[Q-2] Tonik z wyciągiem z zielonej herbaty

[Q-2] Tonik z wyciągiem z zielonej herbaty

Preparat oczyszcza, dezynfekuje i lekko rozjaśnia cerę. Wygładza i zwęża pory. Przywraca prawidłowe funkcjonowanie gruczołów łojowych i przywraca naturalne pH skóry. Doskonale zapobiega powstawaniu ognisk zapalnych.

Cena: 16,00 zł / 125 ml

super

Tonik jest bardzo miły w użytowaniu. Rozjaśnia cerę i naprawdę działa. Ściąga pory i odświeża. Naprawdę przyjemnie się go używa. Daje miłe poczucie chłodzenia. Ma zapach kamfory, więc nadaje się tylko dla osób lubiących ten specyficzny aromat. Ogólnie wypróbować polecam, zwlaszcza posiadaczkom cery mieszanej.

mój ulubiony

własnie ten tonik ostatnio zagoscil u mnie na dlugo.. polubilam go za pomoc w zapobieganiu pryszczolom. rzeczywiscie zweza pory. ponadto polubilam jego zapach kamfory (nie wszystkim to pasuje, ponadto kamfora nie jest wskazana dla osob z problemami naczynkowymi..)

może być

No i znowu skrzywdzę kosmetyk, ponieważ nie lubię alkoholowych... :(Na plus zaliczam funkcjonalne, poręczne opakowanie (choć średnio ładne), dobre właściwości czyszczące, odświeżające i wygładzające.Ilość zużytych opakowań: 1 (nareszcie koniec)