Chanel, Lumiere Intense

Chanel, Lumiere Intense

Lumiere Intense Chanel to wyjątkowy, kremowy błyszczyk do ust, bogaty w połyskujące pigmenty, oferowany w sześciu zmysłowych kolorach. Formuła najnowszego błyszczyka Chanel zawiera woski owocowe, kompleks zwalczający wolne rodniki, witaminę E oraz masło Shea. Nadzwyczaj trwały błyszczyk gwarantuje komfort i perfekcyjne pokrycie ust, które lśnią metalicznie. Lumiere Intense dostępny jest w sześciu odcieniach, które trwają na ustach godzina za godziną:

- Eclipse (śliwka)

- Magic (złamany brązem róż)

- Passion (czerwień z domieszką brązu)

- Vibration (burgund)

- Emotion (kolor brzoskwiniowy)

Cena: 99 zł

cudeńko!

Świetnie kryje, jest baardzo trwały i oszałamiająco wygląda na ustach. Dodatkowo przyjemnie nawilża, a usta są takie mięciutkie i gładkie, sama rozkosz.
Nie wysusza jak niektóre błyszczyki.
Warto w niego zainwestować.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

super

Blyszczyk boski:)Super nawilza usteczka i daje naprawde piekny kolor:) Mam fiola na punkcie blyszczykow do ust a ten jest extraaa!!Usta sa miekkie jak platki roz;) Naprawde godny polecenia.napewno jeszcze go kupie ale staram sie go oszczedzac :D

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Ach... bossski :)

Nie mogę przestać rozplywać się w zachwytach nad tym błyszczykiem :D Mocno kryje, daje przepiękny połysk dający wrażenie mnóstwa drobniuteńkich kryształków na ustach, usta stają się pełne i dobrze odżywione :) Gęsta konsystencja ma wpływ na dużą trwałość tego błyszczyka. Dodatkowy plus za eleganckie opakowanie i cudne kolory. Dla mnie bomba :D Szkoda tylko, że cena z kosmosu...

Chanel - Mademoiselle Privé

Dla mnie bomba :D

Ten błyszczyk to coś absolutnie niewiarygodnego! W niczym nie przypomina typowego błyszczyka,czyli klejącej się mazi. Ma jakby suchą konsystencję-troszkę trudno go nalożyć,ale chyba w tym tkwi sekret jego trwałości.Nakładam go miejsce przy miejscu cieniutką warstewką i jakby przyrósł do warg ;) Jest naprawdę inny, niezwykly. Mam kolorek niewymieniony przez osobę zgłaszającą-74 (mystic),to zgaszona czerwień ze złotym połyskiem,którego nie widać tak mocno w buteleczce,za to na ustach...efekt powalajacy. Idealny kolorek na specjalne okazje. Debeściak :p

Mmmm

Piękne :D kolory, dość mocno kryje, połyskuje z umiarem :D Opakowanie też niczego sobie. Ale to jeszcze nie wszystko :D Albowiem :D jest on nieziemsko trwały, jak żaden inny, a do tego nie wysusza. Po prostu Chanel. :D

Kosmetyk Wszech Czasów!

Rewelacyjny błyszczyk, a właściwie jakby szminka i błyszczyk w jednym! Mocno kryjący, piękne kolory, no, ale przede wszystkim trwały! Nie spodziewałam się takiej trwałości po błyszczyku - byłam na weselu i spodziewałam się poprawek po każdej porcji podawanego jedzenia (no wiecie - coś na gorąco - szybka poprawka, potem jakieś ciasta - znów poprawka, znów jakiś barszczyk...) a tu niespodzianka! Dopiero nad ranem się trochę "zjadł", a nie wysusza ust, jak to robi większość trwałych szminek!!! Cud!

ideał

Och, jak ja lubię błyszczyki Chanel... Są idealne - te kolory, trwałość, opakowanie. Sama przyjemność stosowania.Lumiere Intense jest błyszczykiem kryjącym, o mniej intensywnym połysku niż Levres Scintillantes. Można wybierac spośród kilku, naprawdę interesujących kolorów. Błyszczyk jest trwały, pięknie wygląda na ustach.