Eau Thermale (Woda termalna)

Eau Thermale (Woda termalna)

Cena już od 19,16 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Woda Termalna z Vichy koi skórę wrażliwą. Woda Termalna z Vichy jest znana w medycynie ze swych właściwości ułatwiających wymianę komórkową oraz stymulujących mechanizmy obronne organizmu.
W dermatologii Woda Termalna z Vichy jest również wykorzystywana, aby zwiększyć odporność skóry, a także łagodzić podrażnienia.
Naturalnie bogata w sole mineralne i oligoelementy, Woda Termalna z Vichy:
- zmniejsza zaczerwienienia.
- koi skórę wrażliwą.
- wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.

łagodzące, odświeżające

• 0; Calcium 150,
  • 6; Magnesium 12,
  • 3; Fer/iron 1

Przereklamowana

Kupiłam w aptece w trakcie promocji w komplecie z płynem miceralnym. Woda nie podrażnia tylko trzeba ją osuszac i wtedy mam przykre uczucie ściągnięcia cery. Rozpylam i nakładam mleczko do demakijażu i lekko masuje przy takiej pielęgnacji najlepiej się sprawdzała, solo sciagała. Nie jest tania płacimy za markę. Atomizer działał bez zarzutu. Osobiście wolę Avene.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1183873].usefull || 0 }}% pomocna.

Przereklamowany i za drogi

Jak w tytule, znam lepsze i tańsze wody termalne. Ot choćby Uriage, której nie trzeba osuszać. Niestety Vichy nie jest tania marka i w tym przypadku moim zdaniem przepłacamy, bo płacimy nie za konkretny produkt, skład, ale właśnie za markę. Kupiłam raz i więcej do niej nie wrócę, bo jakiś wielkich różnic nie widzę pomiędzy wodami innych firm to po co przepłacać? ;)

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1071051].usefull || 0 }}% pomocna.

na rynku są dostępne lepsze produkty

Skusiłam się na nią ze względu na renomę marki. Czy się zawiodłam? I tak i nie.

Zalety
+dość dobrze odświeża

Wady:
-po pierwszym użyciu atomizer w obydwu wodach które miałam, zepsuł się, przez co nie wydobywała się przez niego delikatna mgiełka, ale jakby mnie... opluwał...
-zbyt wysoka cena w porównaniu do innych wód dostępnych na rynku

Podsumowując: na całe dwa opakowania które miałam, dwa były jakieś wadliwe. Nie kupię jej ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038763].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

Ujdzie

Ogólnie nie jest najgorsza, tylko po prostu po jej użyciu mam uczucie dość mocnego ściągnięcia na twarzy. Do tego jest dość droga. Wolę La roche posey.

Używam tego produktu od: używałam przez wakacje
Ilość zużytych opakowań: 2 małe buteleczki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035891].usefull || 0 }}% pomocna.

gorsza od Uriage

Kupiłam te wodę termalną na wakacje, w celu odświeżenia cery w upały i delikatnego nawilżenia.

W kwestii działania samej wody termalnej jest ok - odświeża, lekko nawilż, przyjemne uczucie.

Jeśli chodzi do porównania z wodą z Uriage - podobne mają właściwości, ale rozpylacz z Uriage jest lepszy - tworzy drobniejszą mgiełkę. W przypadku Vichy za dużo aplikacji i zaraz woda tworzy duże krople, jak deszcz. Wolałam uriage z tego względu, że nigdy mi nie "spływała" po twarzy :)

Używam tego produktu od: wakacje 2015

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031098].usefull || 0 }}% pomocna.

Odświeża, wygodna w podróży

Przyjemna woda termalna, mała buteleczka świetnie sprawdza się w podróży i na siłownię, basen nie zajmuje dużo miejsca w torebce. Odświeża buzię, jest łagodna, nie podrażniła mojej wrażliwej skóry z AZS, atomizer rozpyla wodę bardzo delikatnie, nie w jak niektórych przypadkach tylko punktowo i strumieniem rozrywającym skórę :D
Cena nie jest bardzo wygórowana, woda jest łatwo dostępna co jest kolejnym plusem. Świetnie sprawdza się po silnych zabiegach u kosmetyczki. Polecam

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020422].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemne odświeżenie

Wody używałam zamiast toniku rano i wieczorem po oczyszczeniu twarzy. Po rozpyleniu mgiełki na twarzy pozostawiałam do wchłonięcia.

Po nałożeniu skóra budziła się do życia, przez delikatne ochłodzenie kropelkami wody. Przez parę minut skóra była przyjemnie odświeżona i uspokojona. Nie zauważyłam by zmniejszała zaczerwienienia.

Produkt jest wydajny, 100 ml zużywałam przez ponad 3 miesiące. Ilość produktu, który wydobywa się po naciśnięciu atomizera jest odpowiedni.

Niestety cena powala i dlatego nie wrócę już do tego produktu. Wolę tańsze rozwiązania, które również odświeżają i koją skórę (np. woda różna).

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 szt - 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001209].usefull || 0 }}% pomocna.

świetna

Ta woda termalna jest genialna. Skóra delikatna skłonna do podrażnień bardzo ją lubi. Odświeża, łagodzi podrażnienia i daje takie mega przyjemne uczucie, szczególnie latem jak skóra jest nagrzana, zbyt opalona. Warto nią sobie popsikać od tak sobie dla przyjemności nawet. Ma w sobie sporą dawkę minerałów, dzięki temu poprawia stan skóry twarzy. Dobrze sprawdza się nawet do rozcieńczania maseczki z glinki. Na prawdę fajna sprawa.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995614].usefull || 0 }}% pomocna.

Kolejny MUST HAVE w mojej kosmetyczce.

Vichy znowu stanęło na wysokości zadania.
Stosuję wodę termalną codziennie rano i wieczorem i jestem w niej zakochana.
Skóra jest świetnie nawilżona, preparat działa kojąco, przyjemnie chłodzi i nawilża skórę. Świetnie współgra z innymi kosmetykami.
Nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki bez tego produktu.
Cena jest dosyć wysoka, ale czego się nie robi dla pięknej i zdrowej skóry? :)

POLECAM!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa (jedno 50ml i jedno 150ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983588].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna sprawa na lato

Kolejny kosmetyk z firmy Vichy, który trafił do mojej kosmetyczki. Sprawdza się w wielu różnych sytuacjach, szczególnie w upalne dni na wakacjach - zawsze zabieram ze sobą w walizkę podróżną, żeby móc się odświeżyć a jednocześnie zadbać o skórę podczas kąpieli słonecznych.

+ Wygodna buteleczka z atomizerem jak dezodorant. Niektórym może to przeszkadzać, mi osobiście odpowiada.
+ Świetnie chłodzi
+ nawilża i odświeża skórę
+ łagodzi zaczerwienienia , działa kojąco - przynosi dużą ulgę po kąpielach słonecznych :P
+ można spokojnie ją zostawić do wchłonięcia się na buzi - nie podrażnia i nie uczula mojej skóry

Jedyny NAJWIĘKSZY minus - zbyt szybko ją zużywam :P

Używam tego produktu od: od jakiegoś czasu - największe zużycie w wakacje ;)
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5....

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983429].usefull || 0 }}% pomocna.