Faberlic, [F-2] Żel nawilżający do powiek przeciw obrzękom i podkrążonym oczom.

Faberlic, [F-2] Żel nawilżający do powiek przeciw obrzękom i podkrążonym oczom.

Delikatny żel do codziennej, pielęgnacji wrażliwej skory wokół oczu. Szybko przywraca naturalny poziom nawilżenia, zmiękcza i odżywia cerę. Pobudza odpływ krwi w sieci naczyń krwionośnych powiek, likwidując ciemne kręgi pod oczami. Działa jako drenaż limfatyczny, zmniejsza obrzęk powiek, szczególnie rano. Chłodzi i koi. Zapobiega zmęczeniu oczu powstałemu wskutek długotrwałej pracy przy komputerze. Daje uczucie komfortu. Nawilża, zmiękcza i rozjaśnia skórę powiek. Likwiduje podrażnienia i zaczerwienienia.

Cena: 27,00 zł / 30 ml

Super!

Miałam ten żelik ponad rok temu, bardzo miło go wspominam:) Niestety już raczej go nie kupię , a to dlatego ,że nie mam dostępu do Faberlic-a:(

+ delikatny
+ dobrze nawilżał, napinał
+ poprawiał kondycję skóry wokół oczu
+ likwidował drobne zmarszczki
+ pomagał na cienie i obrzęki
+ niesamowicie wydajny , mi przy codziennym używaniu starczył na prawie rok!
+ szybciutko się wchłaniał
+ nie kleił się
+ cena bardzo niska w stosunku do jakości , ok. 13 zł w promocji

ilość zużytych opakowań:1

kiepski

Nie zauwazylam zadnego super nawilzania, ani rozjasniania. Po prostu nic nie robi, oprocz moze przyjemnego chlodzenia. A cena wysoka. Cale szczescie ze kupilam w promocji za grosze.

eee tam

nie wiem może za krótko używam 3 tygodnie,ale efektów żadnych :((( cienie są, oczka brzydkie :((( na dodatek żel kiepściutko nawilża :( po nałożeniu skóra lepi się :(((wolę Daxa, przynajmniej skóra jest odpowiednio nawilżona...