Avon, Advance Techniques, Radiant Brunette, Treatment Mask (Odżywcza maseczka do włosów ciemnych)

Nawilża i głęboko odżywia ciemne włosy bez ich obciążania. Nadaje naturalny blask i podkreśla kolor.

Bez rewelacji, na 3 z minusem.

Zamówiłam tę maseczkę już jakiś czas temu... Skusił mnie ciekawy i niezwykle obiecujący opis producenta. Cóż, prawie "jak zawsze" skończyło się tylko na pustych słowach.
Według mnie produkt dobry, ale tylko tyle. Dość dobrze nawilża i nabłyszcza włosy. Niestety nie można tego mylić ze wzmocnieniem koloru, ponieważ tego akurat nie zauważyłam u siebie.
Do wad muszę zaliczyć ostry i drażniący zapach, fakt, iż włosy były dziwnie szorstkie w dotyku i trochę takie sianowate. Tzn. nie całkiem... jakieś-tam wygładzenie było ale raczej małe. Sytuacja powtarzała się bez względu na to czy trzymałam maseczkę na włosach przez 3 minuty czy pół godziny pod czepkiem. Efekt ten sam. Średni.
Ja nie kupię ponownie, ponieważ mi ten kosmetyk nie odpowiada na tyle, żeby zdecydować się na ponowny zakup oraz posiada więcej wad niż zalet. Lubię nowości, więc wypróbowałam, ale to wszystko.