Pure DKNY EDP

Pure DKNY EDP

Cena już od 75,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Pure DKNY to zapach prostoty, czystych form, we flakonie inspirowanym kroplą deszczu i w ekologicznym kartoniku. Kwiatowa kompozycja łączy w sobie akordy lotosu, płatkow bułgarskiej róży, jaśminu, frezji, storczyków, białej ambry, drzewa sandałowego i wanilii. Zmysłowy i delikatny, pure DKNY jest symbolem prostego luksusu - z kroplą wanilii w wodzie, jako nutą przewodnią.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kwiat lotosu, bułgarska róża
nuta serca: jasmin, frezja, orchidea
nuta bazy: biała ambra, drzewo sandałowe, wanilia

/bw/

Znasz skład tego produktu?

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Cudownie rześka szarlotka

Szarlotka, tak, tak, nie inaczej, perfumy pachną przepiękną szarlotką, dokładnie taką jaką piekła moja mama, cudowną, z lekko za kwaśnymi jabłkami, żeby było zdrowiej. Cały ten zapach jabłecznika został rozrzedzony, dosłodzony, potraktowany z lekkością i przerobiony na lekką mgiełkę.

Ja wiem, ja bardzo dobrze wiem, że Pure to nie jest jabłuszko i teoretycznie nie powinno mieć z nim nic do czynienia, tymczasem nic nie poradzę na to, że pachnie dla mnie po prostu szarlotką, ot co.

Są to jedne z piękniejszych perfum świata, jakie miałam przyjemność wąchać i nimi pachnieć, jestem pewna, że jeszcze nie raz je zakupię.

Są bardzo podobne do czerwonej Pumy i Amor Amor Cacharela. Słodkie, ale przez swoją lekkość do killera im jak stąd do nieba. A niebiańskie troszkę są, a i owszem. Urzekają, czarują, są pogodne, radosne, subtelne, kobiece, delikatne, absolutnie dla kobiety łagodnej, femme fatale po prostu zdusiłaby je swoją osobowością.

Czuję szarlotkę, różę, cukier, lotos, storczyki, białą ambrę, lekką i delikatną wanilię. Myślę, że kompozycja ma w sobie dużo krystalicznej wody, taka jest piękna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1282066].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawsze wracają

Używam tych perfum od lat, są na prawdę pure, lekkie pasują na każda porę roku i każda okazje, zapach nie jest zniewalający ale daje im 5 bo są to perfumy do, których zawsze wracam juz od lat. Umilają mi dzien zawsze mysle o nich z czułością nawet gdy juz długo nie ma ich w mojej kolekcji i mam ochotę pobiec po nie do sklepu. Perfumy są trwałe, świeże a zarazem kobiece i klasyczne, maja tą intrygującą nutkę i mimo upływu lat nie przestają mnie zaskakiwać, dla mnie zapach niebanalny. Stosunkowo niska cena to tez zdecydowany plus.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258576].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekkość

Bardzo przyjemne , delikatne nie męczące dla innych perfumy. Polecam je na lato czy wiosne. Myślę , że dla kobiety w każdym wieku, trwałe , lekko kwiatowe a zapach ciągnie się...za nami. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233841].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

szału nie ma

Bardzo prosty i nieskomplikowany zapach chemicznej wanilii. Chciałoby się napisać że wręcz banalny, a nawet porównać go do odświeżacza do powietrza, ale nie napiszę tego przez szacunek dla projektantki, która podjęła wysiłek stworzenia perfum ekologicznych. Spośród wszystkich znanych mi perfum ekologicznych, te i tak wypadają najlepiej ;-) Nie drażnią, nie męczą, są bliskoskórne, ale brakuje im "czegoś", są zbyt oczywiste i na mojej skórze nie żyją - nie rozwijają się, nie zmieniają. Zapach trąci chemią mimo wszystko, to nie jest zapach prawdziwej wanilii, może raczej waniliny ;-) Z trwałością też słabo - góra dwie godziny. Za to opakowanie jest bardzo ładne - proste, minimalistyczne, kojarzy się z czystością, świeżością, to znaczy z czymś zupełnie innym niż stykamy się przy pierwszym niuchnięciu. Tych już nie kupię, ale będę poszukiwała dalej mojego ekologicznego ideału.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1124201].usefull || 0 }}% pomocna.

Faktycznie pure...

Kolejny mój skin-scent, który bardzo lubię.
Flakon klasyczny, imitujący kroplę wody.
Zapach, to po prostu delikatne kwiaty na tle wanilii. Może przypominać pranie wypłukane w białym płynie do płukania ;)
Nie mogę dokładnie wyodrębnić nut, bo stanowią jedną całą mieszankę...
Trzyma się blisko skóry, nie męczy, a otacza nas delikatnym woalem zapachu...
To zapach, po którym dziecko przytulające się do nas powiedziałoby: "Pachniesz jak moja mamusia" ;)
Może nie jest zmysłowy, ale nie można mieć wszystkiego ;)
Na dni ciepłe i chłodne. Nie wiem jak z mrozami.
Może nie jest bardzo trwały, ale od czasu do czasu przypomina o swojej obecności.
To zapach codzienny, do pracy, egzamin, rozmowę kwalifikacyjną.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: zaczęte 15ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027561].usefull || 0 }}% pomocna.

nie wiem skąd ta nazwa

Jak w tytule, nie mam pojęcia skąd ta nazwa. Ten zapach nie ma nic wspólnego z czystością, świeżością, lekkością.

To jest wanilia. Ciężka. Bo dla mnie wanilia, to zapach najwyższego w swej cięzkości kalibru. Nie przepadam za wanilią i za tego typu zapachami.

Bo perfumy sa nijakie, nie mają ,,ducha,, historii, insipracji. Takie perfumy, na jesien jak nie wiadomo co to Pure.

Oczekiwałam porannej rześkości, rusałek, powiewu zasłon, blasku słońca na pościeli.

A tu duchota, spiekota, nuda.

Ciężki, nie stosuje go w upalne, a nawet ciepłe dni. Uzywam go w chłodniejsze, ponure no i naprawde jak z braku laku już nie wiem co mam ze sobą zrobić. Albo jak chce stać się niewidoczna, pryskam się nim.

Daje mu aż dwie gwiazdki bo:

trwałość
w zasadzie uniwersalnośc, można go zarzucić do pracy

tyle

EDYCJA 14.08

musze oddać temu zapachowi jeszcze dwie gwiazdki, jest znośny, nawet bardzo. Otoczenie jest nim zachwycone, a ja się w tym zapachu czuje tak -tak, świeżo!
Używam go nawet na imprezy.
Mężczyźni go uwielbiają.
A ja czuje się w nim po prostu dobrze.

Używam tego produktu od: 2 mcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017062].usefull || 0 }}% pomocna.

Niesamowita trwałość

Po wyglądzie flakonika i reklamach spodziewałam się czegoś innego.

Myślałam o czymś delikatnym, świeżym i kruchym, a ten zapach jest mieszanką wanilii i piżmowej bomby - bardzo głośne i ciężkie. Są podobne do wielu zapachów z tej kategorii.

Na samym początku czuję się w nich świetnie - absolutnie mi pasują, jednak po czasie, nie wiedzieć czemu stają się drażniące. Bardzo żałuję, że ten przyjemny początek nie trwa wecznie :( Myślę, że to jakieś kwiatowe nuty w tle psują efekt końcowy zapachu ale i tak można przyznać mu 4 gwiazdki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[887538].usefull || 0 }}% pomocna.

thriller

Czy ja wiem? Są chwile, kiedy Pure jest intrygujący, ale też momentami mocno czuję zapach publicznej toalety. W porównaniu z DKNY Energizing- jest wręcz duszący.
Na pewno to nie świeżak- pachną w nim białe, dojrzałe kwiaty, trzymane w tłuściutkich dziecięcych rączkach, lepiących się od czegoś bardzo słodkiego- lody? sok brzoskwiniowy?
Ale najgorszy jest ten cielisty zapaszek- dziecka- może pot, puder, pełna pielucha?
Tak, już mam skojarzenie!
Mała dziewczynka w białej sukience, w ogrodzie młodopolskich impresjonistów,
z lepiącymi się od soku łapkami, trzymająca troche potarmoszony bukiet białych kwiatów..
Dziewczynka podchodzi blisko, daje nam go do powąchania, a kiedy wynurzamy twarz z pośród kwiatów z przerażeniem obserwujemy dookoła olbrzymie ważki i kosmate ćmy
i stwierdzamy, że ogród to tak naprawdę cmentarz,
a tuż obok jest otwarta dziecięca trumna....

koniec, chciałam tylko napisać, że te perfumy są straszne
dziękuję za uwagę

Używam tego produktu od: tygodnia- testy
Ilość zużytych opakowań: próbka 2 ml/ na szczęście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[872168].usefull || 0 }}% pomocna.

Świeża wanilia

Nazwa "Pure" bardziej by mi pasowała do czegoś ozonowo-świeżego ewentualnie czegoś o moim ukochanym zapachu proszku do prania. A tu niespodzianka bo Pure nie nalezy do żadnej z tych kategorii.

Moje pierwsze spotkanie z Pure miało miejsce jakiś czas temu i było o tyle dziwne, że zapachu niemal nie czułam. Byłam zdziwiona ale uznałam, że może to jest ten typ zapachu, którego akurat nie wyczuwam ewentualnie, że jest on tak lekki i czysty, że niewyczuwalny. Zrobiwszy kilka podejść zrezygnowałam.
Potem za sprawą koleżanki, która Pure wielbi zrobiłam ponowne podejście i...okazało się, że jednak Pure ma zapach!

Pure pachnie niewątpliwie wanilią ale nie w sposób ulepnie-cukierniczy. To wanilia lekka, czysta i co zaskakujące dość świeża w towarzystwie róży i delikatnej frezji. Typowo wiosenny zapach. Bo na lato trochę zbyt słodki a na zimę zbyt lekki.

Dla mnie - ok ale tylko ok, bez zachwytu.

Flakonik - ładny.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: testy i próbka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[857785].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię to ;)

Podoba mi się ten zapach. Jest dość "prosty", bez zbędnych kombinacji, świeży, lekki, delikatny. Mimo że na zapach składa się prawie cały bukiet kwiatów perfumy nie przytłaczają, nie duszą, nie są ostre ani agresywne. Z drugiej strony jest to zapach, który nikomu nie zrobi krzywdy- bardzo bezpieczny, niektórzy powiedzą "banalny". Dla niektórych ten brak jakiegoś cienia kontrowersji, wyróżnika, może być wada ;) Do wad zaliczam także to, ze zapach się nie rozwija-jest jednostajny.

Dla mnie jest to raczej zapach na dzień; idealny na cieplejsze dni. Jednak szybko może się znudzić.

Minus za kiepską trwałość- w połowie dnia już ich zupełnie nie czuć.

Nie kupie ponownie dlatego, ze bardzo często zmieniam zapachy, a znam po prostu dużo fajniejszych od tego. Nie oznacza to jednak, że ten jest zły :)

Używam tego produktu od: Lata 2013
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[856999].usefull || 0 }}% pomocna.