Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Vichy, Eau Thermale (Woda termalna)

Vichy, Eau Thermale (Woda termalna)

Woda Termalna z Vichy koi skórę wrażliwą. Woda Termalna z Vichy jest znana w medycynie ze swych właściwości ułatwiających wymianę komórkową oraz stymulujących mechanizmy obronne organizmu.
W dermatologii Woda Termalna z Vichy jest również wykorzystywana, aby zwiększyć odporność skóry, a także łagodzić podrażnienia.
Naturalnie bogata w sole mineralne i oligoelementy, Woda Termalna z Vichy:
- zmniejsza zaczerwienienia.
- koi skórę wrażliwą.
- wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.

łagodzące, odświeżające

• 0; Calcium 150,
  • 6; Magnesium 12,
  • 3; Fer/iron 1

Idealna na Lato

Baaardzo lubię, i z myślą o niej wraca zawsze wspomnienie lata, aż się nie mogę doczekać. ... Idealna na upały,po opalaniu. Nigdy sie nie rozstajemy, świetnie łagodzi opaleniznę. Cóż można dodac6 świetny produkt, wydajny, choć jak dla mnie cena mogłaby być niższa.

znakomita na lato

Ja traktuję wodę termalną vichy jako bryzę / zraszacz na lato podczas upałów, ożywia i odświeża cerę, jak i resztę ciała . Dzięki swoim dobroczynnym właściwościom łagodzi zaczerwienienia twarzy i polecana jest do cer wrażliwych ;-)

Moja ulubiona woada termalna!

Lubię markę Vichy. Jednym z jej plusów są dermokosmetyki oparte właśnie na wodzie termalnej. Sama woda termalna jest niezastąpiona, szczególnie latem. Woda odświeża, dopełnia proces oczyszczania twarzy, koi, łagodzi, nawilża. Sprawia, że ja i moja skóra dobrze się czujemy! Uwielbiam czuć ją na sobie! Polecam zakup wersji 150ml. Gdy używałam dużej butelki 300ml miałam wrażenie, że jakość wody troszkę się zmniejszała, ale to może moje subiektywne odczucie.

O botoksie mity

Średnia, są lepsze

Moim zdaniem woda termalna Avene jest lepsza, do tej Vichy juz nie wrócę. Na rynku jest jeszcze parę innych tego typu produktów, zdaje się Uriage, i chyba ją przetestuję nastepną. Plusem tej Vichy jest chyba tylko najniższa cena, przynajmniej u mnie.

Opisuję wersję z ciemnoniebieskim dołem ze słowem Mineralisante w nazwie, ale to chyba to samo, bo w zasadzie wszystkie wody termalne powinny charakteryzować sie tym, że mają jakieś tam minerały w składzie. W zasadzie. Inaczej jaki sens kupowania zwykłej wody w sprayu.

Moja 300ml butla ma wkurzający dozownik, który jakoś tak się zacina i trochę pluje. W przeciwieństwie do wody Avene, która nieraz ukoiła moją czy to poparzoną słońcem piekącą a później nieziemsko swędzącą skórę, czy to podrażnioną po goleniu itp., ta z Vichy wydaje się nie robić nic. Żadnym jej zastosowanie mi nic nie daje, poza tym, że skóra jest przez chwilę zwilżona (nie mylić z NAwilżona).

Niby to wszystko to samo, a jednak wolę Avene. Może te minerały albo te francuskie wulkany jakieś oszukane? :P (Vichy chwali się, że ich minerały wydobyte są głęboko z podłóż pradawnych wulkanów we Francji)

ulubieniec w podróży!

Woda, którą zabieram ze sobą w każdą podróż!
Świetnie odświeża, wspomaga nawilżenie.
Pomaga delikatnie oczyścić twarz i ciało, kiedy jest taka potrzeba.
Ma dużą, wygodną butlę, jest bardzo wydajna.
Bezzapachowa, nie podrażniła ani nie wysuszyła skóry.
Idealna przy upałach, do nawilżenia przed makijażem, odświeżania w ciągu dnia.

woda jak woda ale dobry atomizer

Woda jak woda, przyjemnie orzeźwia, szczególnie w lecie, świetnie sprawdza się w podróży. Nie odkryłam żadnego specjalnego działania w porównaniu z innymi wodami aptecznych marek. W lecie używam regualrnie w ciągu dnia, aby się schłodzić, orzeźwić. Przez cały rok stosuje przez /po makijażu aby orzeźwić twarz a na koniec scali dobrze puder. Działa ok ale umówmy się jest to raczej bajer działający głównie na moją psychikę. To co w niej lubię to dozownik, aplikuje lekką mgiełkę.

Dobre orzeźwienie dla zmęczonej skóry

Stosuję wodę termalną, żeby odżywić skórę oraz włosy. Dobrze orzeźwia, ma pozytywny wpływ na przesuszone włosy, jest wydajna, lecz nie zauważyłam żadnych większych efektów stosowania tego produktu.

Cudowna :-)

Stosuję regularnie od kilka lat, z niewielkimi przerwami na wypróbowanie innych wód, głównie dołączonych jako gratisy do innych kosmetyków. Vichy lubię najbardziej - odświeża, łagodzi podrażnienia, nawilża, zostawia wrażenie świeżości. Nie wyobrażam sobie poranka bez tej wody :-)

Nie czuję żadnego działania owej wody.
Trzymana zawsze w lodówce. Czy rano, czy w ciągu dnia - spryskana daje przyjemnie ochłodzoną skórę. Na chwilę.
Przyjemnie rozpylać w taki sposób chłodny produkt na twarz.. Zwłaszcza w gorący dzień.. Jednak jest to chwilowe, bo zaraz znów czuję, że twarz się pali.
Po rozpyleniu skóra się nie lepi. Nie odczuwam żadnych pozytywów z wód termalnych na swojej skórze.. A cena mnie kuje.
Po jakimkolwiek podrażnieniu, czy długim byciu na słońcu WT mi nie pomogła uspokoić, ukoić skóry. (skóra mieszana, podatna na zapychanie, podrażnienia)
Ode mnie 2,5.

Wykorzystała: kilka próbek

moja ulubiona woda termalna

Pierwsze ciepłe chwile w tym roku przypomniały mi o tej wspaniałej wodzie termalnej. Lubię włączyć wodę termalną do demakijażu. Koi, nawilża, odświeża. Świetnie sprawdzi się przy przesuszonej skórze. W celu uzyskania naturalniejszego wyglądu, można spryskać twarz po makijażu. Jest dość wydajna. Mój ulubiony produkt tego typu.

Odświeża

Kupiłam wodę w niższej cenie, aby ją wypróbować. Bardzo dobrze łagodzi cerę, nawilża ją i uspokaja. Sprawdzi się po zabiegach kosmetycznych, jak i po opalaniu. Jest wydajna a atomizer daje bardzo przyjemną mgiełkę.

Odkrycie:)

Upolowałam w promocji za 10zł.
Bardzo dobrze nawilża, sprawdza się zarówno w pielęgnacji cery jak i do lepszego ujednolicenia skóry z podkładem. Absolutny hit!