Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Eau Thermale (Woda termalna)

Eau Thermale (Woda termalna)

Cena już od 19,96 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Woda Termalna z Vichy koi skórę wrażliwą. Woda Termalna z Vichy jest znana w medycynie ze swych właściwości ułatwiających wymianę komórkową oraz stymulujących mechanizmy obronne organizmu.
W dermatologii Woda Termalna z Vichy jest również wykorzystywana, aby zwiększyć odporność skóry, a także łagodzić podrażnienia.
Naturalnie bogata w sole mineralne i oligoelementy, Woda Termalna z Vichy:
- zmniejsza zaczerwienienia.
- koi skórę wrażliwą.
- wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.

łagodzące, odświeżające

• 0; Calcium 150,
  • 6; Magnesium 12,
  • 3; Fer/iron 1

Ciekawa

Interesujący produkt,który nie pomaga ale też nie szkodzi.Na pewno woda termalna jest idealna w czasie upałów i np.opalania,ponieważ fajnie nawilża skórę twarzy.Ja stosują ją najczęściej po zabiegach kosmetycznych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453007].usefull || 0 }}% pomocna.

zamieniłam na inną

przez długi czas była absolutnie moim nr 1 szczególnie latem, chociaż używałam jej przez cały rok oczywiście głównie do utrwalania makijażu i czasami jak mi za bardzo maseczka z glinki przeschła.
plusy-nawilża, odświeża, daje ukojenie podrażnionej skórze, fajnie goją się wypryski po jej używaniu
minus-trzeba osuszać skórę
wymieniłam na uriage, bo jej kiedyś nie mogłam dostać i jestem bardziej zadowolona (głównie z powodu izotoniczności)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397831].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra :)

PLUSY:

+ doskonała do spryskiwania maseczek z glinki
+ gdy spryskamy nią makijaż zmienia on strukturę na mniej pudrową i wygląda naturalniej
+ odświeża
+ przynosi ulgę
+ nawilża
+ łagodzi podrażnienia
+ redukuje zaczerwienienia

MINUSY:

- brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390101].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 1

Tegoroczne odkrycie

Dostałam w gratisie na szczęście, bo tak nigdy bym jej pewnie nie kupiła. Trochę się naśmiewałam z tego produktu, bo po co mi taka droga woda? :) Po zużyciu opakowania:
+ niesamowicie przyjemna sprawa dla twarzy
+ produkt typowo na lato
+ przy wysokich temperaturach, po 5 godzinach nieustannego zwiedzania nie było nic przyjemniejszego niż ta woda na twarzy, rękach, nogach :)
+ z chęcią używał jej również mój partner :)
+ daje uczucie świeżości i czystości

Bardzo fajny produkt. Gdybym miała za dużo pieniędzy, chętnie bym go kupowała :) A tak, to niestety wciąż woda do twarzy ;) W moim przypadku raczej zbędny luksus.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390021].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Wody termalnej używam głównie w lecie.... Wtedy trzymam ją w lodówce. Efekt odświeżenia jest nie ziemski. Utrwalam nią również makijaż... Spryskuje twarz, odczekuje chwile a póżniej delikatnie przykładam chusteczkę chigieniczną. Miałam kilka wód termalnych i szczerze większych różnic nie widze. Na pewno każda z nich jest nie samowicie wydajna. Ta Vichy jest troche droga, ale często są promocje i można ją kupić za dużo niższa cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377036].usefull || 0 }}% pomocna.

Przydatna.

Nigdy nie myślałam, że woda termalna aż tak bardzo przypadnie mi do gustu.
Zwłaszcza ta od Vichy.

Plusy:
+ leczy trądzik alergiczny
+ łagodzi podrażnienia
+ odświeża
+ dodaje energii
+ pomaga przeżyć upały
+ dostępna w róznych pojemnosciach, rowniez tych typowo torebkowych
+ dogodna cena, zwłaszcza w aptekach internetowych

Minusy:
- szybko się kończy
- nie jest izotoniczna, trzeba ją osuszać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1331011].usefull || 0 }}% pomocna.

Przereklamowana

Kupiłam w aptece w trakcie promocji w komplecie z płynem miceralnym. Woda nie podrażnia tylko trzeba ją osuszac i wtedy mam przykre uczucie ściągnięcia cery. Rozpylam i nakładam mleczko do demakijażu i lekko masuje przy takiej pielęgnacji najlepiej się sprawdzała, solo sciagała. Nie jest tania płacimy za markę. Atomizer działał bez zarzutu. Osobiście wolę Avene.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1183873].usefull || 0 }}% pomocna.

Przereklamowany i za drogi

Jak w tytule, znam lepsze i tańsze wody termalne. Ot choćby Uriage, której nie trzeba osuszać. Niestety Vichy nie jest tania marka i w tym przypadku moim zdaniem przepłacamy, bo płacimy nie za konkretny produkt, skład, ale właśnie za markę. Kupiłam raz i więcej do niej nie wrócę, bo jakiś wielkich różnic nie widzę pomiędzy wodami innych firm to po co przepłacać? ;)

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1071051].usefull || 0 }}% pomocna.

na rynku są dostępne lepsze produkty

Skusiłam się na nią ze względu na renomę marki. Czy się zawiodłam? I tak i nie.

Zalety
+dość dobrze odświeża

Wady:
-po pierwszym użyciu atomizer w obydwu wodach które miałam, zepsuł się, przez co nie wydobywała się przez niego delikatna mgiełka, ale jakby mnie... opluwał...
-zbyt wysoka cena w porównaniu do innych wód dostępnych na rynku

Podsumowując: na całe dwa opakowania które miałam, dwa były jakieś wadliwe. Nie kupię jej ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038763].usefull || 0 }}% pomocna.

Ujdzie

Ogólnie nie jest najgorsza, tylko po prostu po jej użyciu mam uczucie dość mocnego ściągnięcia na twarzy. Do tego jest dość droga. Wolę La roche posey.

Używam tego produktu od: używałam przez wakacje
Ilość zużytych opakowań: 2 małe buteleczki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035891].usefull || 0 }}% pomocna.