Artistry Essentials, Balancing Lotion SPF15 ( Krem normalizujący SPF15)

Artistry Essentials, Balancing Lotion SPF15 ( Krem normalizujący SPF15)

Kremy do twarzy
Amway

Artistry essentials krem normalizujący SPF 15 dla cery mieszanej i tłustej:
- zawiera opatentowaną otoczkę ochronną dzięki której krem chroni skórę przed wolnymi rodnikami i zanieczyszczeniami,
- ma filtr przeciwsłoneczny SPF 15,
- zawiera zestaw składników TRI-BALANCE.

/s/

mieszana
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml

Znasz skład tego produktu?

Znasz ten produkt? Podziel się swoją opinią na jego temat!

Uzupełniając formularz pomagasz nam wzbogacić portal o nowe recenzje.

kasza80

Napisanych recenzji: 16

6 maja 2014, o 12:41

Tyle lat poszukiwań .... nareszcie mam :)

Jedyny, najlepszy, wspaniały!!!
Mam skórę mieszaną w kierunku tłustej. Skłonną do wysypu. Mialam straszny problem z wyborem kremu na dzień. Zaraz się po każdym świeciłam, mialam skłonności do zapychań, ważył się pod podkładem lub pudrem itd....
Znalazłam ideał. Skóra po nim się uspokaja, jest mniej czerwona po podrażnieniach, mniej wyprysków, ogranicza przetłuszczanie, generalnie skóra po nim pięknieje :)

plusy:
- działanie
- wydajność - starcza mi na 10 miesięcy
- zapach
- filtr który naprawdę działa prawie jak bloker (sprawdzone nad morzem - niedokładnie posmarowałam czoło pod grzywką i miałam spalony pasek, a cała twarz nieruszona - ale byłam zdziwiona)

minusy
- brak

Ilość zużytych opakowań: 3 po 75 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901900].usefull || 0 }}% pomocna.

villemi

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 29

18 grudnia 2013, o 14:02

Super kosmetyk

Mam cere mieszana i ten krem byl strzalem w dziesiatke:
* mega wydajnosc - przy codziennym uzywaniu na dzien wystarczyl mi na caly rok! rewelacja!
*juz po niecalym miesiacu uzywania zauwazylam ogromna poprawe stanu skory, zaczela sie mniej przetluszczac
rzeczywiscie ja znormalizowal, uspokoil prace gruczolow lojowych
a jednoczesnie ladnie nawilzal i nie powodowal przesuszania cery
*nie zapycha

opakowanie jest wygodne i pozwala na wykorzystanie kosmetyku do samego konca

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[851420].usefull || 0 }}% pomocna.

rydzek

Napisanych recenzji: 5

9 stycznia 2013, o 23:03

Super! Polecam:)

Witam,

Generalnie jestem zakochana kosmetykami Artistry już od dobrych 6 miesięcy. Mam cały zestaw żel, tonik i krem + podkład. Kosmetyki są po prostu rewelacyjne. Nie uczulają, świetnie nawilżają (można zapomnieć o jakiś przesuszeniach czy skórkach na twarzy), chronią przed słońcem, ładnie pachną i są super wydajne. Mam 27lat i odkąd ich używam, cera znacznie mi się poprawiła. Oczywiście nie jest idealna, ale mogę zapomnieć już o pryszczach i niespodziankach z dnia na dzień... dodatkowo, zauważyłam, że skóra mi się mniej przetłuszcza. Dużym plusem jest też fakt, że istnieje wersja podróżna tych kosmetyków... co jest bardzo przydatne i poręczne:) Bardzo polecam cały ten zestaw wraz z podkładem! Pozdrawiam!

Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[725762].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Kicia92

Napisanych recenzji: 6

28 lutego 2012, o 16:52

Zadwolona :)

Swietny kremik :) Odrazu po pierwszym nalozeniu widac zdecydowana roznice, pory sa duzo mniej widoczne, a cera matowa, buzia staje sie gladziutka jak pupa niemowlaka ;) Ja mam bardzo tlusta cere ze sklonnascia do wypryskow i w moim przypadku krem sprawdzil sie w stu procentach, zdecydowanie najlepszy krem jaki w zyciu mialam. Dla mnie wazne jest tez to ze krem nie zatyka porow, nie uczula i nie podraznia, bo mam bardzo delikatna skore. Efekt skora nawilzona, wygladzona, pory zwezone i nareszcie koniec blyszczenia na wiele godzin :))) Krem znakomicie nadaje sie pod makijaz, ja mam caly system normalizujacy tej firmy i jestem zadowolona jak nigdy, a urzywalam wczesniej La roche posay, Vichy oraz Eucerin istwierdzam obiektywnie ze zadne z tych kosmetykow sie nawet nie umywaja do tej firmy, choc nie mowie ze sa jakies straszne ;)

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[612193].usefull || 0 }}% pomocna.

z1979

Napisanych recenzji: 1

7 kwietnia 2010, o 17:31

(5)

Krem idealnie nadaje się do tłustej cery.
Jestem mężczyzną i wg mnie jest super.
Wcześniej na mojej twarzy pojawiały się jakieś pryszcze conajmniej raz na 1.5 tygodnia i były bardzo uciążliwe i bolesne.
Odkąd zacząłem używać tego kremu przez 2 m-ce w ogóle nie miałem z tym problemu. A jeśli już jakiś pryszcz się pojawił to był mały, mniej bolesny i szybko zniknął.
Skóra staje się ogólnie mniej tłusta.

Używam tego produktu od:~1roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[390875].usefull || 0 }}% pomocna.