Dermasebum Line, AHA Forte Peeling (Peeling z kwasami owocowymi)

Dermasebum Line, AHA Forte Peeling (Peeling z kwasami owocowymi)

Cena już od 45,15 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zawarte w preparacie kwasy AHA rozpuszczają zrogowaciały naskórek, a granulki wosku jojoba ułatwiają jegu usunięcie. Systematyczne stosowanie peelingu zapobiega zanieczyszczaniu się skóry i tworzeniu stanów zapalnych.

Peeling przeznaczony jest do pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej, trądzikowej oraz z problemami tj. łojotok, plamy pigmentacyjne, przesuszenie, zmarszczki .

Opis działania:

Dwufazowy peeling doskonale oczyszcza i przygotowuje skórę do zabiegów,

- Kwasy owocowe rozpuszczają zrogowaciały naskórek i nadmiar sebum, a granulki wosku

jojoba ułatwiają ich usunięcie, a także poprawiają ukrwienie skóry,

- Ze względu na właściwości zmiękczające peeling jest szczególnie

polecany przed zabiegiem oczyszczania,

- Systematyczne stosowanie peelingu zapobiega zanieczyszczaniu się skóry i

tworzeniu stanów zapalnych.

Rezultaty:

- Bardzo mocno oczyszczona skóra, jedwabiście gładka i miła w dotyku,

- przyspieszony proces regeneracji i ujędrnienia naskórka,

- błyskawicznie uelastyczniona, nawilżona i odżywiona skóra,

- wzmocnione mechanizmy obronne skóry i pobudzona synteza kolagenu.

Substancje aktywne:

Naturalne kwasy owocowe ( z owoców passiflory, cytryny, ananasa, winogron i trzciny cukrowej), granulki jojoba.

/s/

jak na Clarene kiepsko

Miałam inny peeling do twarzy Clareny, kawiorowy i byłam z niego dość zadowolona, dlatego sięgnęłam po kolejny.
Niestety ten mnie nie oczarował...

Minusy:
-mała pojemność za wysoką cenę
-ciężko się go zmywa
-trochę się \'przylepia do skóry\'
-beznadziejnie peelinguje, to jest jego główny minus
-średnio wydajny

Plusy:
-ładnie pachnie, świeżo i orzeźwiająco
-nie wysusza i nie podrażnia skóry

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025034].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry, lekki, odżywiający peeling

Peeling jest bardzo dobry. Cera po jego użyciu jest mięciutka, odżywiona i pięknie wygląda. Jest jednak delikatniejszym peelingiem, więc jeśli mam czas (niestety trzeba czekać po nałożeniu go, a dopiero później masować skórę- co jest minusem) to go stosuję. Czasem nakładam go pomiędzy robieniem mocniejszego peelingu. Raz mocniejszy peeling, potem ten z Clareny, potem znowu mocniejszy. Uważam jednak, że warto go posiadać. Ma przyjemny zapach, delikatnie peelinguje skóre, co nie oznacza, że źle, ale z mocniejszymi zmianami sobie nie poradzi. Czuję, że po jego użyciu moja skóra jest odżywiona, co przy mechanicznych peelingach zdarza się rzadko. Gładka, i jakby ujednolicona. Na pewno zakupie go ponownie, jest bardzo wydajny. Wydaje mi się, że jest to produkt przeznaczony bardziej na jesień i zimę.

Używam tego produktu od: ok. 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania 100ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985215].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie spełnia moich oczekiwań...

Uzywam juz tego peelingu niecaly mc czyli robilam go jakies 6-8 razy...hmmm nic nie peelinguje, buzia tez nie jest gladka jak to napisane jest :/
Najwiekszym minusem jest to, ze masakrycznie luszczy mi sie skora po nim i gdzie niegdzie sa skorne "zadziory"
Plus to zapach i wydajnosc.

Używam tego produktu od: 1mc
Ilość zużytych opakowań: 1 100 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[848929].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Mało inwazyjny...

Czytając opis myślałam że peeling będzie mocno inwazyjny, dokona cudów złuszczając cały syf który się nagromadził, a tu klops.

Peeling jest zwykłym peelingiem, jak dla mnie osoby z cerą mieszaną, z trądzikiem około miesiączkowym + po czekoladożerczym, jest to BARDZO delikatny peeling.

Nie zauważyłam większego złuszczenia, czy nawet lekko zaczerwienionej twarzy.

Przechodząc do rzeczy, tym razem zaczniemy od minusów:

* spodziewałam się silnego peelingu, w końcu w opisie produktu napisane jest że przygotowuje do dalszych zabiegów, ciekawe jakich

* peeling bardzo delikatny, osoby z cerą normalnąw kierunku suchej również mogłyby śmiało używać tego produktu bez obaw łuszczenia itp

* drogi jak na taką słabiznę

* kwasy AHA - ja się pytam gdzie i w jakiej ilości????

* słaba dostępność - przez sklepy internetowe lub w salonach kosmetycznych

* dziwna konsystencja - z delikatnymi granulkami, ale ogólnie peeling jest bardzo rzadko

+/- po pierwszym użyciu peelingu na drugi dzień miałam niezły wysyp syfków, wyciągnął/pobudził je do wyjścia na światło dzienne

Plusy:

* nie uczula, nie podrażnia

* efekt rozpulchnienia, niektóre małe syfki po delikatnym naciśnięciu wychodzą rewelacyjnie

* przyjemny zapach

* duża tubka 200 ml - bardzo wydajna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[722045].usefull || 0 }}% pomocna.

kiepski

W ogóle nie działa tak, jak powinien - nie złuszcza (a to przecież podstawa w peelingu w dodatku z dodatkiem kwasów AHA). Według mnie ten produkt poza wygodną (miękką)tubką nie ma nic do zaoferowania pozytywnego...
Minusy:
-zbyt \"delikatny\", nie widać działania złuszczającego (te granulki to chyba dla picu - tak ich mało)
- \"spływająca\" konsystencja (nie wiem jak to sie dzieje ale nawet omijając okolice ust szerokim łukiem po nalozeniu tego prosuktu czuje jego okropny smak na ustach ;/ )
- okropnie pachnie
- niewydajny
- po jego użyciu mam wrazenie zapchanych porow (a przeciez to PEELING!)
- cena nieadekwatna do jakości
Ten produkt kompletnie nie spełnia obietnic producenta! Nie polecam

Używam tego produktu od: marca
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[452556].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo przeciętny

Jest to peeling z kwasami do cery tłustej i mieszanej, a używając go mam wrażenie, że jest to peeling enzymatyczny przeznaczony dla cery wrażliwej. Jego działanie na moją cerę mieszaną jest słabe, do tego peeling jest mało wydajny. O niebo lepszy i tańszy jest peeling Ziaji Pro.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[451529].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny: delikatny i skueczny

Używam od blisko roku i ciągle mam połowę tuby. Peeling nakłada się cienką warstwą na twarz i zostawia na 15 minut. Potem się delikatnie masuje i zmywa. Buzia jest gładziutka, świeża, lekko wybielona. Naprawdę super kosmetyk. Na Allegro można kupić w przystępnej cenie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[414952].usefull || 0 }}% pomocna.