[F-3] Maseczka do powiek z efektem liftingu.

[F-3] Maseczka do powiek z efektem liftingu.

Skutecznie powstrzymuje procesy starzenia się skóry. Wygładza drobne zmarszczki, napina zwiotczałą skórę powiek i przynosi widoczny efekt liftingu. Pobudza procesy chemiczne w komórkach, zapewniając ich prawidłową regenerację. Regularnie stosowana sprawia, że skóra powiek staje się jaśniejsza, a cienie pod oczami znikają.

kiepski

Tak się zastanawiam, czy to ja się tak nagle postarzałam, czy to wina tego kremu... Jestem przerażona swoją skórą pod oczami, wiotka, pomarszczona. Szok. Szukam pilnie czegoś na ratunek !!!

ok, ale bez spektakularnych efektów

Nie mam zmarszczek w okolicach oczu, więc oceniam go jako prewencję. Używam jej codziennie na noc.

* utrzymuje skórę w dobrej kondycji
* odżywia i delikatnie natłuszcza skórę
* zmiękcza
* rozjaśnia
* szybko się wchłania pozostawiając lekki film
* ma delikatny zapach
* jest bardzo wydajna

ojojoj

No nieźle mi nabroiły te cudeńka Faberlica ;-) Po zastosowaniu tej maseczki miałam tak wysuszone okolice oczu, że pod oczami porobiły mi się pionowe zmarszczki wielkości kraterów :eek: Obwiniam akurat ten kosmetyk, bo po odstawieniu i powróceniu do innych "stałych" mazideł pod oczy - problem zniknął.

ilość zużytych opakowań: połowa jednego (jak na kosmetyk pod oczy i tak ma gigantyczną pojemność) a resztę wsmaruję sobie (przykładem Szpilki ;-) ) ..w stopy :D

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

szczypie i nie dziala :(

Przeczytalam opinie na KWC (tylko 4 ale zawsze oceniane na 5 *) i zakupilam. Uzywam miesiac tej maseczki. Tak jak radzily dziewczyny w opiniach smaruje sie wytrwale co wieczor.Nie widze ZADNYCH EFEKTOW, nawet minimalnego wygladzenia moich malych zmarszczek "smieszek". Do tego przy nakladaniu troche szczypie skora pod oczami. A jak sie do oka dostanie to widze jak przez mgle.Moze jestem jakas inna? Np. kosmici mnie stworzyli?
Kupilam w promocji za jedyne 11.90, wiec nie bede plakac, chyba ze z powodu zawiedzionej nadziei...
Konsystencja miala byc delikatna, ja uwazam, ze jest zbyt tlusta. Zapach moze i delikatny, ale nie nalezy do pieknych. Jedno sie zgadza- wielka wydajnosc, wlasciwie po miesiacu nic w tubce nie ubylo.

warto!

mam ją już bardzo długo - używam 1-2 razy w tygodniu, bądź w sytuacjach awaryjnych, a właściwie nie widać ubytku - zatem pierwszy plus za ogromną wydajność.
ale najważniejsze, że ten kosmetyk rzeczywiście zdecydowanie poprawia skórę w okolicach oczu - wygładza zmarszczki, rozjaśnia cienie, zmniejsza opuchliznę - generalnie oczy od razu wyglądają lepiej. skóra jest miękka, ma zdrowy koloryt i od razu spojrzenie wydaje sie bardziej świeże.
polecam, bo cena ok, opakowanie duże i efekty bardzo dobre.

super!

Po pierwsze - ogromniasta 30ml tubka! Ja już korzystam z niego ponad miesiąc, a nawet nie widać, żeby coś ubyło.
Ale co do kremu(czemu maseczką to nazwali?) to trzy razy w tygodniu wystarczy nałożyć go tak, by pozostała widoczna warstwa, która jest wchłaniana(a ja dosłownie widzę jak moja skóra go spija), następnego dnia niedowierzanie - zdecydowana poprawa skóry pod oczkami. Zmarszczki faktycznie są rozprasowane, a skóra mięciutka, gładziutka(żadnych czerwonych krostek, które często gęsto mi wyskakiwały po innych mazidłach do oczu).
Po miesiącu stosowania mogę stwierdzić, iż zmarszczki, które miałam zniknęły, dla podtrzymania efektu oczywiście nadal będę go używać do trzech razy w tygodniu, super!

dla mnie SUPER!

Z założenia jest to maseczka pod oczy.Ja stosuję ją jako krem pod oczy, codziennie na noc.
Rewelacja! Po dwóch tygodniach stosowania mogę stwierdzić,że zostały spełnione wszystkie obietnice producenta!
Krem ma subtelny zapach, delikatną konzystencję, dobrze się wchłania a najważniejsze- NAPRAWDĘ prasuje zmarszczki, ładnie napina skórę i już po kilku dniach znacznie rozjaśnił moje czarne podkowy.
Duża pojemność,super cena za taką jakość.Do kupienia na ALLEGRO. ...