[Q-1] Beztłuszczowe mleczko oczyszczające z wyciągiem z pokrzywy i czarnej porzeczki

Preparat oczyszczający do cery mieszanej. Przywraca równowagę lipidową, nadaje cerze matowy wygląd. Dzięki działaniom Aquaftemu i wyciągów roślinnych polepsza wygląd skóry.

supcio :)

jak dla mnie to najlepsze mleczko, jakiego miałam okazję używać. Nie używam ich zbyt często, bo mam mieszaną cerę i nnie chcę jej abciążać. Ale to jest lekkiie dla skóry, pomimo że jest gęste. Nie splywa z twarzy, bardzo dobrze zmywa makijaż, cera jest po nim matowa (!) a nie błyszcząca - coś jest w tym, że "beztłuszczowe", jak to wynika z nazwy. Ładnie pachnie, wydajne, ładna tubka. Normalna cena zdecydowanie za wysoka, ale na promocji można je kupić za 9zł :D

Bardzo dobre

Używam tego mleczka jak żelu do mycia twarzy i przez to po niecałym miesiącu zostało mi pół tubki. Ale to tylko jeden minus. Pozatym same plusy:
+ wygodna stojąca tuba,
+ ładnie oczyszcza buzię ze wszystkich kosmetyków, łącznie z tuszem do rzęs,
+ nawilża i odświeża,
+ dobrze się zmywa.
Nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Ale bardzo lubię używać tego mleczka i moja buzia też je lubi ;)

Polecam !

To mleczko to mój pomocnik w walce o piękną i zdrową cerę :) I wygrywam ta walkę wraz z tym mleczkiem i tonikiem z tej samej serii.
Mleczko ma dobrą konsystencję, dobrze się rozprowadza na twarzy, przy okazji można wykonać masaż. Zmywam go wodą, bo bez wody czuję się dziwnie :) Ma fajny, delikatny zapach. Czuję, że moja cera jest dobrze oczyszczona. I jest naprawdę w świetnej kondycji!! Nie świecę się, cera nie jest ściągnięta, nie łuszczy się, jest delikatna i miękka. Mleczko nie zatyka porów.
Jest bardzo wydajne.

makijaż kreska

kurcze-dobre!

Nie lubię mleczek, preferuję płyny do demakijażu, ale to zrobiło na mnie dobre wrażenie.
Ma dosyć gęstą konsystencję, co mi się podoba, bo nie rozpływa się po waciku. Nie maże się, dobrze ściąga makijaż z twarzy, nie trzeba specjalnie trzeć.Co mnie początkowo irytowało, to to, że po zmyciu makijażu tym mleczkeim twarz jest ściągnięta. Jeszcze nigdy z czymś takim się nie spotkałam.Na dłuższą metę okazało się to być bardzo dobrą rzeczą, bo skóra pozostawała matowa, a twarz nie była rozpulchniona. Pory lekko jakby zwężone.A to delikatne ściąganie przestałam zauważać.:) Twarz jest po nim dobrze oczyszczona i świeża.
Mleczko faktycznie ma beztłuszczową formułę, co bardzo mi odpowiada. Nawet wtedy gdy nie zmywałam twarzy żelem po demakijażu tym mleczkiem, pory mi się nie zatykały, a zdaża mi się to po wszystkich mleczkach. To ma więc wielkiego plusa.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona, spośród mleczek to chyba mój faworyt. :)