Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Eau Thermale (Woda termalna)

Eau Thermale (Woda termalna)

Cena już od 19,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Woda Termalna z Vichy koi skórę wrażliwą. Woda Termalna z Vichy jest znana w medycynie ze swych właściwości ułatwiających wymianę komórkową oraz stymulujących mechanizmy obronne organizmu.
W dermatologii Woda Termalna z Vichy jest również wykorzystywana, aby zwiększyć odporność skóry, a także łagodzić podrażnienia.
Naturalnie bogata w sole mineralne i oligoelementy, Woda Termalna z Vichy:
- zmniejsza zaczerwienienia.
- koi skórę wrażliwą.
- wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.

łagodzące, odświeżające

• 0; Calcium 150,
  • 6; Magnesium 12,
  • 3; Fer/iron 1

moja ulubiona woda termalna

Pierwsze ciepłe chwile w tym roku przypomniały mi o tej wspaniałej wodzie termalnej. Lubię włączyć wodę termalną do demakijażu. Koi, nawilża, odświeża. Świetnie sprawdzi się przy przesuszonej skórze. W celu uzyskania naturalniejszego wyglądu, można spryskać twarz po makijażu. Jest dość wydajna. Mój ulubiony produkt tego typu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1520286].usefull || 0 }}% pomocna.

Odświeża

Kupiłam wodę w niższej cenie, aby ją wypróbować. Bardzo dobrze łagodzi cerę, nawilża ją i uspokaja. Sprawdzi się po zabiegach kosmetycznych, jak i po opalaniu. Jest wydajna a atomizer daje bardzo przyjemną mgiełkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1512341].usefull || 0 }}% pomocna.

Odkrycie:)

Upolowałam w promocji za 10zł.
Bardzo dobrze nawilża, sprawdza się zarówno w pielęgnacji cery jak i do lepszego ujednolicenia skóry z podkładem. Absolutny hit!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511366].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy

Bardzo dobra!

Do tej pory myślałam "po co kupować tak drogą wodę"
Jednak nie jest to zwykła woda, jest bardzo wydajna i potrafi działać cuda.
Bardzo dobrze nawilża, uspokaja i łagodzi podrażnienia. Idealna na lato i upały.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506746].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciekawa

Interesujący produkt,który nie pomaga ale też nie szkodzi.Na pewno woda termalna jest idealna w czasie upałów i np.opalania,ponieważ fajnie nawilża skórę twarzy.Ja stosują ją najczęściej po zabiegach kosmetycznych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453007].usefull || 0 }}% pomocna.

zamieniłam na inną

przez długi czas była absolutnie moim nr 1 szczególnie latem, chociaż używałam jej przez cały rok oczywiście głównie do utrwalania makijażu i czasami jak mi za bardzo maseczka z glinki przeschła.
plusy-nawilża, odświeża, daje ukojenie podrażnionej skórze, fajnie goją się wypryski po jej używaniu
minus-trzeba osuszać skórę
wymieniłam na uriage, bo jej kiedyś nie mogłam dostać i jestem bardziej zadowolona (głównie z powodu izotoniczności)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397831].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra :)

PLUSY:

+ doskonała do spryskiwania maseczek z glinki
+ gdy spryskamy nią makijaż zmienia on strukturę na mniej pudrową i wygląda naturalniej
+ odświeża
+ przynosi ulgę
+ nawilża
+ łagodzi podrażnienia
+ redukuje zaczerwienienia

MINUSY:

- brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390101].usefull || 0 }}% pomocna.

Tegoroczne odkrycie

Dostałam w gratisie na szczęście, bo tak nigdy bym jej pewnie nie kupiła. Trochę się naśmiewałam z tego produktu, bo po co mi taka droga woda? :) Po zużyciu opakowania:
+ niesamowicie przyjemna sprawa dla twarzy
+ produkt typowo na lato
+ przy wysokich temperaturach, po 5 godzinach nieustannego zwiedzania nie było nic przyjemniejszego niż ta woda na twarzy, rękach, nogach :)
+ z chęcią używał jej również mój partner :)
+ daje uczucie świeżości i czystości

Bardzo fajny produkt. Gdybym miała za dużo pieniędzy, chętnie bym go kupowała :) A tak, to niestety wciąż woda do twarzy ;) W moim przypadku raczej zbędny luksus.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390021].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Wody termalnej używam głównie w lecie.... Wtedy trzymam ją w lodówce. Efekt odświeżenia jest nie ziemski. Utrwalam nią również makijaż... Spryskuje twarz, odczekuje chwile a póżniej delikatnie przykładam chusteczkę chigieniczną. Miałam kilka wód termalnych i szczerze większych różnic nie widze. Na pewno każda z nich jest nie samowicie wydajna. Ta Vichy jest troche droga, ale często są promocje i można ją kupić za dużo niższa cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377036].usefull || 0 }}% pomocna.

Przydatna.

Nigdy nie myślałam, że woda termalna aż tak bardzo przypadnie mi do gustu.
Zwłaszcza ta od Vichy.

Plusy:
+ leczy trądzik alergiczny
+ łagodzi podrażnienia
+ odświeża
+ dodaje energii
+ pomaga przeżyć upały
+ dostępna w róznych pojemnosciach, rowniez tych typowo torebkowych
+ dogodna cena, zwłaszcza w aptekach internetowych

Minusy:
- szybko się kończy
- nie jest izotoniczna, trzeba ją osuszać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1331011].usefull || 0 }}% pomocna.