szklane
+ świetnie się wchłania - początkowo obawiałam się, że dwufazowa formuła może okazać się tłusta i skończyć się świeceniem twarzy, ale nic takiego się nie wydarzyło. Pomimo swojej "dwufazowości" serum świetnie się wchłania w skórę twarzy, nie pozostawiając żadnej lepiącej czy błyszczącej warstwy. Po jego aplikacji bez problemu można nałożyć krem albo bezpośrednio na nim zrobić makijaż
+ fantastyczne nawilżenie - zimą moja mieszana skóra zmienia się w przesuszoną. Zazwyczaj kończyło się to podrażnieniami i ogromnym przesuszeniem, połączonym z łuszczeniem naskórka. Stosowanie tego serum uwolniło mnie od problemu przesuszenia. Fantastycznie nawilża, sprawia, że cera jest miękka, gładka, przyjemna w dotyku. Dodatkowo koi skórę.
+ miałam wrażenie, że delikatnie rozjaśniło moje przebarwienia potrądzikowe
+ nie podrażnia, nie uczula

Minusów brak ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania