Faberlic, [F-1] Tonik do demakijażu z azulenem, olejkiem z pierwiosnka lekarskiego i wyciągiem z chabru.

Unikatowa receptura dwufazowego preparatu pozwala łatwo usunąć każdy rodzaj tuszu, nawet wodoodporny. Azulen i wyciąg z chabru łagodzą podrażnienia. Olejek z pierwiosnka lekarskiego zmiękcza i odżywia delikatną skórę powiek

Cena: 25,00 zł / 125 ml

fajnuchny

uwazam ze to najlepszy plyn do demakijazu jaki mialam do tej pory, zmywa nawet najtrudniejszy makijaz oczu , ja rowniez stosuje go na usta do zmycia szminek, blyszczykow... nadaje sie do tego rewelacyjnie ... plyn jest dwufazowy wiec troszke tlustawy ale mi to nieprzeszkadza przeciesz trzeba po demakijazu wypielegnowac twarz, wiec warstewka tlusta blyskawicznie schodzi :)) skora w tych wrazliwych miejscach jest nawilzona , gladka ... rewelacja :))) nieuczulil mnie choc duzo kosmetykow do oczu na mnie dziala negatywnie... duze opakowanie, a przedewszystkim proste , lepiej aby firma inwestowala w zawartosc a nie w opakowanie i za to cenie faberlic....

może być

Może moja opinia będzie krzywdząca, ponieważ z zasady nie używam preparatów do zmywania makijażu wodoodpornego, więc KAŻDY taki preparat jest dla mnie za tłusty i za ciężki.Z plusów mogę wymienić:jest bezzapachowy, dość delikatny, nie podrażnia oczu, zmywa nawet najmocniejszy tusz, jest wydajny (niestety... ;)), poręczny.Opakowanie oczywiście pozostawia wiele do życzenia - liczę, że gdy firma umocni pozycję na rynku, zainwestuje również w ładne opakowania.Ilość zużytych opakowań: połowa