L.A. Colors, 5 Color Metallic Eyeshadow (Paleta 5 cieni do powiek)

L.A. Colors, 5 Color Metallic Eyeshadow (Paleta 5 cieni do powiek)

Pojemność 7,5 ml

Kolekcja paletek cieni o metalicznym pobłysku (5 kolorów w każdej paletce), dostępna w wielu kolorach i odcieniach. Niestety produkt raczej niedostępny w Polsce w ogólnej sprzedaży.
Dostępnych ponad 20 zestawień kolorystycznych.

Cena: ok. 4USD / 7.5g
/bw/

Dobre

Zakupiłam niedawno 4 paletki po 2zł (!) każda na allegro. Szeczrze mówiąc skusiła mnie cena, bo nie znałam wcześniej tej firmy.
Cienie pięknie wyglądają na oku, sama paletka jest b.zgrabna. Do tej pory używałam tylko matowych cieni, te, na zdjęciu wyglądały na b.perłowe ale i tak zdecydowałam się zamówić.
Tak jak ktoś wcześniej zauważył, tylko wierzchnia warstwa posiada taki brokatowy połysk, pod spodem cień jest metaliczny. Ma lekko kremową konsystencję, łatwo się nakłada, nie osypują się.
Ogólnie polecam, a za tą cenę to jeśli nawet nie trafią w Wasz gust, to mała strata :)

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: w trakcie czterech

Tak na 5-

Posiadam 5 paletek - kolory ładnie napigmentowane, chociaż zdarzają się takie z większą ilością obsypującego się brakatu , ale większość go jest tylko w wierzchnie warstwie więc jest OK.
- cena rewelacja 5,50 zł
- znalazłam tylko na alleg....
- z bazą pod cienie Hean, trzymają się ok. 10 godzin

Paletki
- EP111 - rewelacyjne żółcie, rudości - pięknie komponują się z niebieskimi oczami
- EP24 - idealna do szybkiego makijażu dziennego
- EP101, EP22, EP109 - kolorki do makijażu wieczorowego, przynajmniej jak dla mnie, chociaż część kolorków wykorzystuję do dziennego

Kolorki lubią się powtarzać w paletkach, więc trzeba troszkę dłużej się im przypatrzeć. W moim zestawie się nie powtarzają.

Pacynka jak w każdych cieniach, jest tylko zapychaczem wolnego miejsca w pudełeczku.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Same zalety :)

Mam paletkę nr EP26 z raczej ciemnymi kolorami - grafit, śliwka, granat itp. Moim zdaniem za tę cenę to po prostu rewelacja. Co prawda kusi mnie, żeby kupić inne paletki z L.A. Colors, ale mam jeszcze cienie które muszę "wymęczyć". ;)

Plusy:
+niska cena
+cienie bardzo mocno napigmentowane
+bardzo długo się trzymają, nawet bez bazy, na tłustej powiece
+do koloru do wyboru :)
+nie podrażniają oczu
+nie osypują się

Minusy:
-można je dostać tylko na Allegro (u użytkownika prozakupy)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Ps. Miałam również kolorki nr EP21, EP23, EP44 i pigmentacja jest naprawdę świetna. Polecam też inne paletki tej marki. :)

dobre cienie za małe pieniądze!

Na próbę kupiłam odcień 102 i 103... Cienie są świetnie napigmentowane, drobinki zawarte w cieniach nie wyglądają odpustowo, nie osypują się podczas nakładania, świetnie trzymają się cały dzień na powiece, nie zbierają się w załamaniu powieki, mają lekko kremową konsystencję. Teraz mam cztery paletki. Dla mnie świetny produkt za naprawdę niską cenę!!!

bardzo dobre

Mam dużo cieni do powiek, ingloty, diory, sleeki itd itp
Jak większośc kobiet:) Zakupiłam sobie 3 paletki na allegro za 3 zapłaciłam ok 32zł łącznie z przesyłką. Moim zdaniem opłaca się bardzo. W 1 paletce jest 5 cieni bardzo dobrze skomponowanych. Nie wyglądaja może jakoś zachwycająco na 1 rzut oka, ale mają naprawdę dobrą pigmentację, a o to żadko:)

Plusy:

-niewątpliwie cena za 8zł 5 cieni!

-bardzo dobra pigmentacja

-modne zestawienia kolorystyczne

-długo się utrzymują na powiekach

-fajnie sie ze soba blendują

-od razu je widać, są w przezroszystym opakowaniu

Minusy:

-tandetnawe opakowanko, ale za tę cenę i jakośc to pikuś

-zdarzają sie wpadki, w 1 paletce 1 cień to niewypał (ale za tą cenę to pikuś, z resztą w sleeku też to się często zdarza)

-są niedostępne na polskim rynku, można je kupić chyba tylko na allegro

-niektóre kolory są bardzo do siebie podobne w paletkach, ale mi to nie przeszkadza, jak będę miała okazję, jeszcze sobie kupię z dwie:)

POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzech

Super cienie w atrakcyjnej cenie

mam 2 paletki i niedługo zakupię kolejne, bo te cienie są naprawdę fajne : mocno napigmentowane, super zestawy kolorystyczne i w dodtaku w atrakcyjnej cenie. GORĄCO POECAM!!!

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 paletek

super cienie!

W pełni zgadzam się z pozytywnymi komentarzami! Piękne kolory, duży wybór, niska cena i dobra jakość:) Kupiłam na allegro 2 paletki: 112 Ammunition i 24 Unforgettable. Pierwsze to śliczne odcienie szarości (biały, 2jasne szaro-srebrne, ciemnoszary i czarny). EP24 składa się z białego, bladoróżowego, lekko złoty, jasnobrązowy i ciemnobrązowy). I jedną i drugą paletą można wykonać dzienny (jaśniejszymi odcieniami) i wieczorowy makijaż (ciemniejszymi). Ładnie łączą się ze sobą i długo trzymają. Wcale nie są bardzo błyszczące, połysk jest dyskretny, górna warstwa przed użyciem jest dość mocno migocząca jednak pod nią cień wcale taki nie jest. Dodatkowy plus za solidne opakowanie i długi aplikator.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szych

dobre.

Zgodnie z zasadą, aby podkreślać jeden element twarzy: oczy lub usta, to ja na wstępne napiszę, że jestem z tej szkoły, aby eksponować oczy.

Cienie zamówiłam na allegro, ponieważ jest to amerykański produkt, niedostępny w PL sprzedaży sklepowej. Mam paletki nr: EP 22 Tease, EP 112 Ammunition.

Plusy:
+ Cena. 8 zł za paletkę 5 cieni.
+ Duży wybór: 24 palety kolorów.
+ Cienie dość dobrze się nakłada i rozmazuje. Ja nie stosuję żadnej bazy (za bazę służy mi kropelka podkładu) Zasadniczo nie zbierają się w załamaniu powieki. Ładnie wyglądają na powiece, odcienie (nawet z różnych paletek) ze sobą współgrają.

Minusy:
- Po jakiś 6-8 godzinach od zrobienia makijażu kolory blakną. Schodzą z powieki dość nierównomiernie i niezbyt efektownie to wygląda.

Użytkownik na allegro ma nick www_prozakupy_pl . Bądź jego strona www.prozakupy.pl

Zamieszczam zdjęcia paletek które posiadam :)

Ilość zużytych opakowań: Używam dwóch paletek

Jestem zachwycona!

Posiadam (na razie :) ) 2 paletki: EP106 - odcienie różów i fioletów oraz EP24 - typowo dzienne kolorki: biały, lekki róż i 3 beżo-brązy.
Jestem z nich naprawdę zadowolona. Przede wszystkim zauroczyły mnie swoją trwałością (stosuję je na bazę Artdeco) - nie ma ani kropli kłamstwa w tym jesli powiem, że wytrzymują bez zarzutu cały dzień.
Kolory są bardzo dobrze napigmentowane. Fajnie współgrają ze sobą, a zarówno z cieniami innych firm. Błysk, choć w opakowaniu wygląda na intensywny, po "zdrapaniu" wierzchniej warstwy jest delikatny i bardzo ładnie prezentuje się na powiece. Nie osypują się ani trochę.
Opakowanie jest solidne. Trochę ciężko je otworzyć, ale dzięki temu mamy pewność, że się samo nie otworzy i cienie się nie zniszczą.
Baaardzo szeroka paleta kolorów do wyboru. Na pewno skuszę się na więcej.
Do tego cena! 8 zł za 5 cieni!
Polecam!

Kolorowy zawrot głowy- jestem absolutnie na tak

Jedne z moich ulubionych cieni, a jestem jeśli chodzi o cienie wyjątkowo wybredna. Zachwyciła mnie paleta dostępnych barw - można z nich wyczarować nie tylko delikatne dzienne makijaże, ale również wieczorowe kolorowe i intensywne. Mają dobrą pigmentację, delikatnie się mienią i niezłą jakość. Podoba mi się design opakowania, idealne się mieści do torebki, a przy tym solidne. Posiadam 5 różnych paletek i z każdej jestem zadowolona. Długo się nad nimi zastanawiałam chciałam zamówić poprzez amerykańską stronę, ale na szczęście udało mi się znaleźć na allegro i to w olbrzymiej palecie kolorystycznej. Jestem nimi zachwycona i na pewno sukcesywnie będę powiększać swoją kolekcję o nowe odcienie.

Są wspaniałe a tanie, ogromny wybór!!!

Jako makijażystka, jestem bardzo zachwycona tymi paletkami, osobiście uwielbiam ich konsystencje, są takie aksamitne, wyglądają na bardzo ekskluzywne po nałożeniu ich na powieki. W porównaniu z innymi drogimi cieniami oferowanymi przez amerykańskie marki kosmetyczne, cienie LA COLORS są naprawdę warte kupna. Najlepiej jest używać jakąkolwiek bazę pod nie - ja stosuję MAKE UP FOR EVER. Te cienie można kupić na allegro i ten sam sprzedawca oferuje te cienie na swoim prywatnym sklepie: prozakupy- można go znaleźć na google. To bardzo uczciwa osoba. Cienie mają super połysk i nie podrażniają oczu przy odpowiednim ich nałożeniu.

Dla mnie kiepskie

Posiadam 3 paletki L.A. Colors i nie jestem z nich zadowolona. Osypują się i wiele z nich nie jest widocznych na powiekach. Jeśli jednak już uda mi się zrobić makijaż widocznymi cieniami to z bazą utrzymują się całkiem długo. Ogólnie po zakupie tych paletek doszłam do wniosku, że lepiej mieć jeden porządny cień niż trzy talie. Dodam jeszcze, że mojej siostrze podrażniają oczy.

Ilość zużytych opakowań: wykańczam 3 paletki