Chińskie Zioła, Błyskawiczna Maseczka na twarz, szyję i dekolt

Chińskie Zioła, Błyskawiczna Maseczka na twarz, szyję i dekolt

Fantastyczna maseczka - doskonale poprawia wygląd skóry. Nawilża i odżywia wtłaczając do niej ogromne ilości wyciągów z różnych ziół i roślin, których nazw nie przytoczę - poczytacie sobie same, gdy ją kupicie. Stosuję ją najczęściej wieczorkiem, a rano widać, że naprawdę działa.

moja ulubiona

Dla cery normalnej i suchej w sam raz. Używam jej na noc i rano mam miękką, delikatną buzię;) Pięknie pachnie i jest tania. Jej minusem jest jej niedostępność (czasem pojawia się w saszetkach, w tubce jeszcze jej nie widziałam).

sama nie wiem...

Niestety to nie jest idelana maseczka dla mieszanej czy tłustej cery. Owszem może się sprawdzić w sytuacjach ekstremanych - przesuszenia czy łuszczenia skóry ale do codziennej pielęgnacji nie polecam. Fakt, że uratowała moja skóre na twarzy kilka razy po kwasach czy retunolu (St. Ives z retinolem dość mocno przeuszył mi skóre), nakładana na noc jak krem bez zmywania likwidowała te nieprzyjemne objawy ale jednoczesnie pojawiały się krostki i zaskórniki, których napewno wczesniej nie było. Jestem i na tak i na nie.
Nie pasuje mi równiez jej zapach.

za ciężka

Próbowałam przekonać się do tego kosmetyku ulegając namowom moich koleżanek. Nie wiem, czy to z powodu mojej tłustej cery, ale maseczka jest jak dla mnie nieco za ciężka i mam wrażenie, że potęguje łojotok - świecę się jakby nieco intensywniej po użytkowaniu tego kosmetyku niż po innych z góry przewidzianych dla tłustych cer.
Ogólnie w trakcie używania wrażenie nawilżenia na bardzo dobrym poziomie, ale efekty potem nie do końca odpowiadają moim oczekiwaniom. Dlatego tylko ***

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

nie dla cery tłustej

Miałam ją parę razy w jednorazowych saszetakch.Mimo, że jest na niej napisane, że również jest dla cery tłustej, to uważam, że jest ona dla niej za ciężka.
Plusem jest to, że bardzo dobrze nawilża i wygładza, ale przy okazji zatyka pory, mimo że nie wsmarowuję jej tylko usuwam chusteczką higieniczną, a następnie przecieram twarz tonikiem. Parę razy wyskoczyły mi też po niej pryszcze.
Konsystencje ma gęstą, dobrze się rozprowadza, łagodzi podrażnienia.Mimo to nie jest to maseczka dla mnie. Wolę bardziej tą z minerałami, przynajmniej nie mam po niej uczucia ciężkości na twarzy.

warto kupić

Maseczka dobrze nawilża, skóra po jej zastosowaniu staje się miękka. Jest bardzo przyjemna w użyciu. Ma kremową konsystencję, dobrze się rozprowadza i ładnie pachnie. Orzeźwia i relaksuje moją skórę bo zwariowanym dniu. Jest bardzo wydajna, a cena nie jest wysoka. Naprawdę warto ją kupić.

raczej nie

Nie podzielam entuzjazmu użytkowniczek. Dla mnie to zwykła "chemiczna mieszanka" z dużą ilością "wypełniaczy".
Zapach niezbyt przyjemny, a działanie:
1. nie zauważyłam żadnego efektu poza natłuszczeniem. Stosując na noc, skóra po przebudzeniu była oblepiona i nieświeża. nie było mowy o zrelaksowanej, rozjaśnionej i odżywionej cerze !

2. Gdy stosowałam na dzień - ciężko było ją zmyć.

Nie lubię takich produktów. Może dla suchej skóry bedzie lepsza.

świetna

Świetna maseczka. Ma leciutką konsystencję, miły herbaciany zapach. Używam ją czasem jako kremu na noc i rano twarz jest naprawdę zauważalnie wygładzona i świeższa. Myślę, że jeszcze niejeden raz zagości w mojej łazience.

relaksująca herbatka

Maseczka jest niezwykle przyjemna w stosowaniu, a przy tym niezwykle skuteczna w działaniu. Ma kremową, lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza i ślicznie pachnie zieloną cytrynową herbatką. Stosuję ją w ciągu dnia nakładając niezbyt grubą warstwą, po czym po jakichś 10 minutach wklepuję to, co się jeszcze nie wchłonęło, a potem nadmiar usuwam chusteczką. Po takiej kuracji moja cera jest naprawdę zrelaksowana, ale też bardzo dobrze nawilżona i odżywiona, dzięki czemu nabiera zdrowego kolorytu.

Używam tego kosmetyku od 2 tygodni / ilość zużytych opakowań: na razie jedna saszetka, ale jak tylko spotkam w sklepie tubę, to kupię bez wahania

PS Maseczka może zatykać pory, jeśli ktoś ma takową skłonność, więc radzę uważać i wystrzegać się pozostawiania jej na twarzy na całą noc. Ja zmywałam ją dokładnie za każdym razem, a i tak zdarzyło się, że coś tam potem wyskoczyło :(

świetna!!

Jest naprawdę niezła. Nieodzowna kiedy moja skóra jest w stanie krytycznym. Świetnie nawilża. Nałożona na noc potrafi zdziałać cuda. Rano nie ma sladu po przesuszeniu z poprzedniego dnia.
Do tego ma fajny zapach. Mi się on kojarzy z herbatą z cytryną i jeszcze z czymś ale nie wiem z czym.
Za taką cenę to rewelacja.
Szkoda, że tak ciężko ją znaleźć.

Używam jej od kilku miesięcy.

Hmm, rozczarowanie :(

Opętana entuzjastycznymi opiniami wizażanek na temat tej maseczki postanowiłam ww. zakupić. Daleko nie szukałam, gdyż natknęłam się na nią w najbliższej drogerii. Uradowana wróciłam do domu i rozpoczęłam zabieg :) Na początku wszystko było jak w bajce: konsystencja- odpowiednia, zapach- superprzyjemna woń herbatki (mniam)... no i tu koniec zachwytów. Maseczka ta szybko się wchłonęła pozostawiając jednak mocno tłusty film na twarzy. Postanowiłam jednak intensywnie napoić moją buźkę i potrzymałam maseczkę ponad godzinę! Następnie nadmiar usunęłam tonikiem, nałożyłam krem i poszłam spać. Rano obudziłam się z wyjątkowo nieprzyjemną wysypką, szczególnie w okolicach nosa i ust. KOSZMAR!! :( Cera faktycznie była nawilżona, ale działanie uboczne totalnie dyskwalifikujące ten produkt! Jednak dałam jej jeszcze jedną szansę i tydzień później, po uporaniu się z wykwitami, postanowiłam działać zgodnie z zaleceniami producenta odnośnie cery mieszanej. Trzymałam ją 5! minut, nawet zmyłam!, ale efekt poranny był podobny ;(Niestety nie polecam osobom z cerą mieszaną, a tym z tłustą radzę omijać szerokim łukiem!Użyłam tego produktu 2 razy, na więcej nie mam odwagi Ilość zużytych opakowań: około 5 % jednego i to by było na tyle :(

niespecjalna

Szczerze mowiąc bardzo mnie rozczarowała. :(Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii zapragnęłam ją wypróbować wierząc w fantastyczne efekty, ale niestety - jak dla mnie to jedna z najgorszych maseczek, jakie miałam. :(Ma ciężką konsystencję a nawet wydaje mi się, że natłuszcza moją mieszaną cerę, obciąża ją, pozostawiając tłustawy film po zmyciu.Jeśli chodzi o zapach to jest naprawdę okropny!Duszący, nienaturalny, zbyt ostry.Niespecjalnie wygładza czy koi a jedynym jej plusem jest mocne nawilżanie (a może natłuszczanie?), co niestety nie satysfakcjonuje mojej buzi.Ilość zużytych opakowań: 1 (w bólach)

Bez rewelacji

Maseczka ta choć owiana niezłą legendą, jest raczej przeciętna - nienajgorsza ale i nie rewelacyjna. Ma dość gęstą i tłustą konsystencję, dość dobrze nawilża i wygładza skórę. Śmiem wątpić w jej właściwości kojące, nie polecam jej nakładać na podrażnioną skórę. Głeboko odżywia skórę. Ale absolutnie nie podzielam zachwytu nad zapachem maseczki, jest on dla mnie sztuczny i drażniący. Zdecydowanie bardziej wolę maseczkę Minerały, która nawilża moja skórę o niebo lepiej. Jeszcze jedna uwaga - ostatnio owładnięta manią rozszyfrowywania tajemniczych składników kosmetyków, przeanalizowałam skład maseczki i pragnę ostrzec osoby ze skórą tłustą lub mieszaną, skłonną do zatykania porów. Maseczka zawiera parę drażniacych substancji które mogą działać kodmogenicznie, dlatego nie zostawiam jej na noc, zawsze usuwam niewchłonięte resztki tonikiem! No i faktycznie maseczka jest nie do zdobycia w zwykłym sklepie...