Dermo System, Micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu (stara wersja)

Dermo System, Micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu (stara wersja)

Bezzapachowy kosmetyk o nowoczesnej formule do łagodnego i dokładnego demakijażu oraz codziennej pielęgnacji oczu, twarzy i dekoltu. Oparty na łagodnych środkach powierzchniowoczynnych wiążących nadmiar sebum, przywraca równowagę wodno-tłuszczową skóry. Zawarte w płynie składniki aktywne: ekstrakt z ryżu, pantenol i alantoina, dynamicznie wspomagają proces odnowy komórkowej, działają kojąco i łagodzą podrażnienia. Naturalna betaina, dzięki niezwykłym właściwościom wiązania wody, zapewnia optymalny poziom nawilżenia skóry, wpływając na poprawę jej elastyczności i jędrności.

Skład: Aqua, sodium cocoamphoacetate, glycerin, cocamidopropyl betaine, panthenol, betaine, propylane glycol, oryza sativa extract, allantoin, methylparaben, disodium edta, metchylchloroisothiazolin one (and) methylisothiazolinone.

Cena: ok.7 zł / 210ml
/bw/

Dla mnie najlepszy =)

Kupując ten kosmetyk nie spodziewałam się, że będzie on moim numerem 1 w kategorii Do demakijażu =) To mój Hit =) przetestowałam mnóstwo produktów do demakijażu kupowałam nawet te z najwyższej półki i żaden nie równa się temu =) mam cerę wrażliwą a moje okolice oczu wymagają baaardzo delikatnego obchodzenia się z nimi - Delia właśnie tak się z nimi obchodzi =) Jestem w szoku czytając niektóre komentarze recenzentek i dodam też, że niektóre produkty przez nie polecane testowałam i powiedziałam im stanowcze nie =) Moja rada - Warto go przetestować =)

Plusy:

- nie podrażnia
- nie uczula
- nie wysusza
- nie pozostawia tłustego filmu
- FENOMENALNIE USUWA MAKIJAŻ
- jest mega tani

Minusy:

- brak =)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 8 opakowań

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[850765].usefull || 0 }}% pomocna.

Beznadziejny

Kupiłam na promocji za 6 zł
Minusy:
-Twarz piecze
-jest czerwona
-wypryski
-pieką oczy
-cera szybciej się przetłuszcza
Plusy:
-Jedyny plus: nawet nieźle zmywa makijaż

NIE POLECAM

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[835558].usefull || 0 }}% pomocna.

Od razu wkrop sobie kwas do oka, będzie to samo

pierwszy micel jaki miałam, przez który miałam dużą awersję do miceli innych marek. Wspominam go tragicznie. Moje oczy i skóra wokół płonęły ogniem piekielnym :/ Podrażniał, oczy łzawiły, widziałam jak przez mgłę, a makijaż ani drgnął... Do tego pienił się na waciku w dziwny sposób. Cieszyłam się, gdy nareszcie się skończył. Nie dam za niego więcej złamanego grosza i zalecam wyjątkową ostrożność.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815855].usefull || 0 }}% pomocna.
Studio fryzur kucyk Beyonce

To jest to, czego szukałam.

Moim zdaniem genialny produkt, dlatego też nie mam pojęcia, dlaczego tak słabo oceniany. Zapewne zależy to od typu cery. Moja przyjęła go z wielkim entuzjazmem. Płyn bardzo dokładnie usuwa makijaż - czasem wystarczy tylko jedno przetarcie, aby skóra była czysta i świeża. Pozostała przez jakiś czas "lepkość", o której mówią pozostale Wizażanki, stanowi dla mnie dodatkową powłoczkę ochronną, dzięki której skóra nie jest wysuszona - poza tym, uczucie, które dla niektórych może wydać się nieprzyjemne, dość szybko znika. Do kolejnego zakupu zachęca mnie niska cena i duża wydajność produktu. Buteleczka starcza mi nawet na 4 miesiące.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie drugiego.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[803961].usefull || 0 }}% pomocna.

KWC!

Najlepszy płyn jaki miałam okazję używać.

+ bardzo dobrze zmywa makijaż oczu, podkład, puder i pomadkę

+ niezwykle delikatny, nie podrażnia oczu

+ nie pieni się mocno

+ kosztuje 4,99

+ nawilża i łagodzi podrażnienia

Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[800991].usefull || 0 }}% pomocna.

podrażnia powieki i okolice oczu

To mój pierwszy raz z płynem micelarnym i muszę przyznać, że nie jestem zadowolona. Już się bałam, że nie mogę używać tego typu specyfików, ale widzę, że to problem kosmetyku, a nie rodzaju w ogóle.

Makijaż zmywa dość dokładnie, nawet jeśli chodzi o oczy, ale po kilku demakijażach wystąpiły zaczerwienienia i podrażnienia na powiekach, w zewnętrznych kącikach i pod oczami. Nie dam mu drugiej szansy, bo tak zaczerwienionych oczu nie można nawet wytuszować! Niesamowicie szczypie i wysusza.

Używam tego produktu od: Tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania i raczej go nie zużyję.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[800173].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiepski

Skusiłam się promocją w Naturze, słysząc wiele pozytywów o płynach micelarnych. Może i dobrze zmywa makijaż, ale bardzo się pieni, niesamowicie przylega do! skóry. Pozostawia na niej ròwnież lepką warstwę. Zdecydowanie Nie polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[776414].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropnie się pieni i uczula

Wady:
-uczula,skóra strasznie swędzi
-pieni się okropnie
-nie da się nim zmyć tuszu,bo okropnie oczy swędzą i łzawią
Zalety:
-cena
Zdecydowanie nie polecam dla dziewczyn,których cena jest wrażliwa

Używam tego produktu od: 5 dni
Ilość zużytych opakowań: mniej niż połowa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[773330].usefull || 0 }}% pomocna.

Klei się i pieni - masakra!

Zdecydowanie to chyba najgorszy micel, jakiego używałam kiedykolwiek :rolleyes:
Zamknięty jest w dość wygodnym opakowaniu, widać ile go ubywa i dozowanie jest łatwe, bo dziurka nie jest za duża. Na plus też zaliczam niską cenę i to, że zmywa całkiem nieźle.
Na tym zalety się kończą, bo preparat ten ma 2 poważne wady: po pierwsze na twarzy zaczyna się pienić! Przez to czuję jak porażnia mi okolice oczu, a żaden inny micel czegoś takiego nie robił :nie:
Druga wada to uczucie kleistości na twarzy po zmyciu makijażu. Po Biodermie czy Ziai cera jest czysta na tyle, że mogłabym jej już nie myć żelem czy pianką a po Delii niestety muszę od razu użyć czegoś do dokładniejszego oczyszczenia twarzy.
Mam wrażenie, że gdybym zostawiła twarz bez umycia miałabym zaraz tonę zaskórników albo przyszczy, bo nie czuję, że jest czysta :nie:
Zmycie tym micelem filtra zajmuje o wiele więcej zachodu niż w przypadku innych specyfików tego typu - to też minus, bo muszę użyć nie tyle więcej, co męczyć się ze zmywaniem dłużej.

Ogólnie rzecz biorąc - nie polecam!

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[770792].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam!

Przestawił‚am się™ na pł‚yny micelarne od począ…tku tego roku. Pierwszy z nich utwierdził‚ mnie w przekonaniu, że tego mi był‚o trzeba, ale... skusiłam się™ na pĹłyn micelarny z Delia Cosmetics i bardzo się zawiosłam!
Wcześniej używał‚am Lirene i był‚ o niebo lepszy.

Faktycznie, pł‚yn ł‚adnie czyś›ci skóre i nie zauwżył‚am żeby ją… wysuszał‚. Ma też odpowiedni dozownik. Niewą…tpliwie pełni swoją… fukcję™, chociaż bardziej pasuje tu określenie "ledwie".

Zacznijmy od tego, że pł‚yn po nał‚ożeniu się™ lepi. Najcz궛ciej nie nakł‚adałam kremu po wyczyszczeniu twarzy, ale musiał‚am to zmienić‡ (być‡ może dlatego nie odczułam, żeby pł‚yn wysuszał‚ skórę™). Po drugie bardzo mnie piecze na całej twarzy. Bardzo podrażnia moją… skórę™, jest napięta i swędzi.

Mimo maĹło wymienionych przeze mnie minusów, już wię™cej go nie kupię™. Męczenie siÄę z tym kosmetykiem jest mi najzwyczajniej niepotrzebne.
Odradzam każdej, która szuka czegoś› sprawdzonego. Dla wizażanek, które chcą… go wypróbować‡ - życzę powodzenia! ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[767322].usefull || 0 }}% pomocna.