Avon, Solutions, Plus+ Maximum Moisture, Hydrating Booster (Kuracja intensywnie nawilżająca `Moc Nawilżenia`)

Intensywnie nawilżający, nietłusty żel z kwasem hialuronowym i wyciągiem z janowca ciernistego.
Linia `Moc Nawilżenia` (Maximum Moisture) przeznaczona jest dla osób z cerą suchą, które potrzebują produktu o skutecznym działaniu nawilżającym. Produkty z tej linii oczyszczają skórę bez nadmiernego wysuszania jej, przynoszą ulgę wyschniętej skórze zapewniając jej zastrzyk wilgoci.
Kuracja intensywnie nawilżająca:
- wzmacnia działanie kremu na noc
- poprawia wygląd skóry, zapewniając jej nawilżenie
- do stosowania na noc, przed kremem na noc

Skład: Aqua, Grycerin, Butylene Glycol, Carbomer, Peg-20 Methyl Glucose Sesquistrearate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Laureth-4, Polysorbate 20, Ppg-5-Ceteth-20, Disodium Edta, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Dimethicone, Inositol, Panthenol, Benzophenone-4, Gryceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Parfum, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Phosphoric Acid, Hyaluronic Acid, Cyprylic/Capric Trigryceride, Tocopherol, Ulex Europaeus Extract, Medicago Sativa Extract, CI 42090. <10112029-012>

/bw/

Całkiem dobry

Od razu zauważyłam znaczną poprawę stanu skóry - nabrała ładnego kolorytu, od razu było widać, że jest dobrze nawilżona. Używam go w przypadkach, kiedy mam problemy z buzią, jest sucha po oczyszczaniu albo od słońca i muszę przyznać, że wtedy faktycznie serum mocno ją nawilża i skóra przestaje schodzić, naskórek jest odżywiony. Zapach nawet ok, buteleczka też przyjemna, plus za to, że nie jest szklana. Aplikator też ok, serum jest wydajne i faktycznie działa, więc na plus. Cena też ok.

Używam tego produktu od: kilka lat

Jakaś kosmetyczna porażka

Nie kupowałam, tylko dostałam razem z paczką za darmo.

Serum jest tragiczne, wodniste ? Zapycha mi pory, okrutnie się klei. ! Nie wiem czym to jest spoodowane, ale poprostu się po nim kleję !

Nie zauważyłam zadnego nawilżenia, a wręcz skóra stała się szorstka i jak już pisałam - klejąca.

To było moje pierwsze serum do twarzy i mówię zdecydowane nie!
Nie wiem czy bedę jeszcze używać tego typu kosmetyków, bo szkoda mi kasy na kupowanie tego typu kosmetyków, które mają tak działać wolę dużo wody i dobry krem.

Dawałam mu szansę 3 razy - nie da się go lubić, nie dogadamy się.

Używam tego produktu od: 3-krotna aplikacja z buteleczki
Ilość zużytych opakowań: 3 &quot; pompki &quot; ani jednej więcej !

Zapycha mnie :/

Zdecydowałam się na zakup tego serum, bo miałam wcześniej to rozświetlające i byłam zadowolona. Myślałam, że to też będzie fajne a tymczasem strasznie się rozczarowałam :(
Robiłam do niego kilka podejść, ale za każdym razem kończyło się tak samo - rano budziłam się z nowymi wypryskami. Często były to dość duże podskórne gule. Jestem pewna, że wyskakiwały mi właśnie po nim, bo wystarczyło, że dałam sobie spokój z tym kosmetykiem a cera zaraz wracała do normalności.

Jeśli jednak miałabym wymienić jakieś plusy to z pewnością jest to przyjemna żelowa konsystencja, dzięki któreż serum się szybko wchłania i dobra wydajność. Niestety zapychanie kompletnie dyskwalifikuje ten kosmetyk w moich oczach :rolleyes:

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Avon Mark - relacja

Nawilża

Serum jest dobre, skóra rzeczywiście jest dobrze nawilżona.

Minusem jest to, że jest mało wydajne i kleiste, przez co mniej przyjemne w aplikacji. Przez uczucie klejenia się, może się wydawać, że serum będzie ciężkie, lub będzie zapychać pory. Nic bardziej mylnego, z rana, gdy serum się wchłonęło nigdy żadnej niespodzianki nie mialam.

Polecam bo myślę, że wiele z Was może byc naprawdę zadowolone z tego serum.

PRZYPIS-(18.04.10): Właściwie dodaję jeszcze jedną gwiazdkę, bo nawilżenie jest naprawdę fantastyczne :) Nawilża lepiej niż kwas hialuronowy w czystej postaci (wielkocząsteczkowy). Warto kupic chociaż dla wypróbowania