Dermasebum Line, AHA Forte Peeling (Peeling z kwasami owocowymi)

Dermasebum Line, AHA Forte Peeling (Peeling z kwasami owocowymi)

Zawarte w preparacie kwasy AHA rozpuszczają zrogowaciały naskórek, a granulki wosku jojoba ułatwiają jegu usunięcie. Systematyczne stosowanie peelingu zapobiega zanieczyszczaniu się skóry i tworzeniu stanów zapalnych.

Peeling przeznaczony jest do pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej, trądzikowej oraz z problemami tj. łojotok, plamy pigmentacyjne, przesuszenie, zmarszczki .

Opis działania:

Dwufazowy peeling doskonale oczyszcza i przygotowuje skórę do zabiegów,

- Kwasy owocowe rozpuszczają zrogowaciały naskórek i nadmiar sebum, a granulki wosku

jojoba ułatwiają ich usunięcie, a także poprawiają ukrwienie skóry,

- Ze względu na właściwości zmiękczające peeling jest szczególnie

polecany przed zabiegiem oczyszczania,

- Systematyczne stosowanie peelingu zapobiega zanieczyszczaniu się skóry i

tworzeniu stanów zapalnych.

Rezultaty:

- Bardzo mocno oczyszczona skóra, jedwabiście gładka i miła w dotyku,

- przyspieszony proces regeneracji i ujędrnienia naskórka,

- błyskawicznie uelastyczniona, nawilżona i odżywiona skóra,

- wzmocnione mechanizmy obronne skóry i pobudzona synteza kolagenu.

Substancje aktywne:

Naturalne kwasy owocowe ( z owoców passiflory, cytryny, ananasa, winogron i trzciny cukrowej), granulki jojoba.

/s/

Niestety nic specjalnego

Stosowanie tego kosmetyku jest czasochłonne. należy według instrukcji nałożyć go na 15 minut i potem ruchami okrężnymi pocierać. Ten pilling to biały krem z mikroskopijna ilością ciemniejszych drobinek pilingujących, ale to jest ilość niewyczuwalna po prostu. Dla mnie nie jest pilling, tylko maseczka i opis wprowadził mnie w błąd. Nie chcę kupowac maseczki, mam inne. Gdyby kosztował 10 złotych, nie byłoby problemu. Ale pięćdziesiąt kilka złotych za 100 ml to za drogo za tak słaby efekt.

jak na Clarene kiepsko

Miałam inny peeling do twarzy Clareny, kawiorowy i byłam z niego dość zadowolona, dlatego sięgnęłam po kolejny.
Niestety ten mnie nie oczarował...

Minusy:
-mała pojemność za wysoką cenę
-ciężko się go zmywa
-trochę się \'przylepia do skóry\'
-beznadziejnie peelinguje, to jest jego główny minus
-średnio wydajny

Plusy:
-ładnie pachnie, świeżo i orzeźwiająco
-nie wysusza i nie podrażnia skóry

Bardzo dobry, lekki, odżywiający peeling

Peeling jest bardzo dobry. Cera po jego użyciu jest mięciutka, odżywiona i pięknie wygląda. Jest jednak delikatniejszym peelingiem, więc jeśli mam czas (niestety trzeba czekać po nałożeniu go, a dopiero później masować skórę- co jest minusem) to go stosuję. Czasem nakładam go pomiędzy robieniem mocniejszego peelingu. Raz mocniejszy peeling, potem ten z Clareny, potem znowu mocniejszy. Uważam jednak, że warto go posiadać. Ma przyjemny zapach, delikatnie peelinguje skóre, co nie oznacza, że źle, ale z mocniejszymi zmianami sobie nie poradzi. Czuję, że po jego użyciu moja skóra jest odżywiona, co przy mechanicznych peelingach zdarza się rzadko. Gładka, i jakby ujednolicona. Na pewno zakupie go ponownie, jest bardzo wydajny. Wydaje mi się, że jest to produkt przeznaczony bardziej na jesień i zimę.

Używam tego produktu od: ok. 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania 100ml

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Nie spełnia moich oczekiwań...

Uzywam juz tego peelingu niecaly mc czyli robilam go jakies 6-8 razy...hmmm nic nie peelinguje, buzia tez nie jest gladka jak to napisane jest :/
Najwiekszym minusem jest to, ze masakrycznie luszczy mi sie skora po nim i gdzie niegdzie sa skorne "zadziory"
Plus to zapach i wydajnosc.

Używam tego produktu od: 1mc
Ilość zużytych opakowań: 1 100 ml

Mało inwazyjny...

Czytając opis myślałam że peeling będzie mocno inwazyjny, dokona cudów złuszczając cały syf który się nagromadził, a tu klops.

Peeling jest zwykłym peelingiem, jak dla mnie osoby z cerą mieszaną, z trądzikiem około miesiączkowym + po czekoladożerczym, jest to BARDZO delikatny peeling.

Nie zauważyłam większego złuszczenia, czy nawet lekko zaczerwienionej twarzy.

Przechodząc do rzeczy, tym razem zaczniemy od minusów:

* spodziewałam się silnego peelingu, w końcu w opisie produktu napisane jest że przygotowuje do dalszych zabiegów, ciekawe jakich

* peeling bardzo delikatny, osoby z cerą normalnąw kierunku suchej również mogłyby śmiało używać tego produktu bez obaw łuszczenia itp

* drogi jak na taką słabiznę

* kwasy AHA - ja się pytam gdzie i w jakiej ilości????

* słaba dostępność - przez sklepy internetowe lub w salonach kosmetycznych

* dziwna konsystencja - z delikatnymi granulkami, ale ogólnie peeling jest bardzo rzadko

+/- po pierwszym użyciu peelingu na drugi dzień miałam niezły wysyp syfków, wyciągnął/pobudził je do wyjścia na światło dzienne

Plusy:

* nie uczula, nie podrażnia

* efekt rozpulchnienia, niektóre małe syfki po delikatnym naciśnięciu wychodzą rewelacyjnie

* przyjemny zapach

* duża tubka 200 ml - bardzo wydajna

kiepski

W ogóle nie działa tak, jak powinien - nie złuszcza (a to przecież podstawa w peelingu w dodatku z dodatkiem kwasów AHA). Według mnie ten produkt poza wygodną (miękką)tubką nie ma nic do zaoferowania pozytywnego...
Minusy:
-zbyt \"delikatny\", nie widać działania złuszczającego (te granulki to chyba dla picu - tak ich mało)
- \"spływająca\" konsystencja (nie wiem jak to sie dzieje ale nawet omijając okolice ust szerokim łukiem po nalozeniu tego prosuktu czuje jego okropny smak na ustach ;/ )
- okropnie pachnie
- niewydajny
- po jego użyciu mam wrazenie zapchanych porow (a przeciez to PEELING!)
- cena nieadekwatna do jakości
Ten produkt kompletnie nie spełnia obietnic producenta! Nie polecam

Używam tego produktu od: marca
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

bardzo przeciętny

Jest to peeling z kwasami do cery tłustej i mieszanej, a używając go mam wrażenie, że jest to peeling enzymatyczny przeznaczony dla cery wrażliwej. Jego działanie na moją cerę mieszaną jest słabe, do tego peeling jest mało wydajny. O niebo lepszy i tańszy jest peeling Ziaji Pro.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

Świetny: delikatny i skueczny

Używam od blisko roku i ciągle mam połowę tuby. Peeling nakłada się cienką warstwą na twarz i zostawia na 15 minut. Potem się delikatnie masuje i zmywa. Buzia jest gładziutka, świeża, lekko wybielona. Naprawdę super kosmetyk. Na Allegro można kupić w przystępnej cenie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego