Polecamy: 3 DNI DO BIELI

BeneFit, High Brow (Kredka do brwi)

BeneFit, High Brow (Kredka do brwi)

Pojemność 2,85 ml

Ołówek do optycznego unoszenia brwi. Aplikowany bezposrednio pod łukiem brwiowym unosi brwi, rozświetla okolice oczu.

Cena: 90zł / 2,85g
/s/

Robi robotę!

Fajna sprawa szczególnie wtedy, gdy mam leniwy dzień i potrzebuje lekkiego podkreślenia łuku brwiowego by jakoś wyglądał. Kredka jest bardzo wydajna ja swoją mam w tym momencie rok a jeszcze nie zapowiada się by miała się tak szybko skończyć , a używam jej bardzo często.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1365531].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna ale czy niezastąpiona?

Kredka daje fajny efekt pod łukiem brwiowym, natomiast według mnie cena jest mocno przesadzona. Równie dobry efekt osiągnę przy pomocy cienia z Inglota, który kosztuje jakieś 13zł.
Zalety:
- miękka, dobra konstynstencja

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[884177].usefull || 0 }}% pomocna.

dla mnie zwykła kredka

Wielokrotnie próbowałam wyczarować jakiś niezwykły efekt na mej twarzy za pomocą tej kredki, ale nie udało się. Dla mnie to najzwyklejsza kredka, no może trochę bardziej trwała niż najtańsze, ale szału nie ma. Cena jest moim zdaniem śmieszna, taka kredka powinna kosztować jakieś 20-30 zł, no ale marka, rozumiem. Nigdy bym czegoś takiego nie kupiła, tym bardziej, że to dla mnie zbędny gadżet. Wygrałam ją w jakimś konkursie i od czasu do czasu używam na powieki zamiast cienia, czasem na linię wodną w celu rozświetlenia, ale tu też efekt nie powala. Moja mama się nią maluje na co dzień i gdyby wiedziała, ile to "cudeńko" kosztuje, pewnie byłaby w ciężkim szoku :D

Używam tego produktu od: mam ją od chyba 2 lat
Ilość zużytych opakowań: troszkę 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[857230].usefull || 0 }}% pomocna.

NARS wywiad z Jane Richardson

Podoba mi się

Lubię tą kredkę,choć aplikacja jest w moim przypadku dość czasochłonna,a nie zawsze mam czas na zabawę i dlatego nie zawsze jej używam.Odświeża spojrzenie,rozjaśnia.Jest trwała,wytrzymuje cały dzień w niezmienionym stanie.Nie jest to taki must have,ale warto ją mieć choćby na specjalne okazje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[853316].usefull || 0 }}% pomocna.

super gadżet

Świetny produkt dla posiadaczek pieknego łuku brwiowego, ktory jest zadbany i powieka nie posiada białych włosków:) Ogólny efekt jest faktycznie liftingujacy i rozświetlajacy. Kolor mi jak najvardziej przypadł, ponieważ jestem strasznym bladziuchem i efekt jest niesamowity. Nie polecam dla śniadych/oliwkowych cer - wygladałby mega sztucznie. Oprócz łuku brwiowego maluję nim również kość policzkowa tzn tylko tę część najwyżej osadzona. Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[853111].usefull || 0 }}% pomocna.

Efekt liftingu :)

Wydaje mi się że już dodawałam recenzje tej kredki:) Uwielbiam ją i jest moim nr 1 w codziennym makijażu od przeszło 3 lat.Zaznaczę że wciąż używam jednej i tej samej kredki,a ona nie chce się skończyć.Za jednym jej zatemperowaniem mogę używać jej ok mca! Wydajność tej kredki mnie zabiła,także cena nie wydaje się być wygórowana.Uwielbiam efekt jaki daje ta kredka! To cudowne wykończenie makijażu,taka kropka nad i! Może być stosowana samodzielnie i już wygląda bardzo dobrze,bo spojrzenie jest żywsze,bardziej uniesione,wyspane,jak i z cieniami dla efektu liftingu oka:) Moim zdaniem używanie takiej kredki nie może się równać ze zwykłym beżowym cieniem nałożonym pod łuk brwiowy!To coś znacznie lepszego!Wiele firm podkradło ten patent benefitowi (i powiem szczerze że znam tylko jeden tani 100% duplikat:) Będe napewno do niej powracać!Uwielbiam

Używam tego produktu od: ok 3 lata
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[838428].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny bajer

Bardzo ładny efekt rozjaśnienia okolicy oka. Widoczne rozjaśnienie,delikatny pudrowy róż ładnie redukuje zmęczenie. Dobrze wygląda również na linii wodnej. Cena wygórowana,można podobny efekt uzyskać np dobrej jakości matowymi cieniami,rozświetlaczami itd. Zdecydowanie to nie jest must-have ,raczej fajny bajer,dający szybki ładny efekt.

Ilość zużytych opakowań: jak widać na foto...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[838407].usefull || 0 }}% pomocna.

idealna:)

Kupiłam pod wpływem impulsu i nie żałuje!!! Po pierwszym użyciu zakochałam się w niej:)
Stosuje ją pod łuk brwiowy oraz od czasu do czasu na linię wodną.

Zalety:
- bardzo miękka,
- ma kremową konsystencję, dzięki czemu łatwo się rozciera,
- nie waży się,
- nie ściera,
- nie podrażnia oczu ( podczas aplikacji na linię wodną),
- bardzo unosi brwi, rozświetla, spojrzenie wydaje się świeższe ( po pierwszej aplikacji siedziałam przed lustrem i nie mogłam uwierzyć, że zwykła kredka dała taki efekt! Wyglądałam na bardzo wypoczętą, wyspaną co niestety mijało się z prawdą.)
- bardzo wydajna,

Wady:
- odejmuje pół gwiazdki za cenę, która mogłaby być troszkę niższa,
- więcej wad nie zauważyłam

Podsumowując:
Produkt naprawdę godny polecenia! Na pewno zagości w mojej kosmetyczce na długo! Od dnia zakupu używam codziennie, nawet gdy mój makijaż jest bardzo minimalistyczny z niej nigdy nie rezygnuje!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[828301].usefull || 0 }}% pomocna.

cudownie odświeża spojrzenie!

Uwielbiam tę kredkę! Muszę przyznać, że dość długo się na nią czaiłam, bo zdecydowanie odrzucała mnie cena, na szczęście w końcu ją kupiłam i zdecydowanie nie żałuję.

Używam jej na linię wodną i w tej roli sprawdza się świetnie. Oko od razu nabiera świeżości.

Plusy:

*Kocham tę kredkę za TRWAŁOŚĆ, wytrzymuje cały dzień (trochę się przesuwa w dół, ale efekt jej nadal nienaganny).

*KOLOR kredki również uważam za bardzo udany, lekko wpada w róż, bez drobinek.

*WYDAJNOŚĆ mnie zachwyca i powoduje się, że wyrzuty sumienia związane z wydaną kwotą są dużo mniejsze. Używam jej od 5 miesięcy, a ostrzyłam może 3 razy, nadal jest całkiem długa.

* jest MIĘKKA, łatwo pomalować linię wodną bez nieprzyjemnego tarcia.

Zauważyłam nawet, że jak zapomnę jej nałożyć to dziwnie się już bez niej czuję, spojrzenie jest takie bez blasku.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 kredki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[736018].usefull || 0 }}% pomocna.

wspaniała, szerokie zastosowanie

kupiłam w promocji w sephorze 30% taniej, bardzo się cieszę, że to zrobiłam!

początkowo się przestraszyłam, bo myślałam że kupuję kredkę typowo do linii wodnej i wewnętrznej strony oka, a potem przeczytałam, że to jest głównie do liftingowania górnej powieki.

ja używam do całego oka! zarówno pod jak i nad oko, świtnie się sprawdza!

mam kolor pink champagne, bardzo ładnie świeci!

jak najbardziej polecam

Używam tego produktu od: tydzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[721992].usefull || 0 }}% pomocna.